1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

והנה גם אני נפלתי..

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מושבניק, ‏31/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    עד מתי הרדיפות המיותרות האלה? הייתי לפני יומיים בדרך חזרה לבית וקיבלתי טלפון מאמא שלי.. "בוא הבייתה יש לך הפתעה.."
    כששאלתי אותה מה קרה היא אומרת הגיעו לפה כמה אנשים ממחלקת הסמים לחיפוש.
    הגעתי בסביבות 7 וחצי לבית ועמדו בתוך החדר שלי לא פחות מ6 בלשים כל אחד יותר גורילה מהשני וכלב איתם.
    מציגים את עצמם וצו חיפוש ואמרו שיש חשדות לגידול אמרתי להם תעשו מה שאתם חושבים.. מצאו אצלי דשנים תרסיסים והפכו את כל החדר. אחרי שסיימו את כל הבלאגן אמרו לי לחכות בחדר ותוך כמה דקות אחד התמנונים נכנס עם 2 שתילים אחד 1.95 גובה והשני 1.78.
    לקחו אותי באזיקים כמו עבריין נמלט לתחנה ונחקרתי במשך כמה שעות רצוף עד שהגיע הלילה והלכתי לישון בתא...
    לתוך התא נכנס בנאדם שהתחיל לדבר איתי על למה אני יושב פה ואמרתי לו אני לא מדבר עם מדובבים והסתובבתי לישון.
    יום למחרת נמשכו החקירות, רצו להפיל לי תיק של החזקה וסחר. שאלו אותי לשם מה הגידול ואמרתי להם "בשביל שיהיה משהו לעשן כי זין אני משלם 100 שקל לגרם".
    אחד החוקרים אומר לי כמה אתה חושב היית מוציא מהשתילים? אמרתי לו לא יודע בסביבות ה30 גרם בערך.. צחק עליי ואמר לי שמהשניים האלה הייתי מוריד בערך חצי קילו.. אחרי שעות של חקירות פשוט ויתרו לי על האשמות ופתחו לי תיק פלילי שאמור להסגר עוד 7 שנים או עד שיזוז פה החוק קצת.
    מה למדנו מהסיפור? קודם כל לא לדבר עם אף אחד. עליי הלשינו כי ראו אותי הולך לשם אחד מהשכנים השם ישלם לו.. ודבר שני לא מגדלים באדמה.. רק על הגודל של הצמח הם רצו לדחוף לי סחר.. מפה לשם אני עם תיק פלילי, כל כמה זמן יקראו לי לבדיקות שתן כי אני לא יכול לעשן בכלל עכשיו.. ושימותו מלשינים.. שיהיה אחלה סוף שבוע חברים..

green man אוהב/ת את זה.
  2. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    וואו איזה סיפור מפחיד . ממש הפחדת אותי איך זה קרה ? כאילו מי הלשין ולמה שמת את כל הדשנים וכל זה בחדר ?

3. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    אורגניים, לא רציתי שיהיו בחוץ ויתקלקלו.. בנתיים לא יודעים מיזה אבל אלוהים ישלם לא.. חוויה זה היה.. לא מעצר ראשון ככה שאני מכיר את הטריקים שלהם כבר:/

4. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    איזה בסה אחי, שישרפו הכלבים האלו תראו מה קורא במדינה והם מחפשים את האנשים הטובים שמגדלים לראש ועוד מנסים להלביש סחר פשוט כלבים מסריחים.
    ומי שילשין יקבל את שלו מלמעלה אמן.
    אחשלי איתך בלב!!!

מושבניק אוהב/ת את זה.
  5. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    מה אם אני שומר את הדשנים מחוץ לבית הם נהרסים ?

6. MasterLight

MasterLight קנאביסט

לייקים:
    6
    אחי מצטער לשמוע על זה אבל לפי מה שהבנתי אתה גידלת בחוץ אז איך הם מצאו אותם ? או שגידלת בבית ?
    בכל מקרה שימותו המלשינים ככה כמעט כולם נופלךים אי אפשר לסמוך על אף אחד במדינה הזאת :(

7. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    כן גידלתי בחוץ, ניסיתי בתקופה הזאת של הקיץ לשבור שיא בגובה של הצמח אז נתתי לו לגדול באדמה. כלכך הרבה פרחים היו עליו.. מהבאסה הפסקתי לעשן.. גם כשחברים פותחים אני מסרב.. מה שבטוח שאחרי דבר כזה אני לא הולך לגדל יותר, לא בגלל פחד, אלא כי אני לא חוזר על התהליך הזה שוב לחינם..

8. MasterLight

MasterLight קנאביסט

לייקים:
    6
    אז אם זה היה בחוץ איך תפסו אותך ? למה לא הכחשת ? גם אם יש לך דשנים וכולי זה לא בהכרח לקנאביס או שהיה להם הוכחות שזה שלך <?

9. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    אחד השכנים שכנראה ראה אותי הולך לשם הזמין משטרה, לפי מה שאמרו בחדר חקירות יש להם מעכבים עליי במשך לפחות חודשיים. עד כמה זה אמין אני לא יודע בידיוק. ככה או ככה זה היה מאחורי הבית בשטח ששייך לי ועל הבקבוקים היו תביעות אצבעות שלי. לקחו כל דבר שהיה שם על הרצפה.. מספריים ניירות בקבוקים ואפילו ניסו לבדוק תביעות אצבעות על העלים עצמם. מעבר לזה שנפתח תיק שלא מפריע לי יותר מידי, הרסו לי פרוייקט של 4 חודשים.. יהיה טוב, נחכה ללגליזציה

10. MasterLight

MasterLight קנאביסט

לייקים:
    6
    וואלק שכנים כאלה צריך להוציא להורג !
    מה הפריע לו בכלל ?!?! בנאדם מנובל חבל על הזמן אבל אל תדאג אח כל כלב בא יומו ושלו יבוא מאוד מהר ...
    בכלל לא מבין את החטטנים האלה שדוחפים את האף שלהם לכל חור ועוד הולכים להלשין ...
    בכל מקרה המון בהצלחה אחי מקווה שאחרים ילמדו מזה ולא יגדלו בשטח שיכולים לראות אותם או בבית על 100% בלי סיכון או רחוק מהבית ובמקקום נידח שאי אפשר לעשות שם מעקב ..

11. ypsi12345678

ypsi12345678 חבר חדש

לייקים:
    2
    לא נורא אחי גם דברים כאלה צריך לקחת בחשבון שיכולים לקרות...:(

12. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    יצאת נעל אחי קודם כל היפות שלך גדלו בחוץ אם לא אמרת שזה שלך הם יכולים לקפוץ כנראה שלא יתפוס בבית משפט הם ינסו לדחוף תדשנים בדיון אבל זה לא היה תופס דבר שני זה תמיד קורה כשאתה פותח תפה גם לחברים הכי טובים שלך ומה זה לבוא לתת בדיקות שתן לעזאזל ???

13. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    או שאם מה שאמרו לי לגבי המעקבים כן היה נכון, והייתי משבש הליכי חקירה, הייתי יוצא בנזק יותר גדול? אם לא היית שם עזוב אותך דיבורים. תיק שימוש לא פוגע בכלום. ולגבי הבדיקות שתן, זה לפי מה שאומרים, אם באמת יקראו לי או לא, זה אני לא יודע

14. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    מעקב כניראה לא הייה כי הכלבים האלו כבר למדו אך עוסים מעקב נכון למדו על הטעיות של עצמם, אים הם עוסים מעקב הם יקפצו כשה הפרחים לפני קציר לא יקפצו לפני.
    עסיתה בשכל אחי שהודתע האיתה רק מסבך את עצמך אים לא האיתה מודע.
    מדובר על השטח שלך אין לאיפה לברוח מיזה, ואספו במקום ראיות בקבוקים מספריים וכו׳ שבטוח יש טביעות שלך על זה.
    לא מאמין שאיהיו בדיקות שתן.
    עצה קטנה אח יקר תיפתח טוב את העיניים כי יכול להיות שהם יושבים אליך כדי להגיע גם לאיזה חבר שלך תהייה חכם!!!
    מתי כבר המדינה שלנו תפסיק לרדוף אותנו בשביל כמה שתילים לראש כמה שזה נמאס הורסים לאנשים את החיים, שיישרף להם התחנה אמן.

BlackGhost ו-מושבניק אוהבים את זה.
  15. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    קודם כל זה שהוא הודע שזה שלו סתם פתח לעצמו רישום פלילי של שימוש וגידול דבר שני זה תמיד קורה כשאתה מפרסם הפורמים ומספר לחברים אני יכול לשים כסף שלא היה שום מעקב. ולפי הדיבור להולך פו מציע לחצי מהאנשים פו להספיק לעשן ולגדל למה אם אין שכל כל הגוף סובל

16. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    מזה משנה אים היה מעקב או לא בן אדם תפעיל קצת שיקול דעת לא תמיד צריך ללכת ראש בראש לפעמים אין בררה צריך להודות כי זה טיפשי לא להודות במקרה כזה.
    עולי פיספסתה את החלק שהו אומר שזה היה בשטח שלו!!!
    באים אליך הביתה תופסים נגיד אצלך בגינה האחורית צמח אצלך בבית דשנים ואתה לא מודע נו באמת, זה כבר יגרום להערכת מעצר ושום שופט לא יוכל את זה.
    טוב שזה ניגמר ככה כי המנייק פיספסו למזלו של החבר פה אים היו מחכים וקופצים בקציר הכול היה הרבה יותר גרוע.

17. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    זה לגמרי משפט עליך, "שהראש דפוק כל הגוף סובל" נתפס בשטח שלי, מצאו אצלי דשנים ותכשירים, הטביעות אצבעות שלי על הבקבוקים, להכחיש? אתה בטח בן 15 ולא היה לך שום מעצר ובטח שלא ידע בסיסי בכל הנוגע לחקירות ומשטרה. ותאמין לי אני שם אותך במקומי בחקירה אתה יושב עם מגפון ומתחיל לזמר. אז מה אתה מבלבל תמוח? אי אפשר להכחיש במקום שבו הייתי.

Mr.Tight, vvasili, Romy ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  18. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    קודם כל זה שהוא הודע שזה שלו סתם פתח לעצמו רישום פלילי של שימוש וגידול דבר שני זה תמיד קורה כשאתה מפרסם הפורמים ומספר לחברים אני יכול לשים כסף שלא

19. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    מצאת למי לקרוא מלשין, יאללה זדיין זדיין ילד מפגר בן 15 חושב הוא מבין משהו ביום שיעצרו אותך לבדיקת רשיונות ינשור לך האף מפחד.. לא היית שם שב בשקט. אתה טועה ולא מוכן להגיד טעיתי אז סגור את הדיון הזה ולך הבייתה

20. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    עזוב אחי לא שווה להתעצבן בגלל ילד שמעשן רעל אכברים אים אציטון(נייס).

מצב נושא:
הנושא נעול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!