1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סטלה רעה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י tomershlom, ‏14/3/15.

1. tomershlom

tomershlom חבר חדש

לייקים:
    0
    פעם ראשונה עישנתי עם חברים דרך באנג וב 3 ראשים הראשונים לא הרגשתי כלום וכבר לא שלטתי בכמות שאני לוקח והמשכתי והמשכתי ולקחתי בערך 7 או 8 ופשוט הרגשתי שאני מדבר לאט בהילןך איטי והתעלפתי .. חברים פתחו לי תפה ואז התעוררתי והרגשתי שאני מאבד תתחושה של זמן כזה ואני שוכח מה קרה לפני כמה שניות ומתרכזזז רצח כדי לזכור מה אני עושה כאילו אני בחלום ואני לא באמת במציאות כאילו אני מאבד תפוקוס ואוכל דיילי ופשוט לא זוכר כלום ממה שקרה הגעתי איכשהו הביתה ויום למחרת שקמתי אכלתי אותו סיבוב והייתי בפחד שזה דפק לי תמוח ולא ידעתי להבדיל אם זה הזמן האמיתי או עדיין חלום ועכשיו זה מתחיל טיפה להיעלם לי .. מה אתם אומרים לעשות ?

ועישנו ירוק.. והיה ים חומר

#1 tomershlom, ‏14/3/15
    נערך לאחרונה ב: ‏14/3/15
  2. דוקטור

דוקטור חבר חדש

לייקים:
    1
    7 או 8 ראשים לפעם ראשונה צריך להיות בנאדם אידיוט !! ככה זה בהתחלה אתה אולי קצת נשרט בסטלה כי אתה לא רגיל .. לגביי העילפון אף פעם לא היה לי תעשן בהתחלה ג׳וינטים

3. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    זה קרה לחבר שלי זה עובר אחרי כמה ימים (אם זה ירוק)
    ישלך דה-ריאליזציה,תנסה לישון יותר בלילה זה גם נובע לפעמים מחוסר שינה.

#3 Cannabush, ‏14/3/15
  4. MR AWESOME

MR AWESOME חבר חדש

לייקים:
    0
    פעם ראשונה עישנת בכללי או פעם ראשונה בבאנג? אני אישית פעם ראשונה שעישנתי ירק קיבלתי כאפה רצינית אבל ממש נהנתי ממנה... ירוק חרא אולי?

5. tomershlom

tomershlom חבר חדש

לייקים:
    0
    זה היה פעם ראשונה בכללי שעישנתי ולקחתי את זה בבאנגים
    ואני עדיין מבולבל כזה יעני שוכח דברים ..
    מתי שמזכירים לי את זה או מלחיצים אותי שיש אנשים שלא קמו מזה כאילו הם עדיין מעולפים אני שוב חוטף כאפה ואוכל סרט רע גם שאני לא בסטלה עכשיו

#5 tomershlom, ‏14/3/15
  6. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    כי חברים שלך מטומטמים, מה הם מביאים לך פעם ראשונה לעשן כל כך הרבה! פעם הבאה (אם בכלל תרצה אחרי חוויה כזאת) תעשן ראש ואל תיגע לפחות חצי שעה, לא עולה? עוד אחד.

7. tomershlom

tomershlom חבר חדש

לייקים:
    0
    שינה עוזרת כדי להעביר את זה ?

8. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אם יש לך הרגשת דה-ראליזציה לי זה היה עובר אחרי יום, הבילבול אני לא יכול להגיד לך - יכול להיות יומיים יכול להיות שבועיים.
    כל אחד שונה, לי זה עובר תוך שבוע וחצי שבועיים (מבאס לא?).

9. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    קח יום חופש אחריו 3 ימי ספורט אינטנסיבי ואז שוב יום חופש וכשאתה מעשן אחרי זה תהיה סבלני

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!