1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

MD או קוק יכולים לדפוק את המון?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mentol, ‏16/7/15.

1. Mentol

Mentol חבר חדש

לייקים:
    4
    םךל

#1 Mentol, ‏16/7/15
    נערך לאחרונה ב: ‏4/8/15
  2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    לדעתי לשימוש חד פעמי קוקאין הכי בטוח, אחריו פטריות פסילוסיבין, ואחריהן MD. פסיכדלים עלולים לעיתים לגרום לטריפ רע, ואם אתה חווה פרנויה לפעמים יש ממה לחשוש.
    בשימוש של כמה פעמים קוקאין ממכר.

3. Mishka420

Mishka420 חבר חדש

לייקים:
    13
    שמע, תנסה ;)
    פשוט תדע איך לשלוט בעצמך
    גם את הטריפ הכי חרא אפשר להרגיע אם אתה אומר לעצמך שיהיה בסדר.
    ולגבי קוק אין בעיה לנסות כמה פעמים פה ושם לא ממליצה באופן קבוע כי ממכר

קנאביo אוהב/ת את זה.
  4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לנסות זה דבר טוב אבל צריך לדעת מתי לעצור

greenmind אוהב/ת את זה.
  5. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אם אתה טיפוס פרנואיד.. אז אני לא ממליץ בשום פנים ואופן לנסות סמים פסיכודלים!!!!!

אני אוכל התקפי פרנויות מגראס מידיי פעם... לכן אני בחיים לא ינסה פסיכודלים.

עזוב אותך! תנסה MD פעם אחת במינון נמוך, וכמה פעמים בודדות קוק, זה נראה לי הכי בטוח, אם תצליח להשיג שם אופיום איכותי אז הייתי גם ממליץ בחום.

greenmind אוהב/ת את זה.
  6. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    כמו שאמר הבחור מעליי, הסמים הפסיכודליים שמורים לאנשים שמאוד מאוד סגורים על עצמם נפשית. אנשים ששלמים עם עצמם ולא מחביאים מעצמם דברים בתת מודע. אנשים נטולי חרדות, פראנויות וסיוטים בלילה. אנשים שאין הרבה מהם בארצנו הקטנה והמשובשת... כי פשוט מאוד, ההזיות האלה הן לא רנדומליות, לא הכדור/פטריה/עלה קובע מה תראה בחלומות - התת מודע שלך קובע!

ושאלה לי לכל מי שאמר "ממליץ קוק רק לא להגזים עם זה" אתם אי פעם בחיים שלכם ניסיתם קוק? אולי תרחיבו קצת ותסבירו למה זה מומלץ?
    אני מנחש שלא ניסיתם, כי סביר שהייתם מספקים נימוקים והסברים. אז בואו נשתדל שלא "להמליץ" אלא אם זה מניסיון.

גם אני לא ניסיתי קוק, אני רק יודע להגיד לך עליו 3 דברים:
    1 - הוא ידוע בתור אחד החומרים הכי ממכרים שיש
    2 - הוא יקר טילים
    3 - אמור לספק אופוריה מטורפת, להעיף אותך לעננים אבל לפרק זמן קצרצר (לא יותר מעשר דקות לפי מה ששמעתי) זאת אחת הסיבות שהוא ממכר רצח.

לגבי MD, אני יודע שיש אינסוף זיופים סינטטיים. ראיתי על זה תוכנית תיעודית בנשיונל גאוגרפיק, מישהו הלך למסיבת טבע באנגליה עם ערכות לבדיקת סמים, בדק לאנשים את ה-MD, ולאף אחד מהם לא באמת היה MD. נקודה למחשבה. רק אם זה חוקי אז תנסה, אחרת זה כנראה מזוייף.

על פטריות יש לא מעט מידע בפורום וגם בכתבות במגזין

7. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אני אישית פוחד פחד מוות ממחלת הסכיזופרניה... ומידיי פעם שאני מרשה לעצמי להיכנס לסטלה ממש חזקה מגראס אני ישר אוכל סרטים על המחלה המזורגגת הזאת.

יש כאלה שבכלל לא חושבים על זה וזה לא נמצא בתת מודע שלהם, אבל אני טיפוס קצת חרדתי שנלחץ להידפק לכל החיים.

8. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    לגבי MD - כמו שאמרו מעליי, קשה להשיג MD באמת איכותי (ולא מפוצץ בחומרים מסוכנים אחרים) אז לדעתי רק אם תשיג דרך אנשים שאתה מכיר וסומך עליהם לך על זה

לגבי קוקאין - באמסטרדם האיכות סבירה (מניסיון), אני ממליץ אם באמת קראת על ההשפעות של זה - שונה מסטלה של קנאביס. וזה לא עובר תוך 10 דקות..

לגבי פטריות - וזאת דעתי האישית בלבד (בהנחה שזו הפעם הראשונה שלך עם פסיכדליים).
    1) תעשה עם עוד מישהו ולא לבד
    2) תעשה את זה במיקום שתרגיש נח בו (נגיד באיזו פינה עם שמש בוונדלפארק)
    3) אל תהיה בלחץ ממה אנשים זרים שעוברים לידך בזמן שאתה דלוק חושבים עליך
    4) תדאג מראש לגישה ל: מים, מיץ תפוזים ושוקולד מריר, משהו לנשנש, מוזיקה אם רוצים וכאלה..

והכי הכי חשוב: תיהנה

9. hash_chunks

hash_chunks חבר חדש

לייקים:
    11
    השאמאנים העתיקים ידעו לכבד את הצמחים ואת האדמה, שהם אינם "טובים" בדיוק כפי שהם אינם "רעים"
    הצמחים\חומרים האלו יכולים לרפא אותנו וללמד אותנו הרבה, אבל הם גם יכולים לדרדר אותנו לתוך שיגעון.
    האם אתה יכול להחליט להפסיק לעשן? איך אתה יודע אם תוכל להחליט להפסיק ברגע שהתחלת עם משהו חדש?

אישית אני חושב שכדאי לך לקחת את זה ברגוע ולחכות כמה שנים לפני שאתה עושה עוד סמים.
    אני לא אומר את זה בגלל הסכנות בשימוש חד פעמי שאותם אפשר לצמצם, אלא בגלל שאני חושב שלהתנסות הראשונה יש הרבה מאוד משמעות ועדיף להיות יותר מבוגרים לפני שמתחילים את המסע הזה

10. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    יש לך שם מקומות שמוכרים בצורה לא חוקית גם את הזהב של הקנאבי ס95 אחוז תי אייץ סי תעשה רבע גרם מזה אתה תעוף 4 שעות וזה עדיך מכול החרה הכימי הזה ומעורבב בדברים וברעל צומח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!