1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ריח לא עובר מהאוטו אחרי הוטבוקס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Bitch, ‏22/3/15.

1. Bitch

Bitch חבר חדש

לייקים:
    0
    ישבנו היום 6 חברים באוטו והעברנו 2-3 פייסלים מעורבבים גם ירוק וגם טבק ועשינו הוטבוקס. עכשיו כל הערב שנכנסתי לאוטו הרחתי טבק והריח לא עובר למרות שפתחתי חלונות אחרי ואיווררתי. גם קניתי פחית ריח ולא עזר ואני לא יודע למה..
    חבר שלי תמיד מעשן בתוך האוטו ואין לו ריח בכלל. הוא אמר לי להשאיר חריץ בחלונות ולחזור לאוטו מחר בבוקר. ניסיתי גם לטפוח על הכיסאות (בד) במטרה להוציא עשן או משהו.
    לא כזה עזר. ברגע שעליתי הביתה זה הרגע שהצלחתי טיפה לטשטש את הריח אחרי הרבה זמן.. מישהו יודע תוך כמה זמן הריח עובר? יש לי פגישה חשובה עם מישהי בשלישי ואני חייב להעביר את הריח... ממש לא בא לי שהיא תדע שאני מעשן וגם אני מידי פעם מקפיץ את אח שלי ממקום למקום ולא בראש שלי שהוא ידע.

אני ממש אוכל כאפות על זה מישהו יודע תוך כמה זמן עובר ואם מה שעשיתי יכול להעביר תריח מהר??

2. Ninja

Ninja חבר חדש

לייקים:
    0
    תקנה מנטרל ריח בטעם מנטה מחנות רשמית של טמבור (הספריי במקור נועד לנטרל ריחות של צבע אחרי צביעה).

3. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    יש גם את ה-ona gel הזה, אבל אני לא יודע אם תשיג את זה מעכשיו לעכשיו.... ניחוש שלי שהריח נספג בבד, אולי בריפודים של הכיסאות, אולי בשטיחים, והכי סביר לדעתי - בגג. את השטיחים אתה יכול לנקות עם לחץ של מים, את הריפודים (כולל בגג) תנסה עם ספריי קצף, אני ממליץ על STP - Tuff Stuff.

ומשהו קצת יותר רציני... בטוח שלא נשאר איזה פרח באוטו?

4. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    תעשה קאנטרי לאוטו וסלאמתק תחסוך כאבי ראש

5. danielmm

danielmm חבר חדש

לייקים:
    1
    יכול להיות בגלל שחשבת על זה ואתה מחפש תריח אתה מריח חזק,מישהו שלא יודע שיש תריח יכול להיות שבכלל לא מרגיש.
    קרה לי אותו קטע שדרכתי על חרא חשבתי יש ריח חזק בתאכלס לא היה שום דבר.

6. thenewgrower

thenewgrower חבר חדש

לייקים:
    3
    וואלה מוזר,אני עושה כול שני וחמישי הוטבוקס ונשאר באוטו כמה שעות טובות והריח נעלם אחרי שאני פותח חלון בנסיעה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!