1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך מוצאים כיוון?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Bitch, ‏9/4/15.

1. Bitch

Bitch חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן, יש לי כיוון רק לחום וממש בא לי לעשן ירוק מישהו יודע איך מוצאים כיוון?
    יש לי 2 כיוונים לחום ועוד כיוון לירוק אבל הוא אף פעם לא מדייק ומביא 0.7-0.8 במקום 1 ופעם אחת הביא 2 במקום 4 וניסה לרמות אותי.. כדאי להביא ממנו להתעקש על דיוק?

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    תבוא אליו עם משקל

3. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    הלקוח תמיד צודק והכסף בידיים שלך אתה לא חייב לשלם לו על משהו שהוא לא עושה (עד הסוף לפחות), אני לא יודע איך זה פועל אצלך לי יש כיוונים שאני דופק בדלת, here's the cash - grab the stash ונגמר הסיפור. אם אני לא מרוצה מהכמות אני מרים אליו שיחה אומר לו זה מראה לי על המשקל ככה וככה ואם יש לי כוח לחזור אליו אני חוזר ולוקח את מה שמגיע לי. אם אצלך אחרי העסקה אין אפשרות ליצור קשר עם הסוחר אז הכיוון לא שווה את זה, אם זה דרך מתווך אז זה די ברור שככל שהחומר עובר יותר ידיים ככה יגיע אלייך פחות חומר וכאן אין לך מה להתלונן אלא רק למצוא כיוון ישיר (למרות שזה אבסורד שמשלמים 100-120 ש"ח על גרם ומקבלים עוד פחות אבל היי אנחנו בישראל).
    כביכול עוד מעט העונת גידול מתחילה ובקיץ כבר לא אצטרך להסתמך על כיוונים ואני ממליץ גם לך.

4. מישהו

מישהו חבר חדש

לייקים:
    0
    תתערב עם אין לך פחד או משהו לך תמצא מישהו שבא לך בזווית של העין בתור מעשן לך תתחבר אליו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!