1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השפעת האסיד עליי

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י New Journey, ‏8/2/15.

1. New Journey

New Journey חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,
    התחלתי לעשן לפני כמעט שנה וחצי ולהשתמש באסיד לפני כמעט שנה.
    בזמן הזה השתמשתי גם כמה פעמים באמדי, פטריות (לא הרציניות אלא של אמסטרדם) ופעם אחת בסלוויה.
    התדירות שאני משתמש באסיד היא בערך פעם בשבועיים והכמות לא גדולה - חצי קרטון / חצי טיפה.
    השאלות שלי:
    1. אני משתמש "רק" בחצי מכיוון שזה מספיק לי. המליצו לי כמה פעמים כבר לשים טיפה שלמה (או קרטון שלם) - האם כדאי? אני אפרט למה אני שואל - האם זה שחצי מספיק לי בהכרח אומר ששלם יהיה יותר מדי? או שזה פשוט יתן לי חוויה טובה ושלמה יותר?
    2. כשאני עושה את זה - זה לא לבד אלא עם חברים, ורוב הפעמים אני שם לב שיש לי חוויה שונה משלהם; חוץ מהאפקטים הויזואלים (המדהימים ד"א) זה כאילו משפיע עליי בצורה יותר פסיכולוגית ועמוקה - אני יותר שם לב לכל הפרטים ומודע להכל וכמובן גם במובן השלילי כל פרנויה קטנה שלי נהיית יותר גדולה. מצד שני חברים שלי חווים את מה שהסברתי אבל באופן קל יותר (אנחנו משתמשים באותה כמות). אני יודע שזה משפיע אחרת על כל אחד...אבל עדיין אשמח לשמוע את דעתכם.
    3. בזמן האחרון, יותר נכון ב-2 הפעמים האחרונות שהשתמשתי, האסיד השפיע עליי שונה מבהתחלה - יותר חזק, כלומר כמו שהסברתי למעלה, הוא השפיע עליי חזק יותר בצד הפסיכולוגי, כאילו מחשבות עמוקות וכ'ו, האם יכול להיות שככל שאני משתמש יותר זמן האסיד משפיע יותר חזק? או שפשוט לקחתי משהו חזק יותר מבד"כ בפעמיים האחרונות? או שבכלל בגלל שעישנתי באנגים תוך כדי? :rolleyes: (בד"כ אני מעשן רק שעה-שעתיים אחרי שמתחילה ההשפעה)

אשמח מאוד לשמוע את דעתכם,
    ותודה רבה מראש.
    :)

#1 New Journey, ‏8/2/15
    נערך לאחרונה ב: ‏9/2/15
  2. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    עם הזמן לומדים להכיר את זה והמוח מגיב חזק יותר לזה..בקשר לכמות, לא תנסה לא תדע.. אי אפשר לתאר מה קורה בהבדלים חח זה כמו לתאר למישהו שלא עשה יה החוויה מחצי.. תפעל לפי ההרגשה שלך.. פשוט זה נהפך ליותר טריפי ותודעתי כמה שלוקחים יותר

3. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    קח שלם מה אתה ילד חחחחח (;
    באנגים תמיד פותח תדלקה, לגבי הקטע של החשיבות אני מציע לך לעשות טריפ אחד שבו אתה לא חושב על החיים על הביניינים על העצים אני יודע מה אתה חושב...טריפ אחד קח את השכל שלך ותן לו לנזול אל תחשוב על כלום אחי תן לדלקה לעשות את שלה ואל תלחם ותחשוב (שיניהם הם בעצם אחד בקטע הזה כי השכל הוא זה שנלחם) תטפס על עצים תרקוד תצחק תשמע שירים תתחבק תתנשק תזדיין תעשה מה בראש שלך רק אל תחשוב ותהנה מדלקה אמיתית :) בהצלחה חביבי ותהנה

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני מחלק את המשתמשים בlsd לשתי קטגוריות:
    אלה שעושים את זה בשביל הדלקה ואלה שעושים את זה בשביל הפסיכודליה.
    אם תרצה דוגמא למישהו מהקטגוריה הראשונה אתה יכול להציץ בתגובה מעליי.
    אז אני אהיה הנציג של הקטגוריה השניה, כי נשמע שאתה אחד מאיתנו ;)
    הlsd שם עליך זכוכית מגדלת ענקית שמראה לך בצורה מוקצנת כל מה שקורה בחיים שלך. ככל שהכמות תגדל כך גם תעלה התודעה שלך לגבי דברים מסויימים בך ובסביבה שלך.
    לגבי הצעת הגדלת הכמות, אתה פשוט צריך לשאול את עצמך אם הייתה רוצה לראות ביותר הקצנה את מה שאתה כבר רואה.
    אם אתה חושב שאתה מספיק חזק בשביל להתמודד עם עצמך האמיתי, להגדיל את הכמות רק ילמד אותך יותר דברים.

5. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    למה רק שחור לבן?,
    יכול להיות שבן אדם עושה פסיכודאליים ונהנה פעם ככה פעם ככה, או שזה רק אני? בכל מקרה אני מקבל ביקורת ללמידה עצמית אז.. תודה :)

6. New Journey

New Journey חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על התגובות, עזרתם.

ganjaboll - אכן עולם הפסיכדליה ממש מעניין ומושך אותי ואני נהנה מכל פעם שאני משתמש וממה שאני "מקבל" מזה...כל פעם זה מרגיש לי כמו מסע בעולם אחר (כשבעצם הכל פה). אני גם מרגיש שהשתניתי מאז שהתחלתי, לטובה.

בקשר להתמודדות - אני כן חושב שאני יכול אבל העניין הוא שאני לא רוצה שזה יהפוך ליותר מדי מזה, כלומר שאני אהיה יותר מדי שקוע בעצמי ובמחשבות ברמה שאני כבר לא אהנה (טוב, לא באמת לא אהנה כי זה קשה להגיע אבל אהנה פחות).
    אני אומר את זה מניסיון - מה שהזכרתי בתגובה הראשונה, בפעם אחת מהן היתי במסיבה ממש טובה ושחיכיתי לה המון והרגשתי שזה היה קצת חזק, ופשוט רציתי לשבת ולא רקדתי אלא רק ישבתי ונהניתי מכל רגע אבל עדיין הרגשתי תחושת פספוס מהמסיבה (שלא רקדתי את המוזיקה שאני כ"כ אוהב)...

בשורה התחתונה, הבנתי שהתשובה היא בעיקרון לפי ההרגשה שלי להחליט אם לנסות יותר (כמובן לאט לאט) אבל עדיין אני רוצה לשתף ולשמוע דעות/חוויות ממכם.
    בכל זאת, אתם יודעים, זה נושא שלצערנו אי אפשר לדבר עליו עם כל אחד...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!