1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אישור לקאנביס רפואי - הדרך החוקית

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Ninja, ‏12/4/15.

1. Ninja

Ninja חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב,

גם אני, כמו רובכם, אוהב להעביר את סוף היום שלי (בדגש על סוף), בכיף עם ראש לפני שינה או סתם פייסל.
    קיוותי שעלה ירוק יעברו את אחוז החסימה אך הדבר לא קרה (לטעמי קמפיין שיווקי לא נכון, היו עסוקים בלהתמסטל ולא בחשיבה עסקית נכונה).

הכיוונים בארץ הולכים ונעלמים מסיבות כחולות ולבנות, במקצוע שלי אני ארכיטקט ומנהל פיתוח בחברת הייטק, בחודשיים האחרונים עסקתי ומיפיתי את כל הדרכים|מחלות|סיבות רפואיות, שמהן ניתן לקבל אישור לקאנביס רפואי.

להבדיל מאנשים אחרים שקיימים בשוק, אני לא גובה כסף, כל אדם שיפנה אליי לפרטי אשמח למפות לו את הדרך הנכונה כיצד ניתן לקבל אישור (גם במקרה והבעיה היא מינורית כגון, כאבי ראש, כאבי בטן, אי שקט נפשי, דיכאון), לכל דבר בחיים יש פתרון חוקי.

הלוואי ונגע למצב, שנוכל לקיים ישיבת פורום, בלי שנסיים את הערב בתחנת משטרה! הלוואי.

אחלה יום ראשון (ביצים שלי)

2. Biggie

Biggie חבר חדש

לייקים:
    2
    אשמח לשמוע.

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    ישיבת פורום עם תגי שמות משתמש על החולצה נשמע כמו חלום :)
    תודה לך על התרומה מקווה שתעזור לאנשים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!