1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י idoido, ‏9/6/15.

1. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    אז ככה הייתי אתמול במסיבה ועישנתי מדיום כמעט נקי נשבע לבד, ופשוט בקושי הרגשתי משהו, זה אומר שאני צריך לעשן יותר בשביל להתמסטל? זה כבר מתחיל לעלות לי יותר מדי כסף, יש משהו שיעזור שיחזיר לי את הסטלות הטובות שהיו פעם? אני שתיתי גם מלא בשביל שזה יעלה לי את זה ולא יודע באמת שהחומר היה מצוין חברים שלי שעישנו אותו כיוון כמו שאני קניתי התמסטלו ואני בקושי, שתיתי חצי כוס של גק דניאלס ו2 כוסות של וודקה XL בירה ועוד 2 שוטים ומדיום זה פשוט לא הגיוני אבל נשבע לכם אין לי מושג למה אבל בקושי התמסטלתי
    אז מה עושים

2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אולי בגלל כל האלכוהול. צרכת אותו לפני/אחרי העישון? חוץ מזה אני מאמין שהפסקה של שבועיים-חודש תחזיר לך את הקלות להתמסטל

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    מה התדירות שאתה מעשן?

4. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    כמעט כל יום אבל עכשיו נגמר לי הכסף אז לא היה לי הרבה זמן

5. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    תתחיל לגדל חבר !
    תחסוך לך הרבה כסף + יהיה לך תמיד מה לעשן + אתה תדע מה אתה מעשן

BlackGhost אוהב/ת את זה.
  6. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    תישתה ותעשן על בטן ריקה ככה תתמסטל יותר מהר

7. SGSG55

SGSG55 קנאביסט

לייקים:
    6
    דבר ראשון ממש לא בריא לא לערבב ולא לצרוך על בטן ריקה ודבר שני למה לא רק לעשן? למה לשתות וגם לעשן בשביל להיתפס?
    תשתה הרבה תה ירוק וכיו"ב תעשה ספורט ואחרי שבועיים שלושה תחזור לעשן, יהיה לך ממש כמו בהתחלה, חצי גוני או שתי ראשים ואתה בשמיים

8. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    תעשה הפסקה של כמה ימים - גג שבוע, והסבילות שלך לחומר תחזור להיות רגילה.. ככה זה שמעשנים הרבה כל יום,סף הסבילות עולה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!