1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תפסו אותי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י dahanir, ‏14/8/15.

1. dahanir

dahanir חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה,לפני כמה ימים תפסו אותי עם חצי גרם מסכן,לקחו אותי לתחנה,חקרו אותי בסיום החקירה החוקרת אמרה שלא יפתחו לי תיק בגלל שאני קטין ושהכל יהיה בסדר ושאולי אולי יזמינו אותי לחקירה בהמשך אבל לא נראה לה,כמו שאתם מכירים את משטרת ישראל אחרי 4 שעות התקשרו להורים שלי(שלא ידעו מכלום) והזמינו אותם לחקירה למחרת בבוקר.
    הגעתי לחוקר נוער הוא עשה לי שיחת הבהרה כזאת ואמר שאני אמור לקבל זימון לקצינת מבחן שלפי השיחה איתה היא תחליט אם אני אחזור להשתמש ב"סם המסוכן" הזה או לא(הוא הדגיש שהוא יתן לה המלצה לגנוז את כל הסיפור).

יש לי כמה שאות לאלו שנתפסו או שמבינים בעניין
    אחרי כל הסיפור עם הקצינה,אני יכול לקבל זימון לבדיקת שתן בהפתעה?
    הם לקחו לי את הטלפון אבל הייתי בקשר עין איתו כל הזמן,הם מסוגלים להאזן ל לשחות על מקרה כזה ? כי שמעתי שאפשר לעשות את זה בלי צורך להתקין לך משהו בטלפון ושהם פשוט צריכים את המספר שלך.
    מישהו שמע על כדורי סירפד ואם הם באמת עובדים?
    אני מתכוון להפסיק,אבל לאלו שזה קרה להם,מה עשיתם?
    תודה לעוזרים:)

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    הם יכולים לבצע האזנה על הקו דרך חברת התקשורת, אבל זה יקר מאוד ואפילו נגד חשודים בסחר לא מפעילים את זה מהר.

3. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אם משחררים אותך למה שיאזינו לך? האזנות ודברים כאלה עושים כשחסרות ראיות, יש להם גראס ויש להם את ההיסטוריית וואטסאפ שלך. קצינת מבחן אמורה לוודא שאתה לא ממשיך להשתמש אני חושב, אבל רק חושב, אין לי מושג. לבדיקות בהפתעה היו לוקחים אותך אם היית עובד באיזה מתקן בטחוני רגיש, המשטרה לא תעשה את זה, הם כבר יושעים שעישנת וזה על הזין שלהם

4. danielik17

danielik17 חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע אחי גם לי זה קרה אל תדאג לא יפתחו לך תיק הם אומרים את זה לכולם(בפעם ראשונה שאתה קטין אני מדבר לא ,אם תופסים אותך אחרי גיל 18 שבזה אני לא מבין) ,אליי אחרי כמעט 3 שבועות אחרי החקירה התקשרה קצינת מבחן שהייתה ממש נחמדה נפגשתי איתה כמה פעמים והיה לי שתי בדיקות שתן.
    הקצינות מבחן הן עובדות סוציאליות הם שמה כדי לעזור לך כביכול,תשתף פעולה כל מה שהיא אומרת תגיד אמן תראה קצת הסתייגות טיפה וזהו ואחרי זה אפשר לחזור לעשן ,אתה יכול לבוא תאכלס מלוכלך לבדיקות אבל כנראה יהיה יותר סיפור עדיף לך לסיים עם זה 3 חודשים וזהו ,אם אתה רוצה לשאול עוד משהו תחפש בפייסבוק דבר איתי דני דני.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!