1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תאורה לחלל גידול

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י ONE-DROP-TO-THE-TOP, ‏9/8/15.

1. ONE-DROP-TO-THE-TOP

ONE-DROP-TO-THE-TOP חבר חדש

לייקים:
    4
    אני רוצה להתחיל גידול פנים ואני מתלבט לגבי התאורה כי תכלס זה שתי עציצים לא יותר מזה
    עכשיו יש שתי אפשרויות
    1) נורת פלורסנט
    2) נורת לחץ גבוהה
    אני רוצה ללכת על הנורת לחץ גבוהה כי היא הכי טובה אבל הבנתי שצריך גם משנק ובית מנורה ורפלקטור וזה עושה את העסק מסובך ויקר וחם. מאוד חם.
    אני יודע שנורות פלורסנט הרבה פחות חזקות וטובות אבל זה הרבה יותר פשוט - לחבר לבית מנורה ולחשמל וזהו! וזה רק שתי עציצים
    למשל זאת - http://www.organigrow.co.il/products/174581
    היא חזקה יחסית!
    מה אתם אומרים?

2. ONE-DROP-TO-THE-TOP

לייקים:
    4
    ואולי בכלל כדאי לד? אני יודע שזה יקר אבל זה גם לא הרבה חשמל וגם לא מחמם את החלל... מה נראה לכם? ואם יש לכם המלצות אני אשמח :)

3. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אם זה גידול ראשון הייתי הולך על תאורה שלא תעלה יותר מידי כסף ומצד שני בטוח
    תעשה את העבודה - מערכת תאורה של נל"ג 250 וואט תעלה לך 550 שקל והיא בטוח תספיק לך כרגע.

הלדים הן בהחלט אופציה טובה אבל נורת לד איכתותית ואמינה תעלה לך קצת יותר מ-550 שקל.

פלורוסנט גם יכול לעבוד אבל בדרך כלל קצב הצמיחה יהיה איטי יותר בהשוואה לנל"ג, והתפרחת תהיה
    עם פחות נפח...

ONE-DROP-TO-THE-TOP אוהב/ת את זה.
  4. kofiko

kofiko חבר חדש

לייקים:
    0
    עמדתי בדילמה כמו שלך, בסוף קניתי מהידרו שופ
    נורה נלג משולבת 210 שח
    משנק תואם 240 שח
    קולטיוב במבצע 200
    מפוח במבצע 200
    850 שקל ומסודר גם מבחינת תאורה וגם איוורור... (לא שמתי ונטה מכניסה המפוח יוצר אחלה סירקולציה )
    בפריחה תשלים את הסט במסנן פחם תואם עוד 300 שקל

5. ONE-DROP-TO-THE-TOP

לייקים:
    4
    תודה על התגובות המהירות... יש לי בעיה עם הנל"ג בגלל החום שהן יוצרות אז אני חושב שאני אלך על הלד יש לכם המלצות?
    ואם לא על הלד אז על הפלורוסנט....

6. kofiko

kofiko חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה יכול להיות רגוע עם המפוח והקולטיוב מבחינת פינוי החום.. וגם אתה יכול להרחיק את הנורה מהצמח כי היא חודרת מספיק עמוק.
    העוצמה של המנורה ממש חשובה להצלחת הגידול, עם פלורסנטים לא תצליח להגיע ליבול גדול או איכותי מספיק, ותצטרך מספיק נורות ורפלקטורים תואמים.. גם לפריחה וגם לגדילה נורות בגוון שונה ואתה תגיע לסכום גבוה
    לגבי לד אני מספיק מנוסה כדי להעיד על משהו שיתאים לך, איזה חלל גידול אתה מקדיש לזה?

7. ONE-DROP-TO-THE-TOP

לייקים:
    4
    אז זהו. שאין לי מושג
    אלה שני עציצים
    Super lemon haze

8. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    פשוט מעוד 2 עציצים יספיק לך חלל גידול של 60/60 כל עציץ 15 ליטר מנורה לד 400 ואט תספיק. אים אתה רוצה צמח יותר גדול תשקיע על מנורה קצת יותר חזקה אני מדבר על לד.
    בהצלחה!

9. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    זה בהחלט יספיק לך זה לא מוצר פצצה אבל מוצר טוב ועוסה את העבודה.
    http://he.aliexpress.com/item/Free-...l-spectrum-plant-growing-lamp/1852479836.html
    כמובן יש לדים הרבה יותר טובים אבל לדעתי אין לך צורך כי מדובר על 2 עציצים והמחיר של לד יותר טוב איהייה פי 3-4.
    אים אתה לא לחוץ בזמן ויש לך סבלנות עז תחכה בקרוב איהיו דגמים חדשים.

ONE-DROP-TO-THE-TOP אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!