1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

UFO LED 300W

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י merryjane, ‏5/7/15.

1. merryjane

merryjane חבר חדש

לייקים:
    0
    התחלתי לגדל עם LED UFO 300W הצמח נירא סבבה אבל נירא לי קצת קטן לאמצע שבוע 4,זה גם נירא כאילו הוא לא גודל למלאה הוא נירא דחוס כזה, המרחק בין כל סט של אנפים הוא בערך ס"מ אחד או חצי,אני לא בטוח איזה סוג זה אבל נירא לי שזה אינדיקה לפי איך שהעלים ניראים, אני לא בטוח איזה מרחק אני צריך לשים תמונורה אני חושב שזה לא גודל למלאה בגלל שזה קרוב מידי, יכול להיות שזאת הסיבה או שככה זה אמור להיות?

2. kushbush

kushbush חבר חדש

לייקים:
    0
    אני יודע שאם תרחיק תנורות יותר מידי אז הצמח יצא ארוך מידי.רוב הסיכוים שזה עובד באותה צורה גם להפך.
    מה המרחק של של הלד שלך מהצמח?

3. Gadi

Gadi חבר חדש

לייקים:
    6
    מנורה קרובה מידיי לצמח תשרוף אותו... תשאל במקום שקנית את הנורה באיזה מרחק ממליצים להציב אותה מהצמח.
    דבר שני שהייתי ממליץ לך זה לקשור את הענפים וככה להרחיק אותם אחד מהשני - דבר שיבטיח לך שכל העלים יספגו אור...
    אתה צריך להגיע למצב שאתה מכניס את היד מתחת לענפים והיד שלך מקבלת קרניים מהאור של המנורה..

יש לך מדריכים בנושא תחפש אולי באינטגרל הידרופוניקס ( משהו כזה ... בפייסבוק )

4. merryjane

merryjane חבר חדש

לייקים:
    0
    המנורה ממקומת במרחק של 50 ס"מ מהצמח, בגלל שזה LED זה בקושי מוציא חום אז אני לא דואג לזה שהוא ישרף, אני דואג לזה שהוא לא ארוך מספיק ונירא לי הוא מתפתח יחסית לאט..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!