1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה אתם אומרים על אנשים שמאיימים לא להצביע 'עלה ירוק' בגלל עומרי חיון?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י BlackGhost, ‏4/2/15.

1. jojokob

jojokob חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חושב שחוץ מהחרדים, המפלגה של בנט הכי מתנגדת לליגליזציה. הם היו שמחים להוציא הומואים אל מחוץ לחוק, אז קנביס?

מרצ\מחנה ציוני\יש עתיד כולם שם דיי בוודאות מעשנים. אז אם לא עלה ירוק, לדעתי אחת מאלה. אלא אם כן אתה מעדיף ממשלת ימין על סיכוי ללגליזציה, ואז זה משהו אחר (גם לגיטימי, למרות שאני לא מסכים).

2. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    המחנה הציוני אסון למשתמשי קנאביס בוזי אמר בברור שהוא נגד לגלזציה ושזה סם מסוכן שצריך להחמיר בחוקים מרצ הם בעד אלכוהול דופקים צייסרים הם סתם ילדים אבל הם בעד השמדת ישראל באלך לבגוד במדינה שלך בבהצלחה אבל אנחנו לא ניתן יאיר לפיד מתנגד למרות שהוא עישן הרבה בנט בעד פלייגין הוא חרדי והוא בעד ביבי לא הוא לא מעניין אותו בכלל או עלה ירוק או בנט עלה ירוק צריכים רק 300 אלף מצביעים תצביע להם הם יכנסו לכנסת ואז יכלו להגשים תחלום ובנט היה ראש ממשלה והוא היה אחרי לבטחון ולכלכלה המקולקלת של ישראל הקנאביס יחזיק את המדינה כלכלית ועכשיו תנו להפיל ראש בשקט שמולאנים תנו להרגע!!!

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אז מה שאתה אומר בעצם זה שהמדינה תלך לעזאזל העיקר לגליזציה.

4. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    נכון אבל הבעיה שגם לא היה לגלזציה עם השמאל ישלוט וגם לא היה מדינה חחח היה פו פלסטין 100 אחוז!!!

5. אישאיש

אישאיש חבר חדש

לייקים:
    0
    שמאל
    יש עתיד- עם יאיר לפיד ויעל גרמן? אסון ללגליזציה, תומכים בחברים שלהם בענף התרופות ומתנגדים ללגליזציה.
    מחנה ציוני- כמו שאמרו בוזי אמר שהוא נגד לגליזציה אז שיזדיין.
    מרצ- אף פעם לא התנגדו כמה שידוע לי ויש להם את תמר זנדברג שהיא בעד.
    ימין
    ליברמן- המפלגה הכי גרועה ללגליזציה מתנגדים רבים וכמו שאפשר להסיק מפרשת השחיטות יש להם הרבה קשרים לחברות תרופות וליאיר גלר בקיצור אסון
    הבית היהודי- עד כמה שאני יודע בחיים לא הצהירו שהם נגד קנאביס ויש את ינון מגל שהכריז שיפעל לקידום הנושא
    ליכוד- בעקרון מי שהיה פעיל בנושא זה פייגלין שנכון לעכשיו כמה שאני מבין כבר לא רץ ברשימת הליכוד.

אני ימני ואני מצביע לעלה ירוק ובואו נודה באמת ביבי יהיה ראש ממשלה אם היה על זה הימורים הייתי גם שם על זה את כל הכסף שלי אז מי שסטלן וימני שיעשה לכולנו טובה ויצביע עלה ירוק, ובאמת ישנה משהו לטובתנו.

ובכללי תיזהרו ממפלגות שמצהירות שהן נגד לגליזציה. הן ממש לא שוות את זה.

6. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    חשכו עיניי כשראיתי את התגובות של חלק מהאנשים פה....
    תצביעו כבר לעלה ירוק! אחוז המצביעים הפוטנציאלי לעלה ירוק הוא ממש לא מספיק כדי לשנות את המאזן בין שאר המפלגות. אם לדוגמה יצביעו 8 מנדטים לעלה ירוק, אז בסך הכל לקחנו 2 לביבי, 2 לבנט, 2 למרץ, ו-2 ללפיד לצורך העניין, כלומר הנכנסנו נציגות מכובדת ביותר של המפלגה לכנסת, ולא שינינו כלום מהמאזן של המפלגות הגדולות. ביבי עדיין יקח, בנט עדיין ישב בקואליציה, ולפיד שוב יצטרך לבחור בין כסא לעקרונות.

ובקשר לעומרי חיון...... מה יש לכם? מה אכפת לכם? מה מפריע לכם?! למי אכפת? הוא לא הפרצוף של המפלגה, והוא לא משנה שום דבר במה שהמפלגה מייצגת ונלחמת עליו. במקום להסתכל על הרשימה באור חיובי: ברקת שיף בפנים, אישה מדהימה, אורן לייבוביץ' שבזכותו קיים בכלל הפורום הזה שבו אנחנו מדברים עכשיו.

אתם תוותרו על עיקרון בגלל שם אחד שאתם לא אוהבים? 2015 זאת השנה האחרונה של כנסת בלי עלה ירוק! השנה הנושא פתוח יותר מתמיד, יותר ויותר אנשים מודים ומתוודים וכבר לא מתביישים להצביע עלה ירוק, השנה לאנשים כבר פחות אכפת מביבי וכולם כבר התייאשו, כלומר גם לאותם אלו שמפחדים כי קולם "יתבזבז", כבר לא אכפת שיתבזבז.

זאת השנה להצביע! תביאו כבר את השינוי! אחרי שהם יכנסו בפעם הראשונה הם כבר לא ייצאו מהכנסת, והרוח הצעירה שהם יכניסו לכנסת תגרור שינוי תדמית של שאר המפלגות. זה לא כמו החברה מהאוהלים שבחרו להיטמע במפלגת העבודה ולאבד את כל הצבע שהיה להם. זו מפלגה מודרנית וליברלית, לא יומרנית מידי שבאה בסך הכל להילחם על החופש והכבוד שלנו. תנו לה, תעזרו לה, תעזרו לנו!

#26 greenmind, ‏11/2/15
    נערך לאחרונה ב: ‏11/2/15
  7. JustAQuestion

JustAQuestion חבר חדש

לייקים:
    0
    ותגידו לי, עדי לוסטיג לא ילדה? קיימים המון אנשים שנלחמו על הטבע הישראלי כל חייהם ונשארו וישארו עלומים, מלח הארץ שלנו.
    לטעמי חוץ משיף אף אחד ברשימה הוא לא הח"כ האידאלי שלי. אבל תראו אילו זוועות יושבים אצלנו בכנסת עכשיו.
    יחסית אליהם הרשימה של עלה ירוק היא סבירה. גם עם חיון.

בעולם אידאלי הם היו נכנסים לכנסת, מובילים את הלגליזציה ויוצאים בזמן הנכון לפני שיורעלו ע"י פוליטיקה. גם האנשים הטובים ביותר מתקלקלים שם (עיין ערך סתיו שפיר מול שרון גל)

#27 JustAQuestion, ‏12/2/15
    נערך לאחרונה ב: ‏12/2/15
  8. nadavhazan

nadavhazan חבר חדש

לייקים:
    2

איזה משפט מטומטם באמא שלי....

#28 nadavhazan, ‏12/2/15
    נערך לאחרונה ב: ‏12/2/15

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!