1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אכילת קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י newwithcannabis, ‏10/3/15.

1. newwithcannabis

newwithcannabis חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום לכולם, חבר שלי מחזיק בכ2 גרם פרחי קנאביס איכותיים (קנאביס רפואי), והוא שמע רבות על ההשפעה השונה שמתקבלת מאכילת קנאביס לעומת עישונו. הוא מעוניין להתנסות, אך כל מה שהוא מחזיק בו זה 2 גרם. הפרחים הנ"ל מאוד איכותיים כפי שציינתי, ולכן,רציתי לשאול האם למרות הדלות בפרחים,האם יש לכם רעיון למאכל שיתן את ההשפעה הרצויה אך משתמש ב2 גרמי קנאביס בלבד? תודה רבה לעוזרים :)

2. Jointer

Jointer חבר חדש

לייקים:
    0
    תכינו בראוניז, יספיק לשלוש אנשים בכייף, תקססו טוב, תשימו בשמן על המחבת לא יותר מדי חם למשך שעתיים - שלוש, לגשת לערבב כל חצי שעה, בסוף אם כססתם ממש טוב זה אמור לקבל צבע חום כזה, אם לא, תחכו את השעתיים ולאחר מכן תשתמשו בשמן הזה להכנת עוגת בראוניז רגילה פשוט במקום שימוש בשמן רגיל אז להשתמש בשמן שאתם הכנתם

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אפשר להכין קפה
    תרתיח את הפרח עם החלב/שמנת על הגז ותן לזה עוד 5-15 דקות על אש נמוכה ומהחלב הזה תעשה את הקפה
    אני לפעם ראשונה הייתי משתמש בכפול ממה שאני צריך כשאני מעשן

4. SuperWeedMan

SuperWeedMan חבר חדש

לייקים:
    0
    אל תכין זה כמות קטנה.

5. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    רק רוצה לתקן לחמאה במקום שמן...

6. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    זאת ממש לא כמות קטנה. כך בחשבון ש 0.25 גרם במאכל\שתייה נותנת השפעה מעולה גם למי שדי צורך קנאביס על בסיס קבוע.
    חצי גרם במאכל זה כבר "להרגיש" את הפרח.
    *ותנסה להשתמש בשמן קוקוס, מניסיון, וקצת קריאה הוא פשוט תפור לזה.

7. Jointer

Jointer חבר חדש

לייקים:
    0
    אפשר גם וגם אני אישית מוצא עם השמן הרבה יותר קל להכנה.

8. newwithcannabis

newwithcannabis חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה רבה על ההצעות חברים, אך בסוף החלטתי להכין Firecrackers אם אתם מכירים; זה בדיוק מה שאני צריך, המאכל הזה צורך רק 0.25 גרם בשביל השפעה חזקה, ומכינים אותו בקלות ובמהירות ואין מקום לטעויות. מה דעתכם?

9. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    פיירקרקרס זו אחלה דרך להתמסטל באכילה(בעיקר מהירה ופשוטה), אמנם כבר המלצתי על כך בעבר, אך ביום שתבשל קנאביס בשמן קוקוס אתה תבין שאין חומר שקנאביס נקשר אליו יותר טוב ומושלם. גם שם אתה יכול עם כמות של גרם ואפילו פחות להכין כמות שמן קוקוס קטנה שתיצבע בצבע ירוק ותכיל בתוכה את הסאטלה שלך. איתה תעשה כל שנפשך חפצה . .

וזה הולך ככה:
    קוסס את כמות הפרחים / עלים שיש לך.
    מניח אותם על נייר אפיה בתנור למשך 2-3 דקות על 150-160 מעלות. (המטרה היא 160 רק צריך להיזהר לא לעבור).
    אחרי שהוצאת מהתנור אתה מניח את החומר המקוסס שעבר קלייה קלה על תחבושת גזה/בד דק מאוד, מגלגל וקושר היטב בעזרת קליפס ברזל/חוט כלשהו.
    על הגז אתה מניח סיר מלא עד מחציתו במים חמים ונותן לו לרתוח. מעליו שם קערה וגם בתוכה מים חמים(מה שנקרא בן-מארי משוכלל) והנה הוא בא - גם את שמן הקוקוס. זה תלוי בכמות שמכינים אבל כדאי לשים בערך כפית שמן קוקוס על כל גרם, ככה זה ממצה הכל כמו שצריך.
    להכניס את תחבושת הגזה לתוך הקערה וכל הזמן לערבב ולשחק עם התחבושת גזה בתוך השמן שהופך ירוק אט אט.
    לאחר שעה- עד שלוש. להוריד מהגז, לשפוך לתוך קערה קטנה, לתת לעסק להתקרר ולאז להכניס למקרר.
    כשתוציא את זה מהמקרר שמן הקוקוס יצוף כמו חמאה קשה מעל המים.
    הוא מוכן לעבודה . . .והוא קשוח!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!