1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הצמח לא מוציא שרף....

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י KavkazSoul-, ‏3/3/15.

1. KavkazSoul-

KavkazSoul- קנאביסט

לייקים:
    6
    שלום לכולם ,
    ישלי 2 צמחים אחת צעירה ואחת יותר מבוגרת ...
    אז ככה שניהם בפריחה והצעירה יותר כבר הוציא המון שרף על הפרח וכבר יש ממנה ריח (ריח מסריח ביותר חחח אבל כנראה ככה זה הזן)
    והשערות הלבנות מתחילות להיות כבר חומות ....
    אך המבוגרת יותר בשלבים הרבה יותר מוקדמים שערותיה לבנות וחלביות וכלל לא הוציאה שרף למרות שהפרחים שלה תופסים קצץ נפח ..... קראתי שבגלל שזה סאטיבה אז יקח לה יותר זמן אני כמעט בטוח שהיא חודש ומשהו בפריחה. אבל לא נראלי הגיוני שאין כלל שרף אפילו לא מעט וגם אין שום ריח .....
    יש לציין שהצמח עבר מלא סטרסים ענף אחד נשבר וכמו כן גם הקולה הראשית נשרפה מפאת הגובה אבל הורדתי אותה אני לא חושב שזה הגורם ....
    שני הזנים הם מקססה ושניהם היו טובים ....
    יש מצב שאני מגדל את הסאטיבה הזאת לשווא או שמה היא אמורה להוציא שרף ולהוציא את הניחוח הנעים שלה בהמשך הדרך .
    אשמח לעזרה ממבינים :)

2. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    כנראה בגלל הסטרסים וכמובן בגלל שזה סטיבה כמו כן יש סטיבות שמוכנות תוך 9 שבועות ויש כאלה שלוקח להן 12 שבועות

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מדובר בזנים שונים. ההבדלים צפויים, בעיקר בגלל שמדובר בזרעי קססה.

4. KavkazSoul-

KavkazSoul- קנאביסט

לייקים:
    6
    אז מה אתם מציעים ?
    לתת לה תזמן שלה לחכות ולראות
    או שכבר העתיד ידוע מראש ואני מבזבז כאן את הזמן שלי ...
    מה אתם אומרים

5. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    יש תמונה של הצמח המעוכב? נראה לי אם הגעת עד הלום אז תיתן לה לסיים את מחזור החיים שלה בכבוד לא? :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!