1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

LSD and DMT

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י deleted4, ‏16/3/14.

1. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    לגבי md אין לי מושג מה הקטע של הצבעים, מעולם לא יצא לי להתעמק בעולם ההפצה של הmdma כי אני מתרחק באנשים שעוסקים באמפיטמינים ( בדר"כ זה נרקומנים עם קריזים שממש קשה לעבוד איתם. )
    בקשר לצבעים של האסיד, אני אפרט בקצרה.
    גביש מסונטז של lsd ( לא נוסחה שמסנטזים במעבדה ) מתחלק ל4 חלקים עיקריים, בין כל חלק לחלק יש תתי חלקים שיש להם השפעה משולבת מהחלקים העיקריים.
    החלק השחור - הוא הכי קטן, הכי יקר, עם ריכוז חומר פעיל הכי גדול.
    החלק האפור - ממנו יש יותר, מתאפיין בוויזואלים חזקים ובחשיבה מוגברת ( גזירות למוח. )
    החלק הלבן ( וויט/אמבר קריסטל ) - ממנו יש הכי הרבה, מתאפיין בhd מוגבר, ודלקה יותר רוחנית.
    החלק הצהבהב - ממנו עושים הרבה דברים, תלוי בבן אדם שמכיר בעיקר. בדר"כ משלבים אותו עם חלק מהוויט ויוצא קליפורניה סאנשיין.
    בכל אופן, הרבה דברים בעסק הזה הם גם מיתוסים, והרבה פעמים סתם מדבקים שמות על דברים לא קשורים.

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אחי אני לא בא לצאת עליך או משהו אבל זה נשמע כאילו האכילו אותך במה שנקרא "חרטת סוחרים" -
    lsd זה lsd, זה החומר הכי מסונטז שיש, אתה לא יכול לחלק משהו שהוא lsd טהור ל"רבעי" lsd, אתה יכול רק למהול אותו.
    אתה אולי רוצה להגיד שבתהליך של סינתוז הlsd מתקבלות אולי 4 רמות ?
    בערך כמו שיש לך רמות של באבל באגס לחשיש ?
    יעני אתה מתחיל עם חומר מסויים (נגיד אגרוט) ומנקה אותו ומנקה עד שאתה רוצה להשאר עם משהו שהוא 100% lsd טהור,
    אבל לפי מה שאתה אומר אין דבר כזה lsd טהור, יש רמות שונות של ריכוזים של lsd עם עוד משהו .. זה מה שאתה אומר ?
    וההסבר של כל צבע גם משהו שם מוזר - כל פעם ופעם שטיפטפתי אסיד (חוץ מבפעם הראשונה ששתיתי פחות מטיפה) חוויתי את כל מה שתיארת - מחשבות רוחניות, מחשבות מוגברות, ניתוח של דברים, הזיות ויזואליות ברורות והרגשה של hd כמו שאתה אומר שהכל יותר חד, זה תמיד הכל ביחד ברמה כלשהי.

בוא נראה מה יש לויקיפדיה להגיד בעניין [:

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    מרגישים הבדלים ניכרים בין טיפות מסוגים שונים זה א'.
    דבר שני, יצא לי לראות גביש או שניים בחיי ואני יודע איך מבוצע התהליך הזה.
    יש עוד רמות בתוך הרמות, והאסיד הטוב ביותר הוא זה שמכיל יותר מכל הגבישים.
    יש גם דרכים לפתוח lsd כנוסחה נקייה של lsd-25, אבל בכל חיי יצא לי להיתקל בנגלה אחת כזאת. ככה שהעניין הזה מאוד נדיר.
    כשמסנטזים גביש, ולא נוסחה מתקבל גביש בגודל גיר של קליפר שמתחלק ל4 צבעים עיקריים, כל אחד נפתח בתהליך כימי מעט שונה כדי ליצור הפרדה.

#23 ganjaboll, ‏18/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏23/3/14
  4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    " In pure form it is a colorless, odorless, tasteless solid"
    מוויקיפדיה

5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אתה כרגע מעמיד תיאוריה מול פרקטיקה.
    זה מדובר על pure form. זה הנוסחה הטהורה של הlsd-25.
    אין טיפות שלו, אז פותחים נוסחאות רק על קרטונים.
    לפני שלושה חודשים מישהו בארץ פתח נוסחה על משהו כמו 500 קרטונים, הדבר הזה עף כמו לחמניות חמות בין כל החברה החמים בסצנה.
    מאז כל מה שמישהו אמר שזה נוסחה, מכר שטויות.

#25 ganjaboll, ‏18/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏18/3/14
  6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    טוב,
    בכל מקרה על זה דיברתי אחי -
    אמרתי שאם lsd הוא טהור - הוא לא יכול לבוא בכמה צבעים שונים. אני מניח שאותו דבר גם עם md (וכל דבר אחר לצורך העניין),
    אז lsd טהור הוא גביש (או אבקה אם זה מרוסק) - חסר צבע (יעני שקוף), חסר ריח וחסר טעם..

למדנו משהו .
    [:

7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    עכשיו תביא לי lsd טהור :)
    אני קונה את כל מה שיש לך.

יואב איתן אוהב/ת את זה.
  8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תן לי רק רגע לדבר עם המעבדה בשוויץ, כמה בדיוק אתה צריך ?

9. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    שתי מכולות תביא, ועל הדרך תביא גם איזה שווצרית ככה בשביל הטעם הטוב.

10. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    סגור!
    יום שני זה אצלך !

11. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    מה זאת אומרת גביש של lsd ? לא עדיף לסנתז את הנוסחה הרגילה כמו שד"ר הופמן סינתז?

אני גם שמעתי שקיימים רמות של קריסטלים שחורים אפורים ולבנים... אבל הייתי בטוח שאין באמת הבדל בהרגשה של הדלקה..
    ושוב אני שואל האם טיפה אחת בכוס מים זה כמו לקחת קרטון שלם?

בכל מקרה הדלקה של הקריסטל סילבר נשמע לי חורטת תמוח לגמרה חחח...

#31 deleted4, ‏18/3/14
  12. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    וואללה לא יודע הכל תלוי על מה אתה נופל זה שזה נמצא על קרטון או בא בנוזל זה לא אומר כלום ויש ריכוזים שונים בכל קרטון וכל נוזל, לא מזמן אכלתי טיפה היה יותר טוב מכל קרטון שאכלתי אי פעם גם מכאלה בלי טעם הרגיש ממש נקי כזה גם הקו מחשבה וגם ההרגשה בגוף( אין לי הרבה ניסיון וזה לא אומר כלום ולא מומחה בזה בכלל סתם מציין)

13. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    ולא יודע שוב נגיד ויש על הקרטון והטיפה אותו חומר בדיוק, איך תדע כמה שמו על הקרטון? אם הוא מטפטף אז כמה? או סופג? אתה בעצם שואל כמה אסיד שמים על קרטון סטנדרטי אין לי מושג אחי אבל אני בטוח שזה משתנה מבול לבול על הגלויה מסוג לסוג מאדם לאדם יש כל כך הרבה משתנים אחי שאפחד לא יכול להגיד לך עזוב את זה שכל דלקה שונה

#33 satlabatla, ‏18/3/14
  14. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אוףףף איזה בעסה זה לגלות שקיימים עכשיו עוד רמות של אסיד זה ממש לא באלי בטוב.
    שלא נדבר על זה שיש גם LSA, NBOMe העיקר כולם פה בארץ תמיד טוענים שיש אסיד בכמויות.

עכשיו גם אם אני יפול על אסיד, אני אצטרך לדאוג ליפול תמיד על סילבר למרות שבהרבה פורמומים בחו"ל טוענים שהוויט דווקא אחלה.

15. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    לא יודע אם זה נכון מה שההוא אמר על סילבר או משו כנראה מבין יותר ממני לא מכיר שמות או סוגים הכל יכול ליהיות תעשה מה שבאלך תצרך מה שבא לך ותיהיה בררן כמה שבא לך בנוגע לסמים שאתה עושה וזה לגיטימי נכון צודק ואף מומלץ!!!, רק תזכור ש מילה של חבר או סוחר זה לא מעבדה שבודקת מה יש לך בדלקה חחח

#35 satlabatla, ‏18/3/14
  16. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    בטח שעדיף, זה פשוט קשה ולא משתלם.

17. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אני לא יודע יותר מידי מה הולך בארץ ואיך פותחים פה קריסטלים אבל אסיד שמסונתז במעבדה בהתאם לרמת הכימאי והציוד שיש לו מתחלק לכמה דרגות שמשפיעות על הצבע של הקריסטל. הטוב ביותר הוא white fluff או נידלפויט ואחריו סילבר.. משם הצבעים משתנים ללוונדר ועוד כמה גוונים בכל אופן כמה שיש יותר צבע זה פחות נקי(אי טוהר impurities באנגלית) שגם משפיע על ההרגשה בגוף בין אם זה כאבי לסת וגב והרגשת כבדות(מי שטעם מריה ידע מה ההרגשה).. בקשר לרמות השונות בקריסטל עצמו שגאנגהבול אמר זה כבר משהו שאני לא התעמקתי בו אבל נשמע הגיוני שלא כל הקריסטל יצא אותו דבר. בקשר לנוסחאות קיימים כמה מה שאני מכיר זה אלכס גריי,הופמן,ריינבו פאמילי וgdf פאמילי מי שבאמת רוצה ללמוד שיתחיל תואר בכימיה אורגנית,יפתח קשרים עם האנשים הנכונים ויתכונן לחפור הרבה באינטרנט(shroomery וerowidהם אחלה אתרים להתחיל)

18. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    mrkush,
    סינטזה של LSD היא לא ממש מסובכת.
    תואר ראשון בכימיה אורגנית ואתה יכול לייצר LSD מתוך שינה.
    אפילו לא צריך מעבדה מאוד משוכללת. יום עבודה, לא יותר.

19. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    תואר ראשון בכימיה אורגנית זה לא מסובך? אני מאמין שרוב האנשים פה(כולל אני) לא יצליחו לסנתז אסיד נכון? וזה בכלל בלי להשיג ארגוט .הדרך היחידה חוץ מזה שאני יכול לחשוב על להשיג את הידע הזה תהיה לעהוד עם כימאי שילמד צעד צעד

20. מיג'אמס

מיג'אמס חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם
    היום יש מסיבת טבע לפנים ואני מעוניין לצרוך טיפה של אסיד ,השאלה איך צורכים אותה במינון קטן אם זה פעם ראשונה ? לשים אותה בבקבוק מים קטן או של ליטר וחצי ?
    לפני שבועיים ניסיתי קרטון בפעם הראשונה וזה היה סאן שיין , חילקתי אותו ל3 ולא עשה לי כלום ,רק סטלה מהירוק שהיה לי ,שמעתי מלא אנשים אומרים לא לערבב סמים אחרים ,אני חולק עליהם בדעה שלי שדווקא רצוי לשלב ירוק בשביל לאזן או לחזק את הדלקה ,,,אשמח לפרטים ,על אופן הצריכה עצמה של הטיפה ,ואם בכלל עדיף להחליף לטיפת MD אבל זה יקר אחושרמוטה…

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!