1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בקשר לניקוי ופורייזר פאקס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י tamiro, ‏27/4/15.

1. tamiro

tamiro חבר חדש

לייקים:
    0
    לאחרונה רכשתי ופורייזר פאקס והבנתי שחשוב מאוד לנקות אותו טוב על בסיס קבוע ועד עכשיו ניקיתי אותו בצורה בסיסית ביותר , והיום ראיתי סרטון על ניקוי המכשיר ביוטיוב: https://www.youtube.com/watch?v=phErd673_sY
    והבנתי שיש להשקיע יותר בניקוי יותר יסודי אז הלכתי לסופר פארם וקניתי מברשות אינטרדנטליות שלא היה לי ורציתי לקנות גם איזופרופיל אלכוהול 91% כמו שראיתי שהוא השתמש בסרטון אבל לא היה להם את זה היה להם רק אלכוהול רגיל 70% זה גם מה שכתוב על הקופסא : אלכוהול 70% . בכל זאת קניתי ואמרתי נבדוק כבר אחרי זה אם אפשר להשתמש גם בזה. השאלה שלי אם מישהו יכול לעזור מניסיון עם המכשיר או מכשירים אחרים , האם אני יכול להשתמש באלכוהול הזה שקניתי (רגיל 70% ולא 91 איזופרופיל כמו שהוא השתמש) מבלי לעשות איזשהו נזק למכשיר ???

2. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    מנסיון של שנה וחצי עם פאקס, אין בעיה עם אלכוהול 70%. הנקיון חשוב מאוד כי אחרת הוא נסתם ומתחרפן בגלל החיישן שלו. קנה לך גם חבילת מנקי מקטרות, תמצא בחנויות הכל בדולר באיזור האביזרים ליצירה לילדים. אחלה אחלה מכשיר.

3. tamiro

tamiro חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה אחי יש לי כבר מנקי מקטרות קניתי בבולנט חבילה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!