1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חזרתי לעשן אחרי שנה כמה שאלות.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מעשן, ‏24/3/15.

1. מעשן

מעשן חבר חדש

לייקים:
    0
    לבנתיים התארגנתי רק בהידרו 100 שקל לגרם , עכשיו אני רוצה להתארגן בחום האם יש שינוי בחתיכות משנה שעברה, איך האיכות ומה כדי להשיג??
    מה המחיר של אצבע ? אני מדבר על אצבע קלאסית של 4-5 גרם.

ובכללי איך המצב בשוק לבנתיים .

2. Mentol

Mentol חבר חדש

לייקים:
    4
    לגבי המחיר אני לא יודע כי אני לא קונה חום כבר מלא זמן..
    לגבי האיכות- לפי מה שהבנתי ברוב המקומות האיכות של החום בארץ פשוט על הפנים..
    לסיכום, אין על ירקות עזוב תשוקולדים פה

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אם השגת ירוק "הידרו" (סתם כינוי שנתנו לירוק שהוא קצת יותר חזק) למה לך חום? אם זה מבחינת כסף זה משהו אחר.

4. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    ״הידרו״ זה גידול (או קיצור לצורת הגידול) על מצע מים שגורם (לכאורה לפחות) לחומר לצאת יותר חזק. אני טועה?

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    בדיוק, ראיתי גם מערכות מטומטמות כאלה בפורומים בחו"ל אם אני לא טועה זה יוצא אותו דבר בדיוק.

6. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    הידרו זה מיתוס של ילדים בני 16 שמארגנים לחברים שלהם חשיש מדי פעם וחושבים שהם מינימום איזה דר יהודה ברוך שמבינים הכל אבל לא יודעים לבטא בכלל את המילה עצמה ״הידרו״
    הידרו זה שיטת גידול אחי

7. לא מכוון

לא מכוון קנאביסט

לייקים:
    0
    בדיוק כמו שהבחור מעליי אמר,"הידרו" זאת שיטת גידול על מצע מנותק מהאדמה עם השקייה חיצונית,זה בכלל לא קשור לחוזק,ראיתי כבר כמה ילדים שמשחקים אותה איזה מבינים משהו ואומרים דברים כמו "השגתי הידרו" למרות שאם תשאל אותם מה זה הידרו הם לא ידעו באמת לענות לך

8. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    יש סיכוי שאתה מחזיק פרחים שגודלו בשיטה הידרופונית, הסיכוי שתדע את זה בוודאות אם לא אתה גידלת או שאתה קרוב למגדל הוא קלוש.

הגידול בהידרו לא גורם לפרח להיות מרוכז יותר, הוא בסך הכל מאפשר למגדל שליטה טובה יותר על רמות חומציות, איזון בין יסודות הדשן, וכו' וכו'...

אם המגדל באמת יודע מה הוא עושה ואיך לנצל את הגידול ההידרופוני (hydroponics) יכול להיות שהצמח יביא יבול גדול יותר, יהיה בריא יותר, יצמח מהר יותר ודברים כגון אלה. השפעת השיטה על חוזק ההשפעה של הפרחים היא קטנה מאוד אם בכלל קיימת....

אם רוצים פרחים פוטנטיים יותר להבנתי שיטת SCROG מציעה אפשרות כזאת... כי ידוע שפרחים ה"קולה" בצמרת איכותיים וחזקים יותר בדרך כלל, ודרך בלבול הצמח משיגים הרבה פרחי צמרת כאלה מצמח יחיד (שבגידול רגיל יש רק קולה אחת פר עציץ)

9. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אתם חייבים להסכים איתי שהכינוי ירוק הידרו ברחוב מתייחס לירוק שהוא כביכול חזק יותר.

10. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    ברחוב הכל הידרו.... אני לא זוכר בן אדם אחד שלא אמר הידרו. אני חושב שאנשים התחילו לקרוא לזה הידרו כשהפסיקו הזרעים. שנים לא ראיתי זרע בפרח.

11. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    היידרו הכוונה לגידול הידרופוני שזה שיטת גידול על בסיס מים
    יש מיתוס שהיידרו זה יותר חזק אבל זה תלוי רק במגדל ובזן
    ההבדל העיקרי בין אדמה להידרו זה שבהידרו הצמח גדל מהר יותר

12. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    הידרו זו מילה שרק שוטרים משתמשים בה כשהם תופסים גידול

13. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    שילוב של הידרו עם מעבדת סמים למרות שגם אם תגדל עגבניות זה יחשב מעבדת סמים (לפי ההגיון)

14. thenewgrower

thenewgrower חבר חדש

לייקים:
    3
    תשאר עם ההיידרו,תאמין לי יש לך מזל שיש לך כיוון טוב לירוק עדיף מהחום הערבי הזה כבר נמאס...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!