1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לפני גידול ראשון כמה שאלות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י פלוקי, ‏20/5/15.

1. פלוקי

פלוקי חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב אז אחרי שאני מחטט פה בפורום כבר לא מעט זמן ועכשיו עשו פה איזה שינוי שחייב להירשם כדי לצפות בהודעות, אז כבר ניצלתי את זה כדי לשאול כמה שאלות לקראת גידול העגבניות הראשון שלי (indoor)

1. איזה דשן הכי מומלץ לשימוש עם אוטופוט? הבנתי שדשנים אורגניים כמו ביו ביז לא מתאימים. האם דשנים של הסי יתאימו? ואם כן איזה מהם לקנות?
    2.האם נורה של 400w דואל ספקטרום לשטח של 60*60(גובה 1.7) תתאים? אני מנחש שתגידו שהיא חזקה מדי לשטח הזה אבל כבר יש לי מנורה ומשנק.. ואני גם מעוניין להוציא כמה שיותר יבול מהשטח הקטנצ'יק הזה.
    3. האם אני אצטרך קול טיוב ומפוח עם הנורה הזאת בשטח הזה? אני כנראה גם אגדל בחודשים החמים כמו יולי-אוגוסט
    4.אני רואה שהמון כאן מעמידים את מי הברז 24 שעות לפני ההשקיה, מישהו יכול להסביר לי את הסיבה ועד כמה זה משפיע על הצמח?
    5.אני מעוניין להשאיר את הצמח בשלב הצמיחה לא יותר מחודש, יש למישהו המלצה אולי לזן שיצמח כמה שיותר בתקופה הקצרה הזו?
    6.אני צריך המלצה לשיטת גידול על מנת להוציא כמה שיותר יבול בסוף, אני מגדל בשביל 4 אנשים :/, sog לא בא בחשבון כי אין לי כח להתעסקות עם ייחורים וצמחי אם. האם סקרוג היא השיטה הטובה ביותר אחריה? או שפשוט כדאי לי לעשות קצת קיטומים וקשירות כדי לעשות צמרת גבוהה ואחידה? אגב במידה וזה מה שאני עושה, האם כדאי לגזום את העלים והענפים התחתונים של הצמח על מנת שהצמח ישקיע יותר בצמרת איפה שיש יותר אור?

תודה מראש לכל העוזרים.. בטח יהיו לי עוד שאלות בהמשך

עריכה:
    עוד 2 שאלות ששכחתי,

7.בכמה עציצים עדיף לגדל ובאיזה גודל העציצים? אם יצא לי יבול מספק מעציץ אחד גדול שיתפוס את כל האיזור גידול אני מעדיף. אבל בטח תגידו שלא בגלל זמן הצמיחה הקצר שאני רוצה. מדעות המומחים פה הבנתי שאיירפוט וכל אלה הם סתם חרטא ועדיף לגדל בעציצים רגילים. אשמח אם מישהו גם יאמת את זה.

8.עצות ודעות לגבי ציוד שאני צריך לקנות יתקבלו בברכה, אין בעיה של כסף לקנייה ראשונית אבל אני לא מעוניין בחשבון חשמל גבוה אז לקחת בחשבון חח

שוב תודה לכל העוזרים

#1 פלוקי, ‏20/5/15
    נערך לאחרונה ב: ‏20/5/15
  2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    1. דשנים אורגנים אכן פחות מומלצים. הדשנים של HESI יכולים לעבוד.

יכול לקחת את אלו:
    צמיחה: http://www.hydrogarden.co.il/products/207109
    פריחה: http://www.hydrogarden.co.il/products/207130

אם אתה רוצה גם חיזוקים למיניהם יש לך את אלו:

http://www.hydrogarden.co.il/products/207128
    http://www.hydrogarden.co.il/products/207126

2. נורת 400וואט היה אכן חזקה יחסית לשטח הזה, אבל אם תסתדר עם החום הכל טוב.

3. כנראה שכן תזדקק לקולטיוב

4. משאירים את המים בכדי שהם יקבלו את הטמפרטורה של החדר וינדפו מהם את הכלור.
    יש הטוענים כי זה מהלך מיותר.

5. LSD צומח יחסית מהר, לא חסר- אבל העניין הוא שעם חודש צמיחה בלבד אולי כדאי
    לך לחשוב אם ניתן להכניס לשם שני צמחים - בחודש אחד לא בטוח שהוא יצמח למלוא הפוטנציאל שלו.

6. סקרוג בהחלט אחלה שיטה, אבל גם קיטומים וקשירות מושקעות יעשו את העבודה. אני באופן אישי כן ממליץ להוריד את החלקים התחתונים של הצמח.

7. במקרה שלך באמת עדיף לדעתי שני עציצים - אתה מגדל עם איירפוט או אוטופוט? זה שני דברים שונים...

8. אם אתה מתכוון לגדל בקיץ אז מאוורר, מפוח וקולטיוב, נתחיל מזה :)

שיהיה בהצלחה חבר!

3. פלוקי

פלוקי חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התשובה המפורטת, הציוד נקנה היום בבוקר רק חסר זרעים :)
    אמרת שהדשנים של הסי יכולים לעבוד, זה אומר שיש טובים מהם? יש לך המלצה לחברה יותר טובה?
    וגם לפי דעתך כמה יבול אני יכול להוציא מ 2 עציצים עם זמן צמיחה של כחודש- חודש ושבוע?
    אם זמן פריחה הוא חודשיים, זה אומר שאני צריך להוציא יבול של בערך 150-170(כמובן של עגבניות מיובשות) כדי שיספיק עד לקטיף הבא..אני אצליח להגיע לכמות כזאת? גם בגידול ראשון?

#3 פלוקי, ‏21/5/15
    נערך לאחרונה ב: ‏21/5/15

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!