1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למכירה pax vaporizer מכשיר האידוי המתקדם בעולם! לחוויה מושלמת -

הנושא בפורום 'מוכרים - קונים' פורסם ע"י kingstar, ‏2/10/14.

1. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    למכירה ה VAPORIZER המתקדם בעולם PAX BY PLOOM ( וופורייזר - מכשיר אידוי לצריכת צמחים ללא עשן - על ידי אדים טהורים בלבד איכות אידוי ברמה אחרת!!! )

PAX הינו המכשיר הקומפקטי והמתקדם בעולם בתחום אידוי הצמחים.
    ניתן להשתמש ב 3 מצבי טמפ':
    188C
    199C
    210C
    המכשיר הנו תחליף מעולה לצריכת כל צמח ( טבק, קנאביס - לבעלי אישור רפואי, דמיאנה, ואין ספור צמחים בעלי סגולות רפואיות רבות ).
    הטעם נשאר אוטנטי וקרוב למקור של התוצרת המאודה ומפיץ ריחות נעימים, טווח אידוי ארוך בשימוש מהצמח כ ( 10-15 דקות אידוי במילוי המחסנית פחות מרבע גרם של הקטורת ואף פחות ).

המכשיר קל מאוד לתפעול, דיסקרטי ונוח נכנס לכל כיס.
    וופורייזר מתוך ויקיפדיה:
    מכשיר אידוי
    מאייד (Vaporizer) הנו מכשיר המשמש לשחרור מרכיבים אקטיביים של תמצית צמחית, כתחליף לעישון. לעתים משמש המכשיר לעישון קנאביס ומוצריו, או טבק, אך גם לשחרור מרכיבים תרפיסטים מצמחים המשמשים לרפואה טבעית ו/או לארומתרפיה.
    פעולת האידוי מתבצעת על התמצית הצמחית (המונחת בכלי קיבול ייעודי) בעזרת חימום, בדרך כלל באמצעות חשמל, והוא נשאב מטה לתור צינור צר, המושקע בקצהו חלקית במים המוכלים בגוף המכשיר, בצורה של אד. אד זה נשאב לגוף המכשיר דרך המים (על פי רוב בעזרת פיה המחוברת לצד המכשיר) ונשאף ממנו החוצה דרכה. המים מצננים את האד עוד במעט, אולם למעשה תפקידם ליצור את הבדלי הלחצים בין האוויר שבצינור לאוויר מחוצה לו. ישנם מכשירי אידוי מתקדמים, הפועלים באמצעות אוויר חם בלבד.
    טמפרטורת האידוי נמוכה מהטמפרטורה בה בוער הצמח, ומשום כך, בהיעדר בערה, לא משתחרר עשן. בכך, תופעות הלוואי המצופות משאיפת עשן נמנעות. בנוסף, הנזקים לטווח קצר וארוך הכרוכים בעישון נחסכים, (עישון כולל שריפה, וגורם להתפחמות מרכיבי הצמח), והמשתמש חשוף להשפעות החומר הפעיל של הצמח, במקרה שמדובר בסם פסיכואקטיבי, בלבד. הצריכה באידוי, דומה לפעולת אינהלציה אשר משמשת פתרון לסובלים מאסתמה.
    אידוי מאפשר שימוש חוזר בצמח הקנאביס, שכן הוא לא נשרף. מספר הפעמים בהם ניתן לחזור על השימוש באותו הצמח תלוי במספר גורמים: הטעם וההשפעה תלויים באיכות הצמח, וכמובן בכמות בה משתמשים. גריסת הצמח אף היא מומלצת. ככל שיהיה גרוס יותר, הצמח והחומר הפעיל יהיו חשופים ליותר אדים - וישחררו את החומר הפעיל ביעילות מרבית.
    הטמפרטורה הנבחרת חשובה לא פחות. בצמח הקנאביס, למשל, הטמפרטורה האידאלית למיצוי החומר הפעיל (THC) הינה בין 180 ל-200 מעלות צלזיוס. בטמפרטורות גבוהות ישתחרר יותר חומר פעיל, אך הטעם עלול להיפגם. כמו כן, ניצול חוזר של הצמח יפחת בהתאם. אבחנה חזותית של הצמח לאחר כל שימוש, מאפשרת לדעת אם נוצל באופן מרבי. צבעו המקורי ישתנה בכל שימוש חוזר עד לגוון חום, המסמן שהצמח מוצה עד תום. כאמור, גם הטעם ישתנה ויהיה "קלוי" יותר.
    ככל שהאדים יהיו יותר דקים, לבנים וקשים לאבחון, הם יהיו יותר נעימים לשאיפה. אדים דחוסים וסמיכים מעידים על מיצוי החומר הפעיל ועלולים לגרום לגירוי בדרכי הנשימה. הפחתת הטמפרטורה והחלפת הצמח ייפתרו בעיה זו. הטעם עצמו אינו קשור להשפעה. מכשיר אידוי וולקאנו (בתמונה) מורכב בין השאר מבלון, אליו עוברים האדים לפני צריכה. בכך, ניתן לראות את האדים הנוצרים - ובעזרת אבחנה ויזואלית, המשתמש לומד תוך זמן קצר לאבחן ולשלוט באדים, אותם הוא אמור לצרוך.
    בעישון, הטמפרטורה אינה ניתנת לשליטה, ורוב חלקי הצמח נהרסים והופכים לאפר. ניצול החומר הפעיל, אינו מקסימלי, וההשפעה פחותה. בעזרת מכשיר אידוי בעל יכולת ויסות טמפרטורה, יודע משתמש הקצה אם הוא מנצל את מלוא סגולות החומר הפעיל. כאמור, שימוש חוזר בצמח מתאפשר, שכן אין בעירה - והצמח לא הופך לאפר.
    http://www.youtube.com/results?search_query=PAX+vaporizer

המכשיר הלבן הנו מהדורה מוגבלת וניתן להשיג בצבע זה!!!
    ישנו מכשיר ניסוי למעוניינים שניתן לקבל לצורך התנסות.
    ניתן ליצור קשר בפרטי.

תמונות של המכשיר:
    https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net...=4980394db71e776b9c3e507820da1dda&oe=54D0BFF7

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net...=e5642c2f3fc273e7deb57a7b9ce37e94&oe=54B73C6D

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd...._=1420895051_c7f17badf43a920bf7039f84337e50a4

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd...._=1421026811_76adf85c3e44d5fc91d879926a17db0f

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net...=9a83f2ded408177268c3bf374e5b2620&oe=54BC3357

סרטון על 20 הוופורייזרים הטובים בעולם ( PAX במקום הראשון )
    https://www.youtube.com/watch?v=SwRhhHEaH4A

העמוד בפייסבוק:
    https://www.facebook.com/IsraelVappax

ניתן ליצור קשר דרכו.
    ניתן להשאיר טל' ונדאג ליצור קשר בהקדם.

צום קל ומועיל.

#1 kingstar, ‏2/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏2/10/14
  2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    נ.ב
    התחייבות למחיר הזול ולשירות הטוב בארץ!

3. Shos

Shos קנאביסט

לייקים:
    2
    אני מעוניין אחי
    כמה לאחד?

4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    המחיר 1250 ש"ח הזול בארץ!!!! ניתנת אחריות! ישנו מכשיר לבדיקה שניתן להשאיל לתקופה של שבוע-שבועיים ( יש להשאיר פיקדון )!
    בפורום אפילו נתקלתי בבחור שקנה ממני ( לפי המחיר אני יודע ) ובמידה והוא יחליט להגיב אשמח שיוסיף את דעתו על השירות!

המחיר באיביי לפני משלוח שעולה 57 דולר הוא 807 ש"ח למכשיר אצל המוכר הזול ביותר! צריך לזכור שאיביי שינו את החוקים וכעט הם דורשים 18 אחוז מע"מ על העסקה + טיפול מכס, בעת הרכישה ככה שרכישת המכשיר ממני תצא זולה אף מאיביי! + אין סיכונים שהמכשיר שהזמנתם יתקע במכס ולא ישוחרר! כמובן שירות אחריות והכל ללא עוררין!

בהתחייבות!

#4 kingstar, ‏2/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏27/10/14
  5. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכןלם, כפי שהמלצתי בעבר, גם על המכשיר וגם על השירות, רכשתי לפני קרוב לחצי שנה. הפסקתי לעשן מאז הרכישה, משתמש רק בpax.
    גם על השירות מעולה, איבדתי חלק מהמכשיר, באותו היום קיבלתי חדש ללא תשלום.
    בקיצור, ממליץ מאוד, אבל, אידוי זה לא כמו עישון. זה לא תחליף אחד לאחד, אני ממליץ להתנסות.
    לגבי המכשיר עצמו, רמת גימור מעולה, חכם וקומפקטי, ולדעתי בעל העיצוב המוצלח ביותר מבין המתחרים. ובנוסף, אף אחד שפגשתי לא הצליח לנחש מה זה גם אחרי שבחן אותו כמה דקות בעצמו. לפחות בשבילי, זה מעולה. אה, הלבן נראה אש..,.
    וזה אני שרכשתי ממך , שוב תודה

6. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אחלה מבסוט עליך איש :)

7. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
  8. Jessy

Jessy קנאביסט

לייקים:
    3
    זה גם לא זול... באמסטרדם נמכר ב150-170 יורו.

9. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    חבר

באמסטרדם המכשיר המזויף אולי עולה כמו שאמרת... אבל אין על כך וויכוח שהמכשיר שם לא זול מ 250 יורו לכל הפחות! אני מתחייב על מה שאני אומר!

תביא לי עכשיו אני קונה 10 כאלה במקום....

10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    דוגמא אחת מאיביי
    מכשיר חדש.

המחיר 840 ש"ח = 220 דולר = 180 יורו.
    זה בערך הסדר גודל של המחירים. יש כמובן זולים יותר.
    אבל בהחלט לא ראיתי יקרים יותר...

11. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    כן אבל תוסיף משלוח לארץ 58 דולר :) זה כבר לא יוצא 220 דולר אלא 278 דולר... בנוסף מכס ומע"מ בארץ... בקיצור מי שמשתלם לו שיזמין בשמחה מאיביי +הסיכון שהמכשיר יוחרם.

אני מוכן גם להמליץ על מוכרים משם.

12. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    למה שהמכשיר יוחרם? ויש מספיק ספקים שהמשלוח אצלהם חינם.
    לא משלמים על סכום כזה מכס.

13. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אז...

שאתה אומר משהו תביא את ההכי זול זה שהספק שולח בחינם!
    מעבר לזה אני מכוון לעזור פה לכל בן אדם בהתייעצות על כל מוכר באביי/כל אתר אחר. ללא כל תמורה!
    אני מצפה שאנשים יתחילו לאדות טבק הרבה לפני קנאביס כי שם כל השינוי. מעשן הוא מעשן טבק לרוב!!! הקאנביס זה עישון שולי!
    אני מוכן תמיד לתת יד לכל בן אדם שירכוש וופורייזר מכל חברה ומכל תחום! מכל מדינה ומכל שירות!

רק תעברו לוופורזיציה ואל תגעו יותר בעשן מכל סוג!

הכסף שאני מרוויח על מכשיר כולל אחריות שאני נותן מכניס אותי להפסדים... מעבר לזה אני מוכן לתת לינקים לקניות באיביי! לקניות מכל אתר אחר וייעוץ מלא!

לא רוצה להרוויח שקל מאף אחד שלא רוצה לשלם שקל מעל עלות המכשיר (250$ לפני מע"מ בארה"ב) אני כן רוצה שכולם יבינו מה משמעות האידוי! וממש לא בגראס אלא דווקא בטבק! שם נמצא ההבדל הגדול! בטבק לא בגראס!

#13 kingstar, ‏23/11/14
    נערך לאחרונה ב: ‏23/11/14
  14. Spirited Away

Spirited Away חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, אני מעוניין לדעת האם אפשר גם לעשן טבק מעורבב עם חשיש, או שאפשר לעשן רק גראס/צמחים כאלה ואחרים?

15. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    פה חשדתי! :p
    ד'א חיפוש קצר באיבי הביא לי תוצאה מאוד זולה
    http://www.ebay.com/itm/Pax-by-Ploo...les_Tobacciana_Smoking_LE&hash=item1c49b22473
    862₪ כולל משלוח לארץ, גם אם יוצא ומגיע אליכם זיוף איבי מחזירים לכם את הכסף.

#15 MrT, ‏2/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏2/12/14
  16. bkk

bkk חבר חדש

לייקים:
    0
    היי לכולם,

אני קניתי את הפאקס שלי מחנות במרכז הארץ ובמחיר זול יותר ממה שאתה מציע.
    איך אתה מתחייב למחיר הזול בארץ לפני שאתה בודק את עצמך?

הגב קניתי אותו ב- 999 ש"ח בזמן מבצע, היום הוא עולה 1099 ש"ח. (עדיין זול ממך)
    למי שמעוניין בפרטים אני אשמח לעזור.

17. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אני גם מעוניין לדעת מי אלה

אני גם מעוניין לדעת מי אלה לכולם יש זכות לדעת!
    ומה שאומר מתחייב למחיר הכי זול שתראה לי שרכשת בכזה מחיר מכשיר מקורי והכל אז אני יציעה פחות! לכן זו התחייבות!

18. bkk

bkk חבר חדש

לייקים:
    0
    כמובן שיש לך גם זכות לדעת אם אתה מבקש כ"כ יפה :)
    אז ככה: את הפאקס שלי קנינתי דרך האתר www.Vapi.co.il
    קבלתי שירות מבחור נחמד שבדיוק כמוך נותן שירות וגם אם לא קונים דרכם.
    השירות היה מקצועי וסבלני ביותר. החברה האלה מתחייבים למחירים הנמוכים בארץ עד להחזרת ההפרש (אם מוצאים זול יותר)

כמו שכתבתי קודם: את שלי קניתי במחיר של 999 ש"ח בחודש יוני ובזמן שהיו במבצע (ויש לי עדיין את הקבלה).
    היום המכשיר עולה דרכם 1099 כולל משלוח.
    לפני חודש קניתי לאבא שלי שגם מטופל בקנאביס מכשיר בשם ארייזר סולו ובמקום לשלם 899 ש"ח קיבלתי הנחה של 100 ש"ח (לקוח חוזר).
    אבא שלי אסף את המוצר שלו מהמשרדים שלהם במרכז הארץ וקיבל הדרכה מלאה וחינמית על כל הקשור לתפעול המכשיר.

אני מזכיר לך.. יש לי קבלה :)

19. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אז אני מתחייב למכור הכי זול (אני מוכר כרגע רק pax), וגם מתחייב להכל מהכל! מעבר לזה אני מאחל לחבר'ה בעלי החנות במידה ויש להם מכשיר מקורי ביד, המון בהצלחה. וכנראה שיש עוד כמה כמוני שחושבים שיש לאידוי ערך רב מאשר כסף! אז אני רק מאחל בהצלחה.

20. rinatarlat

rinatarlat חבר חדש

לייקים:
    0

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!