1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתכנן גידול גרילה של נקבות כמה שאלות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י no_one165, ‏13/2/15.

1. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    הבנתי שעוד מעט מתחילה עונת השתילה אז אני מתכנן עוד מעט לגדל את הזרעים שלי בגידול גרילה יש לי כמה שאלות
    1)אחריי שהזרעים נבטו כדאי לשים אותם בכוס קטנה ושיהיו מתחחת לנורת פלורסנט למשך שבוע ?
    2) כמה אני צריך להשקות את הזרע ?
    3) קניתי סיוג אינדיקה לאיזה גודל הוא יגדל בערך רוחב ואורך ?
    4)האם אני צריך דשן או לא ?
    5) האם הריח של הפרחים מאד חזק ?

2. JustAQuestion

JustAQuestion חבר חדש

לייקים:
    0
    1. כן אבל לא חובה. אם המזג אוויר בחוץ נעים יציב ומתאים (סוץ מרץ תחילת אפריל בדר"כ) אפשר להנביט בנייר סופג וישר לשתול בעציץ ולשים בחוץ.
    2. את הזרע אתה שם בנייר סופג בתוך כלי סגור (פלסטיק, 2 צלחות וכו'). שכבה כפולה נייר סופג, זרע, שכבה כפולה נייר סופג. מטפטפף כמה טיפות (כמה מ"ל בודדים) על הנייר באזור הזרע וזהו. כשיוצא זנב לבן באורך ס"מ (עניין של יומיים-חמישה) אתה מעביר לעציץ עם אדמה. האדמה צריכה להיות לחה לא ספוגה. לא צריך להשקות כמעט בכלל בהתחלה - עושה יותר נזק מטוב. רק כשהאדמה יבשה לעומק חצי אצבע.
    3. תלוי בזן.
    4. כדאי. יש מצעי אדמה שכבר מדושנים. אחרת, חצי אדמה חצי דשן.
    5. תלוי בזו.

3. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    אני כבר חשבתי לשתול אותם באמצע מרץ בערך זה ממש קריטי אם באמצע מרץ או בתחילת מרץ ?

4. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    2, ו-5 תלוי בזן המדויק. איזה זן זה?

5. JustAQuestion

JustAQuestion חבר חדש

לייקים:
    0
    לא, זה תלוי מזג אוויר.
    תסתכל במרץ תחזית שבועית אם באזור שלך הטמפ' בלילה לא יורדת מ 13-15 מעלות ואין צפי לגשמים או אובך נוראי אתה יכול להתחיל.
    אם אתה מגדל לא אוטומטיים אני הייתי מחכה קצת, לא יהיה הבדל ממשי בקציר באוקטובר אם שתלת במרץ או אפריל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!