1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שיתוף חוויות

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י 123, ‏29/5/15.

1. 123

123 חבר חדש

לייקים:
    0
    מה היה הטריפ הכי טוב שלכם?

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אני וחבר נסענו על אופניים לפארק הירקון בתל אביב (ההפתעות בפארק הזה לא נגמרות), אכלנו טיפה בתוך דובון לפני שיצאנו לדרך מיפו, עברנו דרך יפו העתיקה, כמה שאכטות בין לבין...הטריפ התחיל כבר באמצע הדרך והיה פוווול אנשים אחי אני אומר לך כל כך הרבה שאין מצב שתתעלם מהם ..החלטנו שנוסעים מפה מהר והגענו בסופו של דבר ליעד...כל כך הרבה ויזואלים בחיים לא היה לי, היה מוזיקה, היה כלי תחבורה, אוכל ונראה ששום דבר לא היה יכול להשתבש....עד שאיבדנו אחד את השני (עד היום שנינו לא הבנו איך) ופה כבר נשברתי מצחוק בקטע שצחקתי כמו פסיכופט וככה בעצם הוא מצא אותי חחחח עשינו מדיטציה, התחברנו לאדמה, לכוכבים ההזויים דיברנו על היקום, כמה שהוא אינסופי ועל הפסיכודאליות והמיסתורין שקיימים בו, נסענו לים בבוקר והטריפ אומנם לא היה בשיאו אך עדיין ויזואלים חזקים וראיית HD X20, דפקנו באנגים מול המים של הים דיברנו על החיים וכמה שהים מרגיע, הבנתי את ההרכב של הים וזה היה נראה כאילו אני רואה את כל המולקולות של המים ואיך שהחול של הים מתערבב עם הגלים עד לרגע שהוא נשבר,וגם העננים והשמיים היו מטורפים וצבעוניים, ראיתי הכל.
    אני זוכר שמישהו פה פעם רשם שהוא היה מעדיף לא להכיר את העולם הפסיכודאלי כי קשה להכיל אותו עם כל התובנות העמוקות האלה והאינסופיות וכו' וכו' ומה שאני הבנתי הוא שבלי מדיטציות לא נוכל להכיל כי לא נוכל להתחבר לתובנות האלו ולבנות אותן בתוך עצמנו.
    נראה לי גם היום אצא לטריפ, שיהיה סופש מזהיר *_*_*_*

3. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אבל היה רגע אחד בטריפ לפני שנסענו לים, ישבנו מול האגם ופתאום מאחורינו אנחנו שומעים צעקות, שנינו! פתאום רואים דמות שחורה משחור, כל כך שחורה שהיא בולטת דרך החושך והאנרגיה שיצאה מהדבר הזה, אני בחיים לא אשכח את זה, כמו רשע טהור, הוא צעק על השמיים והלך כמו מפלצת ואני חבר השתתקנו מרוב פחד חשבנו "מה לעזעזל קורה פה ", בסוף הוא עבר אותנו ועד שהוא נעלם מהשדה ראיה ונכנס לאיזה יער בסוף שמעו אותו צועק את הצעקה של החיים מתוך היער ואז אמרנו בוא לים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!