1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה המצע של עלה ירוק ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י no_one165, ‏6/3/15.

1. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    אם כל הכבוד לחזון הליזגילזציה שאני מעוניין בו לא פחות משאר אנשי הפורום . מה בדיוק המצע של עלה ירוק חוץ מהקטע של הגראס ? מה לגבי יוקר המחייה? בעיות ביטחון ? פיטורי עובדי כיל ועוד נושאים שכרגע יותר בוערים ? בכל מקרה אני יצביע עלה ירוק כי פעם קודמת הצבעתי לליבני והיא ישר פתחה את הרגליים והיצטרפה לקואליציה . מצד שני הם לפחות עלה ירוק לא מבטחים הבטחות סרק אבל אני עדיןן רוצה לדעת מה העמדות הפולטיות שלהם . מה דעתכם |?

2. jacob553

jacob553 חבר חדש

לייקים:
    0
    הלגליזציה היא פתרון להכל או לפחות ליוקר המחיה, הבריאות, הכלכלה, החינוך ... לגבי ביטחון הם פחות רוצים לגעת בזה כי הם רוצים להיכנס לכנסת למטרות ספציפיות יותר.
    אם עלה ירוק נבחרים ומביאים ללגליזציה אז מבחינתם הם הצליחו.
    בתור ימיני גם אני רציתי לחקור את הנושא לפני שאני מצביע להם כדי שהקול שלי לא הילך למטרות הזויות של השמאל.
    אתה יכול להיכנס לכאן ולצפות:
    http://aleyarok.org.il/platform.html

3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    בגדול: היגיון בריא ודרך ארץ.
    המפלגה לא נוקטת צד ימין/שמאל/מרכז.
    אחד הנושאים החשובים שהם מתכוונים לקדם הוא חוק משאל עם שלפיו אם אזרחים אספו 100 אלף חתימות על הצעת חוק - תהיה עליו הצבעה במשאל עם כמו בארה"ב ואירופה. זוהי דמוקרטיה אמיתית, וזה גם משליך על כל הנושאים שכתבת, ביטחון, מדיני, כלכלי וכו'. זה קיום אמיתי של רצון העם.

המפלגה מתחייבת לקדם חינוך מודרני ואינטרנטי שמתאים לעידן 2015, דבר שיוזיל מאוד עלויות של תארים ולימודים אקדמאיים.

המפלגה תפעל להקמת קאופרטיבים מאורגנים (קבוצות צרכנים) ע"מ ליצור כח צרכני אל מול החברות הגדולות - דבר שיביא להוזלת מחירים במגוון תחומים.
    יש עוד, אבל מעל הכל - הפסקת הפללת צרכני הקנאביס, פתיחה אמיתית של תחום הקנאביס הרפואי, והסדרת שוק הקנאביס לשימושי הנאה.
    הסדרת הקנאביס תעשה גם שארגוני פשע וטרור יאבדו מקור הכנסה.

4. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    מצע עלי חסה..... מה זה השטויות האלה?
    אם יגידו שמאל הימין לא יצביע אם יגידו ימין אז להיפך. ככה כל כל דבר.
    יש לנו מטרה אחת למען השם. למה לחפש סיבות לפיצולים? מי שחושב להצביע לא צריך להתלבט כי החרא שהיה הוא שיהיה בפוליטיקה עם או בלי עלה ירוק. אמן שיעברו את אחוז החסימה. אני מאמין שזה אפשרי הפעם אם כל מי שזה חשוב לו באמת יצביע קנ. קנ yes we.
    עלה והצלח
    עלה ירוק

5. Daily

Daily חבר חדש

לייקים:
    1
    לא יודע וזה לא כזה משנה לי, כי זה לא שהם הולכים להיות ראש ממשלה.
    אני רק רוצה שיעברו תאחוז חסימה ויקדמו לגיליזציה, אף אחד מהם לא ישב בקבינט ביטחוני ולא יהיה שר האוצר.

6. SuperWeedMan

SuperWeedMan חבר חדש

לייקים:
    0
    כל מפלגה תגיד לך שתעשה את זה או תעשה את זה לפני הבחירות, ואחרי הבחירות הם לא יעשו כלום, ממה שהבטיחו ובעצם רק יזיקו לעם יותר.
    יורידו מפה , יעלו מפה פי שניים, יתנו לקומץ, וידפקו את כולם, לא משנה במי אתה בוחר תמיד יהיה חרא, אז לא עדיף כבר לתת את זה למפלגה שתנסה אפילו עם זה סיכוי כלוש, לשרת אינטרס שלך וזה להדליק או להפיל בשקט.

עלה ירוק אומרת דוגרי אני רוצה להכנס לכנסת קודם כל ובראש ובראשונה להפוך את העישון לחוקי.

7. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אני לא יודע לגביך, אבל להשקפתי קיומו של מצע חברתי בעלה ירוק הוא בסך הכל בוסט קטן שנותן לי קצת תקווה שאולי הם יצליחו להשפיע בעוד נושאים מלבד לגליזציה, כמו למשל העובדה שברקת שיף היא מועמדת מצויינת למשרד הבריאות ועם גושי שמאל וימין די מאוזנים יש מצב שהמפלגה הקטנה תיכנס לקואליציה בתור שוברת שוויון, גם אם אין השקפת עולם פוליטית אחידה בגוש.

אבל העיקר ובראש ובראשונה אני מצביע להם כי הם מייצגים אותי! הם רוצים שאני לא אחשב יותר לעבריין, הם רוצים שאמא שלי תקבל תרופה, הם רוצים להילחם כדי שהתרופה היחידה לסרטן תוכל להציל חיים גם בארץ ישראל (ולא אני לא מגזים ולא ממציא, תקראו קצת, תעיינו, תראו את הסרט run from the cure, תשכילו - אין כבר שאלה האם זה באמת מרפא סרטן, השאלה היא איך מנצלים את התכונות האנטי סרטניות על הצד הטוב ביותר) אני מצביע להם כי אני רוצה שמאות מיליוני שקלים בשנה יכנסו כמיסים לקופת המדינה ולכיסם של חקלאים אמינים וישרים במקום לידים של עבריינים וגורמי טרור עויינים, אני רוצה להצביע להם כדי שהמשטרה שלי תחפש את הגנב שרוצה לפרוץ לי הביתה ולא את הג'וינט שיש לי במגירה, אני מצביע להם כדי שמאות אלפי חולים יוכלו לקיים שגרת חיים נורמלית, אני מצביע להם כדי שחיילים שעכשיו יצאו מעזה יקבלו סיכוי למניעת ההתפתחות של פוסט טראומה (מפציר בכם לקרוא גם על זה) אני מצביע להם שיפתחו עוד כמה עשרות אלפי מקומות עבודה, אני מצביע להם מעוד אלף ואחת סיבות!!

אבל לסכם במשפט אחד:

הם מייצגים אותי, והם מציעים את הפתרון המהיר ביותר למגוון הבעיות הרחב ביותר, בעל אפשרות היישום המידית ביותר.

וכן - זה יוזיל משמעותית את יוקר המחיה, לפחות מבחינת מסים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!