1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סטלה רעה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י קנאביo, ‏2/8/15.

1. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    אני וחברים מעשנים מדי פעם, בתדירות של פעם בכמה שבועות,
    תמיד כשאני מעשן ההשפעה היא שאני פשוט נמרח מצחוק מכל דבר בצורה מוגזמת והכל פשוט סבבה והרבה יותר עושה לי טובה מאשר אלכוהול, אבל בפעם האחרונה קרה משהו לא טוב

לפני יומיים ישבתי עם 2 חברים, שאחד מהם הביא ג'ויינט אחד, אני חושב שזה נחשב ל"קינג סייז", אבל זה לא משנה,
    החומר פשוט היה ממש טוב וזה הביא לי סטלה חזקה, העברנו בנינו וכשהוא הסתיים התחלתי להרגיש את הסטלה מאוד חזק ונהנתי ברמות,
    אבל בשלב מסויים, פתאום נכנסה לי מחשבה עמוקה ועצובה שאני לא יודע ולא זוכר מה היא, זו לא מחשבה על משהו ריאליסטי או משהו שקרה לי, או משהו שקרוב אליי ומעסיק אותי, פשוט מחשבות רציניות נכנסו,
    ומאותו רגע נעשיתי עצוב יותר ויותר, הרגשתי את הפנים שלי מתכווצות לבכי, למרות ששאלתי את החברים אם אני נראה בסדר והם אמרו שאני נראה אותו הדבר רק עם עיניים ממש אדומות,
    בכל מקרה התחלתי להרגיש ממש עצוב, אבל בו זמנית גם צחקתי מכל דבר שקורה, המחשבות שהיו אצלי היו כל-כך עמוקות, זו הייתה חוויה עוצמתית, כשהיא נגמרה הרגשתי שהיא עשתה לי טוב, אבל בזמן שזה התרחש, זה הרגיש כאילו אני חייב לבכות

בשלב מסויים גם התחלתי לחוש בדברים לא אמיתיים, פתאום הרגשתי שהשתנתי על עצמי, ובכלל לא היה לי פיפי, נלחצתי מאוד ואיכשהו דמיינתי שהשתנתי על עצמי ונגעתי במכנס וראיתי שהוא יבש לגמרי ולא ידעתי מה לחשוב...
    גם דמיינתי שאני דומע בעיניים מאוד ובוכה, אבל כששמתי את היד על העיניים הרגשתי שההפך, אין דמעות והעיניים שלי יבשות מאוד

אני לא זוכר איזה עוד מחשבות היו לי אבל מחשבות מהסוג הזה...עוד משהו אני זוכר שהסתכלתי על בניין (היינו בהר גבוה שרואים ממנו בניינים של הבורסה ושל תל אביב), פשוט הייתי לעצמי במחשבות ודמיינתי נפילה מהבניין, וממש נכנסתי לתוך זה, ועוד מחשבות מאוד עמוקות שקשורות לילדות ולפעם עלו לי לראש, ופשוט גרמו לי לרצות לבכות

הסתכלתי במראה וראיתי שהפנים שלי לא נראות כאילו אני עצוב או משהו, למרות שהרגשתי שאני ממש בוכה, אבל חבר שלי צילם אותי ועכשיו כשאני רואה את התמונה, זה כן נראה באותו רגע כאילו אני בוכה, הפנים מתכווצות והפה עצוב..

בכל מקרה זו הייתה חוויה לא נעימה בכלל, חוץ מהחלקים האחרים בסטלה..

אז השאלה שלי היא האם זה קרה לכם? איך מעבירים את זה? זה נורמלי? זה מסוכן? הדבר הזה נקרא זה נקרא פרנויה? או סכיזופרניה?

תודה לכל מי שעונה

#1 קנאביo, ‏2/8/15
    נערך לאחרונה ב: ‏3/8/15
  2. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    לא נשמע טוב אני יגיד לך תאמת

3. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    להפסיק לעשן?

4. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    תנסה עוד כמה פעמים בלי להגזים בכמות ותיראה אם זה חוזר

5. Golan1

Golan1 חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע דברים כאלה קורים..
    אני לא יכול להגיד לך שקרה לי בול אןתו דבר אבל קרה לי דומה והיו גם דברים הרבה יותד גרועים שקרו לי
    אין סיבה להפסיק לעשן זנ פשוט ההתחלה שהגוף עוד לא יודע איך לקבל אתזה אם זה כמות גדולה או חומר חזק

6. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    בן כמה אתה?

לא מומלץ לעשן לפני גיל 21, האמת הכי טוב זה לעשן בגיל 25 שהמוח כבר התפתח.
    וקרה לי את מה שקרה לך עשרות פעמים.. דימיונות מהילדות, מחשבות עמוקות שגורמות לך לדיכאון בזמן הסטלה,
    גם אכלת פרנויה קטנה.. (על זה שדמיינת שאתה נראה לא בסדר וחברים שלך אמרו שאתה נראה אותו דבר) מחשבות על מוות יכולות מאוד להכניס להתקף חרדה... עדיף תמיד לחשוב חיובי בזמן הסטלה.

העצה הכי טובה שאפשר לתת לך זה לעשן תמיד רק שתי שאיפות ולא יותר! והכי טוב זה לעשן בלי טבק, לדעתי הוא סתם גורם לבחילה ולסחרחורות שהורסות את הסטלה.

7. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    פארנויה היה לי גם לפני יומיים עישנתי באנג והפלתי 3 ראשים מעוד מהר בשביל שלא יתפסו אותי זה היה ירק חזק ראשים דחוסים כאב לי הגרון ונכנסתי לפארניות שיתפסו אותי וזה קרה לי מפחות מרבע גרם גםנשפך לי המים של הבאנג חחחח זה היה סטלה רעה ויום למחרת דווקא הרגשתי מצוין

רועי אוהב/ת את זה.
  8. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בן 18
    אבל דווקא האתר הזה (קנאביס) מלא בכתבות שאומרות שקנאביס לא משפיע לרעה על המוח בקרב צעירים בטווח העתידי

9. רועי

רועי חבר חדש

לייקים:
    2
    שמע אני יגיד לך תאמת אין מה לעשות עם החומר הזבל שיש היום בשוק שאף אחד לא מפקח מה שמים בו בכלל.

ובסופו של דבר אני יודע שמרבית מהחומר מגיע משהשכנים שלנו.. ואי אפשר לדעת מה שמים לך בו.. לדעתי האישית אל תפסיק לעשן רק תדע מה אתה מעשן ואיך הוא משפיע.. ובקשר לתסביך אדיפוס המלך.. עדיף לפעמים ללכת להתקלח ולישון וכמובן טיפות עינים וכול הנול הסטנדרתי לשנות את המחשב השלילית שנכנסה בך ולחפש דברים אופטימים.. אולי תשנה מוזיקה או משהו שנותן לך תמיד תכוח ..

קנאביo אוהב/ת את זה.
  10. רועי

רועי חבר חדש

לייקים:
    2
    לקנאביס לא משפיע לרעה.. כל התוספות או הדברים שמוסיפים לו זה החרא האמיתי.. אני לא רואה אנשים באמסטרדם קמים יוצאים מהבר בפרנויות או התחושות הרעות.. זה משהו שמוסיפים לכם בחומר לדעתי..

11. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    איזה סיבה יש לסוחר לשים או לרסס על צמח חומרים לא טובים?
    ואגב מה שחבר אחד שלי מביא לפי מה שהוא אומר זה רפואי, זאת אומרת שזה זולג מהחממות שמגדלים בהם לצרכים רפואיים אין סיבה שיהיו בזה חומרים אחרים חוץ מקנאביס

12. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    תקופה של ערעור נפשי + זן עם ריכוז THC גבוה = תת מודע צף למודע. פעם הבאה יהיה יותר טוב.
    ותדאגו גם למאנץ', משהו במלח פשוט מסיט אותך להתרכז בטעם במקום במחשבות. תדע להסיח את עצמך כשהמחשבות משתלטות. סרטונים מצחיקים ומוזיקה עושים עבודה טובה גם כן

קנאביo ו-thenewgrower אוהבים את זה.
  13. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    תרשה לי לחלוק עליך מאוד מאוד! סטלה חזקה גם היא סטלה טובה! הרעיון הוא לא להגביל את כמות השאיפות, הרעיון הוא להגביל את גודל התוספת ממה שהגוף שלך כבר מכיר.
    אני אסביר יותר טוב: אין סיבה שלא תעשן אף פעם יותר משתי שאכטות. כן יש סיבה שלא תעשן חמש שאכטות ביום בהיר אחד אם אף פעם לא עישנת יותר משתיים. קודם כל בחן את עצמך עם שלוש.

אני לא אומר שכדאי לך לעשן כמויות גדולות יותר, להיפך, לא כיף שעולה הקיבולת. אני אומר לך לא לפחד מזה כי זה לא מזיק.

אני מבקש להזכיר את הכלל החשוב ביותר לכל מי שמתכנן להיכנס לסטלה מכל חומר כלשהו: set and settings, אווירה אווירה אווירה!
    הגראס לא גורם לפארנויות, הגראס לא גורם לדיכאון והגראס לא גורם לזיכרונות לצוף.

הגראס גם לא גורם להירגעות ולא לצחוק ולא לשמחה.

הגראס תורם להעצמת התחושות וללשחרור קיבעון מחשבתי, הוא משחרר את המחשבה ומעצים את התחושות ומאפשר לך לעוף בתוך עצמך בלי צביעות.
    אם תשמע קצת ראגיי אמיתי של ראסטות אמיתיים ממשיכי מסורת אתה תשמע את המילה reasoning לא מעט, כמו גם meditation. אז מדיטיישן זה מן הסתם מדיטציה. ריסונינג זה מפגש חברתי של כמה גברים "זקני שבת" שמעשנים גראס, אומרים קצת תודות לג'ה, מפעילים מוזיקה ומתדיינים בכל מיני נושאים חשובים שעל סדר היום.

תחבר את התרבות הזאת של הראסטה בג'מייקה עם התיאור שנתתי לך על השפעת הצמח ותבין את השורה התחתונה שלי:

אתה קובע את התחושות שיהיו לך בזמן העישון! אל תאשים את הקנאביס, דע להכיר את ההשפעה שלו עליך, דע שההרגשה שלך קובעת את הסטלה ולא להיפך!

יש אנשים (גם אני לפעמים) שמעשנים כשהם מרגישים רע על מנת לשפר את המצב לרמה שבה אפשר להירדם או לפחות לחשוב קצת בצורה רציונלית.
    נשמע שזה סותר את מה שרשמתי עד עכשיו? זה לא.
    אחרי שלומדים להכיר את ההשפעה לומדים גם להכווין את עצמנו למצב נפשי מסויים ובעזרת השאכטה אפשר גם להגיע אליו, זאת המדיטציה שהם שרים עליה.

מי ששרד עד הסוף מוזמן לתת את דעתו על מה שכתבתי כאן. אני מאמין שהותיקים פה יסכימו איתי, ומקווה שהמתנסים והחוששים יקבלו מושג ויפסיקו לפחד.

~Weedow~ ו-Dr.hydro אוהבים את זה.
  14. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    תרשה לי לחלוק עליך מאוד מאוד! סטלה חזקה גם היא סטלה טובה! הרעיון הוא לא להגביל את כמות השאיפות, הרעיון הוא להגביל את גודל התוספת ממה שהגוף שלך כבר מכיר.
    אני אסביר יותר טוב: אין סיבה שלא תעשן אף פעם יותר משתי שאכטות. כן יש סיבה שלא תעשן חמש שאכטות ביום בהיר אחד אם אף פעם לא עישנת יותר משתיים. קודם כל בחן את עצמך עם שלוש.

אני לא אומר שכדאי לך לעשן כמויות גדולות יותר, להיפך, לא כיף שעולה הקיבולת. אני אומר לך לא לפחד מזה כי זה לא מזיק.

אני מבקש להזכיר את הכלל החשוב ביותר לכל מי שמתכנן להיכנס לסטלה מכל חומר כלשהו: set and settings, אווירה אווירה אווירה!
    הגראס לא גורם לפארנויות, הגראס לא גורם לדיכאון והגראס לא גורם לזיכרונות לצוף.

הגראס גם לא גורם להירגעות ולא לצחוק ולא לשמחה. וגם לא לפראנויה, לזה גורמת המשטרע.

הגראס תורם להעצמת התחושות וללשחרור קיבעון מחשבתי, הוא משחרר את המחשבה ומעצים את התחושות ומאפשר לך לעוף בתוך עצמך בלי צביעות.
    אם תשמע קצת ראגיי אמיתי של ראסטות אמיתיים ממשיכי מסורת אתה תשמע את המילה reasoning לא מעט, כמו גם meditation. אז מדיטיישן זה מן הסתם מדיטציה. ריסונינג זה מפגש חברתי של כמה גברים "זקני שבת" שמעשנים גראס, אומרים קצת תודות לג'ה, מפעילים מוזיקה ומתדיינים בכל מיני נושאים חשובים שעל סדר היום.

תחבר את התרבות הזאת של הראסטה בג'מייקה עם התיאור שנתתי לך על השפעת הצמח ותבין את השורה התחתונה שלי:

אתה קובע את התחושות שיהיו לך בזמן העישון! אל תאשים את הקנאביס, דע להכיר את ההשפעה שלו עליך, דע שההרגשה שלך קובעת את הסטלה ולא להיפך!

יש אנשים (גם אני לפעמים) שמעשנים כשהם מרגישים רע על מנת לשפר את המצב לרמה שבה אפשר להירדם או לפחות לחשוב קצת בצורה רציונלית.
    נשמע שזה סותר את מה שרשמתי עד עכשיו? זה לא.
    אחרי שלומדים להכיר את ההשפעה לומדים גם להכווין את עצמנו למצב נפשי מסויים ובעזרת השאכטה אפשר גם להגיע אליו, זאת המדיטציה שהם שרים עליה.

מי ששרד עד הסוף מוזמן לתת את דעתו על מה שכתבתי כאן. אני מאמין שהותיקים פה יסכימו איתי, ומקווה שהמתנסים והחוששים יקבלו מושג ויפסיקו לפחד.

15. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    לא אחי, הם לא בפראנויה כי אין להם מה להיות בפארנויה, אף אחד לא רודף סטלנים באמסטרדם! בגלל זה הם לא פראנואידים! יש בארץ חומר סבבה לגמרי, חלקו חלש ומעפן, אבל חומרים ודברים שדוחפים פנימה זה משהו שכבר לא קורה

16. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    כל כך נכון מה שאמרת על התת מודע. תודה על התגובות כולם!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!