1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

החיים קשים כשאתה כבר לא בן 8

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י rom657, ‏21/4/15.

1. rom657

rom657 חבר חדש

לייקים:
    0
    מה מצב אנשים אני חדש במרכז הגעתי מהצפון בשביל עבודה ואני לא מכיר אפחד כאן מה שאומר חברים: אין כיוון! כדי לחגוג את החג הייתי צריך לנסוע חזרה צפונה בערך 100 שקל רק הנסיעה הלוך חזור אז בעצם לקנות 4 גרם במכיר של 5 ועוד להסתובב עם זה הרבה!!! אבל זה פשוט בעיה שלא תיתקל כשאתה גר במקום בו גדלת ומכיר את כולם כמובן סתם בא להתלונן קצת אני לא מנסה לקנות כי זה לא המקום ובטח שלא למצוא תמנונים אז חיים טובים אנשים ומקווה שנהנתם בחג :cool:

2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    תתערבב עם אנשים בדוק תמצא כיוונים.

3. rom657

rom657 חבר חדש

לייקים:
    0
    ניסיתי אני הייתי באמסטרדם לא מזמן ואני משתמש בזה כדי לבדוק מה הגובות של אנשים לרעיון של עישון (פרנואיד טיפה) ולמרבה הצער הם כנראה לא מעשנים בעבודה שלי..... אני מניח שאני אמצא בסופו של דבר אבל כנראה אקח הפסקה עד שנמצא משהו באזור סתם מבאס אז אני מתלונן

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    תזמין זרעים אוטו תוך חודשיים כבר יש לך פרחים ביד
    אגב אני מאמין שבחודשיים אתה כבר תמצא אנשים שמעשנים

5. rom657

rom657 חבר חדש

לייקים:
    0
    זרעים יש מישהו מכר לי פרח מופרה היה בו 13 זרעים לפני איזה 3-4 חודש אבל אני גר אצל סבתא כרגע אז אי אפשר לגדל אני אמצע פשוט היה בא לי להתלונן על הקטע של ה100 לניסעה בנוסף למחחר של הפרחים

6. rom657

rom657 חבר חדש

לייקים:
    0
    אמצע= אמצא* מחחר=מחיר*

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!