1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול גרילה -שמש חזקה מידי מחפש צל

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י no_one165, ‏11/5/15.

1. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    יש לי גידול רגילה של נקבות רגילות מה שאומר שהם יהיו מוכנות עוד 5 חודש במקרה הטוב אז בנתיים הקיץ בפתח ורציתי לדעת האם אני יכול לשים את הצמח מתחת לצילייה הזאת ? את כל 3 הצמחים מתחת לצלייה האם זה בסדר ? כאילו הוא יקבל מספיק שמש או שהצלייה תחסום את השמש לגמרי מה שיכול להזיק לצמח ? הנה תמונה של הצילייה:

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    מהניסיון שלי זה עושה להם רק טוב שיהיה צל בצוהריים אבל בבוקר ובערב צריך שיהיה שמש
    אז אתה יכול לשים את הציליה שתהיה בדיוק מעליהם אולי טיפה דרומה יותר ככה שפחות או יותר בין השעות 12 ל3 יהיה צל

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    זאת לא רשת צל!
    מדובר בברזנט אטום לאור.

אתה צריך רשת צל עם חורים.

4. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    ואם אני יעשה חורים בברזנט הזה ? או שעדיף כבר לקנות רשת צל אם חורים

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    יותר פשוט לקנות רשת צל.

6. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    המדריך מצויין אבל לצערי אין מצב שאני יעביר את הצמחים שלי למקום אחר כי המקום שאני מגדל בו עכשיו הוא המקום האידיאלי לגידול(מבחינת זה שלא רואים אותו ) בנתיים הצלחתי לשים מעל הצמחים מין גג כזה של פלסטיק בערך מעל הצמחים כך שהשעה מגיע ל13:00+ אז הצל מתחיל לכסות את הצמחים מבחינת צל האם זה בסדר ?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!