1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה חשיש אתם שמים בחמאה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י special cookie monster, ‏11/6/15.

1. special cookie monster

special cookie monster חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מעוניין להכין חמאת חשיש. רציתי לדעת כמה כמה חשיש מומלץ לשים לעומת כמות החמאה.
    בנוסף, לכמה מנות מומלץ לחלק (עם ירוק הייתי רוצה מנות של 10 מיליגרם, החלוקה הזאת קצת יותר קשה עם חשיש.).
    המלצות יתקבלו בברכה :)

2. halel

halel חבר חדש

לייקים:
    2
    יש הרבה שיטות להכין חשיש. ואם תעשה בשיטה של הגז.
    אם אתה עושה רק מהעלים. אני שמתי 1800 גרם עלים. וכל השמן שיצא שמתי על 4 חמאות. יצא חזק מידי
    אם אתה עושה מפרחים. אני שמתי 20 גרם פרחים על 2 חמאות. וגם יצא חזק מידי.
    לסיכום: זה לא כל כך משנה מה היחס בין החשיש לחמאה. כי בסופו של דבר אחרי שהכנת אתה מורח מעט על לחם או לחמית או כל דבר. אם זה חזק, אתה מפחית בכמות לפעם הבאה. ואם זה חלש, אתה מוסיף בכמות לפעם הבאה.
    נ.ב. זה מאד משנה כמה חזק החומר שאתה הולך לשים בחמאה לגבי החוזק שלה בסופו של דבר.
    רק מניסיון תדע. אין הרבה מה להתקשות. זה פשוט וקל.
    בהצלחה

3. halel

halel חבר חדש

לייקים:
    2
    יש הרבה שיטות להכין חשיש. ואם תעשה בשיטה של הגז.
    אם אתה עושה רק מהעלים. אני שמתי 1800 גרם עלים. וכל השמן שיצא שמתי על 4 חמאות. יצא חזק מידי
    אם אתה עושה מפרחים. אני שמתי 20 גרם פרחים על 2 חמאות. וגם יצא חזק מידי.
    לסיכום: זה לא כל כך משנה מה היחס בין החשיש לחמאה. כי בסופו של דבר אחרי שהכנת אתה מורח מעט על לחם או לחמית או כל דבר. אם זה חזק, אתה מפחית בכמות לפעם הבאה. ואם זה חלש, אתה מוסיף בכמות לפעם הבאה.
    נ.ב. זה מאד משנה כמה חזק החומר שאתה הולך לשים בחמאה לגבי החוזק שלה בסופו של דבר.
    רק מניסיון תדע. אין הרבה מה להתקשות. זה פשוט וקל.
    בהצלחה

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    תראה אחי לא מצאתי שום מתכון בעברית אבל מצאתי את זה https://sweetsweetbees.wordpress.com/tag/hash-butter/
    כאשר הם רושמים "סטיק" הם מתכוונים לחתיכת חמאה במשקל של 50 גרם. עכשיו אני הייתי מתחיל את הניסיונות עם החשיש בחצי מהמשקל שמצוין שם ורואה איך זה הולך. בכל מקרה בנוסף הייתי מנקה את הדילול שיש בחשיש..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!