1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גראס למטרה רפואית

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י רן642, ‏20/11/13.

1. רן642

רן642 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חבר׳ה, אני צריך את העזרה שלכם. הייתי מעוניין לנסות גראס למטרה רפואית, שאין ממש סיכוי שרופא ירשום לי גראס עבורה. אני בן 29 וכבר 8 שנים מתמודד עם אוסידי, שזה סוג של חרדה (אצלי זה מתבטא פשוט במחשבות אובסיסיביות כשרמת המתח עולה). זה ממש תוקע לי את החיים!! ניסיתי את כל התרופות הקיימות, טיפולים אלטרנטיביים ומה לא, ונאדה, לא עוזר. קראתי על אנשים עם אוסידי שגראס בהחלט עזר להם, אפילו איזה מחקר רפואי, ואני מעוניין לנסות. העניין שדבר ראשון אין לי מושג מאיפה משיגים, ואני גם לא רוצה ליפול על מישהו מהרחוב שימכור לי זבל. דבר שני, אני מבין שיש כל מיני סוגים והייתי רוצה לדעת איזה סוג הכי יכול להתאים לבעיה שלי. כפי שהבנתם לא עישנתי עד היום, כך שאין לי שום מושג בנושא, ולכן אני ממש אודה לכל מי שיודע ויכול לעזור. תודה!

2. Snoop Lion

Snoop Lion חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא מאמין שזה יעזור לך, אבל בכול אופן היתי ממליץ לך לנסות כי כול אחד שונה במיקצת.
    לגבי זנים לעניות דעתי, למתחילים כדאי להתחיל עם אינדיקה דומיננטית בפעם הראשונה יש לזה עומק מטורף
    אפילו אם נפלת על חומר לא משהוא זה עדיין מטורף. ולגבי הבעיה שיש לך הסוד הוא ללמוד לחיות עם זה
    ולא להילחם בזה אל תנסה קיצורי דרך עם כל מני תרופות זה אף פעם לא עזר וגם אים כן אז אתה תלותי
    במשהוא שמתשתש את המצב ולא עוזר באמת. בהצלחה.

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    שטויות
    יש 1001 זנים שמורידים חרדות (וביניהם גם מחשבות אובססיביות, זה עובד ככה שזה פשוט יגרום לך פתאום לשכוח מכל הצרות שלך)
    אני חושב שאתה קודם כל צריך לדבר על זה עם הפסיכיאטר שלך,

חוץ מזה - תנסה לשאול אנשים שאתה מכיר, אנשים בעבודה אולי אם יש להם\יודעים מאיפה להשיג קצת חומר,
    בערך כל בן אדם שני יודע.
    בהתחלה תקנה ממש קצת - נגיד ב-100 שקל (הכי קצת שאני מכיר, למרות שיש כאלה שימכרו גם בפחות), ככה גם תדע למה לצפות וגם אם תיפול על משהו חרא אז לא הפסדת הרבה,
    בגדול אין לך ממה לפחד - כל המיתוסים שמערבבים חשיש עם חרא ואדולן או שמרססים גראס לפי דעתי לא נכונים מהסיבה הפשוטה שזה פשוט מיותר לעשות את זה.

תחפש בגוגל איך אמור להראות חשיש ופרח של גראס ככה תדע למה לצפות מבחינת איכות.
    בגדול עכשיו קר - אז כמעט כל החשיש שתיתקל בו יהיה קשה כמו אבן בטמפ' הזאת, הדרך לראות אם הוא טוב זה לחמם חתיכה קטנה ולראות איך היא נשרפת ומה הריח, קצת קשה להסביר את זה למי שלא מכיר.
    עם פרחים אי אפשר לטעות - אם מוכרים לך פרח כמו מה שאתה רואה בגוגל - שיחקת אותה זה אחלה דבר, גם יהיה לזה ריח כל כך חזק שכשתיתקל במשהו חרא אתה לא תטעה.
    אם זה נראה אוורירי כזה ו\או עם זרעים זה חרא חומר שלא שווה להוציא עליו כסף.

רפואה שלמה

4. ציון

ציון חבר חדש

לייקים:
    0
    תמיד יש חרא בשוק, תרתי משמע.. עם פרחים הסכנה הרבה יותר מעטה,
    חלק מכך היא הסיבה שבארץ מגדלים במקום סגור אז אין סיבה לרסס,
    למרות שדישונים תמיד יש אבל בערך אותו דבר כמו בכל צמח אחר שאתה מכניס לגוף
    בכל אופן אני ממליץ להתייעץ עם פסיכיאטר לפני (בבקשה למרשם או המלצה ולא בלהגיד לו שאתה הולך לקנות ומה דעתו) כי עלולה להתקיים השפעה הפוכה -
    במקום שהצמח יקל לך על התופעות הוא יחמיר אותן או יגרום לך להתפרצות ההפרעה

5. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    רוב ה"זבל" שציינת הוא חשיש ברמה סבירה אם מסתם בן אדם רנדומלי .. , ככה שאתה לא תורעל או משהו בסגנון מזה , היתי במקומך מנסה קודם כל לקנות ממישהו כדי לראות אם זה מועיל לך בכלל לפני
    כל מקרה אם התאפקת עד גיל 28 , תחפש במגזין כתבות על זרעים שעוזרים לחרדות ותזמין ותגדל
    בהצלחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!