1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ופורייזר?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Hizky434, ‏30/5/14.

1. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    היי,
    אני בדיוק לאחר סיום קציר של הגידול הראשון שלי. בשבת קטפתי פרח קטן וייבשתי בתנור, ופה ושם עישנתי אותו השבוע.
    גיליתי שאני נהנה יותר מכמה שאיפות רגועות ונעימות מאשר מג׳וינט שלם ומפיל. יש לי גם כאבי גב, והזן שגידלתי ( Sweet Tooth auto ) אמור להתאים גם לזה. חשבתי שופורייזר יכול להיות נחמד לצרכיי. מה דעתכם? ממי שניסה? אני לא מעשן הרבה, כמה שאיפות פעם ביומיים שלושה.
    חשבתי על Atmos vaporizer junior שנראה קומפקטי ונוח ויש עליו ביקורות טובות ברשת. מישהו התנסה ויכול להמליץ?
    ושאלה אחרונה - ראיתי שבארץ עולה נורא יקר, וגם בחו״ל יש כמה אתרים שמבקשים עליו 100$, אבל באליאקספרס מוכרים אותו ב15$; זה המוצר האמיתי או זיוף? לא אכפת לי לבזבז 15$ על הנסיון. השאלה אם בטוח להזמין דברים כאלה מחו״ל או שזה עשוי לעורר חשד? ת׳כלס זה סיגריה אלקטרונית.

2. JoNy

JoNy חבר חדש

לייקים:
    0
    לא הייתי מזמין דברים כאלה לדירה עם צמח .

3. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    יש בזה משהו.
    אולי אני אכין אחד. חשבתי על כמה כיוונים

4. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    לא יודע אם הרעיון של ופורייזר ת׳כלס מעניין מישהו כאן, אבל אותי זה עיניין אז הכנתי בבית אחד חשמלי נייד שפועל על סוללה. זה עולה כלום בערך, לוקח שעה עבודה, ואחרי תירגול קצר זה ממש אחלה דבר. אם זה מעניין פה מישהו אני יכול להעלות תמונות ולהסביר איך מכינים.

5. Dawg

Dawg חבר חדש

לייקים:
    2

כן!!!!!!!!!!!!!!!!

6. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    אני אשמח אם תסביר

וגם אני יכול להמליץ לך על ה-vg classic
    אחלה מקטרת, זולה (סביבות ה-200 שקל באיביי), עובדת מצוין
    והיתרון הכי גדול של הדבר הזה שאתה פשוט מכניס לראש של זה ירוק או חום (אפשר חום נקי), מעשן כמה שבא לך, וכשאתה מרגיש שאתה לא רוצה יותר אתה פשוט מפסיק ומשאיר את זה שם, ואתה יכול להשתמש בזה פעם אחרת.
    זה גם הרבה יותר חסכני ואפשר להשתמש כמה פעמים באותו חומר כי הוא לא נשרף הוא מתאדה.

החסרונות של זה, זה שזה עולה לאט יותר מעישון, ויותר רגוע.

7. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    בסדר אני אמצא קצת זמן ואארגן הסבר עם תמונות. אי אפשר להעלות לכאן תמונות ישירות מהסמארטפון נכון?
    ראיתי את הvg classic... כאמור יש את הופורייזר של Atmos junior שמקבל בכל מקום ביקורות מעולות, ועולה החל מ15$ בaliexpress... גם יותר נוח מהמקטרת הזו כי הוא חשמלי ונראה ממש כמו סיגריה אלקטרונית, זה משהו שאין בעיה להסתובב איתו בכיס או בארנק מבלי לעורר חשד. הסוגייה מבחינתי לא הייתה רק הכסף אלא בעיקר חוסר רצון לקחת סיכון ולהזמין משהו כזה בדואר, בכל זאת אם ייבדק יש סיכוי לא רע שיעורר חשד. בהזדמנות כשאהיה באמסטרדם אקנה אחד כזה, או שאבקש ממישהו לקנות לי שם. זה נראה יופי של מכשיר.
    אין לי למה להשוות את הופורייזר תוצרת בית שלי - כי אף פעם לא השתמשתי במכשיר כזה בעבר, אבל לפי מה שאנשים מתארים בביקורות ברשת על המכשירים הקנויים, נראה לי שהמכשיר שלי עובד די דומה, וממש לא רע. המכשיר שלי קצת פחות מעוצב מאלו הקנויים מין הסתם, זה לא משהו שאפשר לעשן ברחוב מבלי שימשוך מבטים, אבל הוא קטן ופרקטי ונוח, אין בעיה לקחת איתך בתיק לביקור אצל חברים נניח. הדגש מבחינתי לא היה משהו לעשן איתו באמצע הרחוב, אלא מכשיר נוח ופרקטי שנותן תוצאות טובות בלי יותר מדי התעסקות

8. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
  9. rinatarlat

rinatarlat חבר חדש

לייקים:
    0
  10. געוואלד

געוואלד חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה יכול לפרט? נשמע רעיון ממש מגניב להכין וויפורייזר בבית. מתאים לדעתך גם לתמציות (חום, שמן רפואי ללא שמן זית) וגם לפרחים?

11. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    אם כתוב לך בעלי אקספרס תשם של המותג זה חייב להיות אמיתי אם אתה מזמין ומגלה שזה לא אמיתי אתה יכול לבקש את הכסף חזרה

12. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    לא בדיוק, באיבי זה בדיוק ככה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!