1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רחוב

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י amir717, ‏1/4/15.

1. amir717

amir717 חבר חדש

לייקים:
    0
    האדם זקן בן 90+ יכול לעשן חשיש מהרחוב בלי שיפגע בו

#1 amir717, ‏1/4/15
    נערך לאחרונה ב: ‏1/4/15
  2. געוואלד

געוואלד חבר חדש

לייקים:
    0
    אם אתה אומר.
    סתם, יש חשש לפטריות בפרחים מהרחוב שיכולות להתישב לו בריאות. לא יודע עם זה תופס לחשיש...

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    גם אם יש פטריות אני לא חושב שהם ישרדו את החום בגוני/באנג

4. געוואלד

געוואלד חבר חדש

לייקים:
    0
    הם לא, אבל הנבגים (spores) בטוח ישרדו. היו מספיק מקרי מוות מאספרגילוס בירק.

הדרך היחידה למנוע עובש בפרחים היא ליבש ולישן אותם כמו שצריך, ואתה לא יכול לסמוך על מישהו מהרחוב שיעשה את זה.

5. געוואלד

געוואלד חבר חדש

לייקים:
    0
  6. Hyperface

Hyperface חבר חדש

לייקים:
    0
    שטויות במיץ עגבניות, לא שורד את האש בשום מצב 15% מהחום של האש כבר מספיק, לא היו מקרי מוות מעישון קנאביס עם עובש
    זה לא מגיע לריאות בשום דרך, ויש אספרגילוס בכל מקום בעולם, זה באוויר.

7. געוואלד

געוואלד חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב, מזל שיש רופא בפורום. אני לתומי חשבתי שנבגי אספרגילוס מתים רק עם מקרינים אותם בקרינה קשה. גם חשבתי שהאספרגילוס מגיע מחומר ביולוגי רקוב ומאדמה לחה, לא ידעתי שהוא נוצר "באוויר".
    אנשים עם מערכת חיסונית מוחלשת (כמוני למשל, חולה לוקמיה, וגם אנשים מבוגרים) צריכים להזהר מכל מיני זיהומים שאנשים אנשים בריאים כמו הייפרפייס כאן חושבים שהם מגוחכים.
    ד.א- אני אישית הייתי מואושפז כבר השנה בעיקבות אספרגילומה בריאות.
    אל תתן עצות אם אתה לא מבין על מה אתה מדבר. זה מסוכן.

8. amir717

amir717 חבר חדש

לייקים:
    0
    קבלתי זקן יכול לקבל רפואי? בקלות? או הוא צריך לעבור ברוקרטיה וללכת מפה לשם?

9. Hyperface

Hyperface חבר חדש

לייקים:
    0
    יופי יא חתיכת יצור מעצבן שחייב להתווכח כי הוא קרא כתבה במגזין 420, זה לא נוצר באוויר אלה קיים באוויר, אז אתה נושם את זה אם אתה רוצה או לא, למרבה הצער אני לא מאמין למילה אחת שיוצאת לך מהפה לא שאתה חולה לוקמיה ולא שאושפזת בגלל אספרגילוס,
    אין שום סיכוי לקבל שום מחלה מעישון של קנאביס עם עובש למעשה בכל קנאביס שקיים בעולם יש רמה מסויימת של עובש וגם באוויר, והזקן יכול לעשן בלי לדאוג אם זה מה שהדאיג אותו נקודה, היית אומר שידאג שלא יכניסו לו אנטרקס בחשיש או ציאניד אז הייתי שותק, גוואעלד

10. געוואלד

געוואלד חבר חדש

לייקים:
    0
    איזה בן אדם קטן ובור. זה מה שיש לך להתעסק בו? להוכיח לאינטרנט שאתה גבר? לך תעשה משהו אחראי עם החיים שלך, אתה עושה שם רע לסטלנים עם העצות הרפואיות המחורבנות שלך.
    ורק שתדע- חיפשתי את הכתבה הזו כדי להמיר את הרשיון שלי משמן לפרחים, בגלל שהרופאים אמרו שיש בזה אספרגילוס. אתה נושם את זה רק באיזורים בעשייתיים וחקלאיים. חצי שנה הייתי צריך להסתובב עם מסכת מנתחים כל פעם שיצאתי מהבית.
    אתה רוצה, אני יכול להביא לך מליון כתבות רפואיות (כאלה שעשו ע"י רופאים אמתיים) על הסכנות של כנאביס רפואי אצל חולי איידס. בכולם מוזכר האספרגילוס כסכנה העיקרית.

דוחה אותי שבשם האגו הפגוע שלך אתה נותן לאדם זקן להפגע...

11. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    מי אמר שיש לו איידס?

12. געוואלד

געוואלד חבר חדש

לייקים:
    0
    אף אחד לא אמר, אנשים זקנים חווים החלשות חיסונית בדומה לחולי איידס. בגלל זה הוראות ההגיינה דומות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!