1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מבואס לגמרי.. שבוע שמיני אוטומטי ובקושי יש תפרחת

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Joshoa, ‏16/6/15.

1. Joshoa

Joshoa חבר חדש

לייקים:
    2
    קניתי ונתתי, איך היא אמורה להגיב? ואיך אדע שזה לא מתאים לה?

2. mogli

mogli קנאביסט

לייקים:
    36
    היי חזרתי ) תעדכן תמונות ..
    בקשר לנורה שלך ה250 היא מעולה בהתחלה חשבתי אלו הMH המנופחות... 33 אלף לומן בהחלט מספיק במיוחד לגודל הארון..

קודם כל היא אמורה לקבל טיפה גוון של ירוק קצת יותר כהה ממה שהיא הייתה ולהוציא מוקדי פריחה חדשים.. עכשיו אם אני זוכר נכון הייתה כבר בפריחה מתקדמת .. תשקה מהבלום וטופ מקס אם יש לך תתחיל אם 3מיל לליטר מהבלום ומהטופ מקס 2מיל לליטר ..מהגרו הייתי ממליץ מקסימום 1מיל לליטר רק השקיה אחת להחזיר לה קצת מגנזיום...

תעדכן תמונות ואיזה אוכל ברשותך..
    שיהיה בהצלחה

3. Joshoa

Joshoa חבר חדש

לייקים:
    2
    קניתי bio bloombastic והשקתי 1 מיל לליטר ואני תמיד משקה 5 ליטר כל השקיה שזה פעם ב4 ימים בערך הזמן עד שהאדמה ממש יבשה, האמת נראה שיש קידום יפה, אמרו לי אם היא מקבלת את זה יפה אפשר לעלות טיפה את המינון, גם שטפתי את האדמה 3 ימים לפני ההשקיה עם הדישון הראשונה, והיום זה פעם שניה שהשקתי עם הדשן,
    דבר אחרון העלי מניפה הגבוהים טיפה צהובים אבל כל השאר ירוקים כרגיל וידוע לי שזה לגיטימי בשבועות האחרונים של הפריחה זה נכון?

mogli אוהב/ת את זה.
  4. nisimcohenbar

nisimcohenbar חבר חדש

לייקים:
    0
    אחשלי לפי מה שידוע לי עלים צהובים \ מקופלים זה חוסר או בדשן או באור אחד מהשתיים או שתיהם בייחד

5. mogli

mogli קנאביסט

לייקים:
    36
    אוקי נראה שהיא מגיבה מעולה ..אל תפחד להשקות פעמיים רצוף אוכל בהשקיה תעשה שטיפה אחת ל3 השקיות .ואל תעלה את המינון בהרבה להשקיה הבאה ממש בקצת מקסימום חצי מיל..

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תמונה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!