1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני מתתת כואב לי !!

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י שלום סעדה, ‏17/8/15.

1. שלום סעדה

שלום סעדה חבר חדש

לייקים:
    0
    היה לי שתי עציצי אוטומטים אני לא יודע אם אחד מת אבל 90 אחוז ימות הם היו שתיהם מתחת לעץ צל שמש ככה בשמך שבועיים הם לא גדלו הרבה אבל גדלו הוצאתי אותם לשמש ונעלמתי אחרי שלוש ימים אחד כולו נשרף רק הגבעול והפרחים ירוקים ועכשיו הפרחים רק יצאו להם השערות הלבנות ואחד במצב סביר אבל עדיין גם התייבש הראשון נשאר לו אולי עלה ירוק אפשרי להציל אותו ? אני לא מצליח לשלוח תמונה

2. שלום סעדה

שלום סעדה חבר חדש

לייקים:
    0
    תביאו לי אתר אני יעלה ץמונה לכם אתר אנונימי דחוף

3. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אני בטוח שהם יתייבשו לך אים אני זוכר נכון זה הייה עציץ קטן 3 ימים לא הגעתה להשקות והשלוש ימים האלה היו ימים חמים בטרוף!!!

4. שלום סעדה

שלום סעדה חבר חדש

לייקים:
    0
    לא אני השקתי כל יום מה אני יעשה איך שעברתי אותם לשמש באותו יום הם נראו לי עצובים אמרתי שטויות חזרתי למחורת ראיתי אחד כולם מקומט ומגעיל כזה אמרתי זה בטח השמש או שהדלי בגלל שהוא שחור אז שמתי אותו בין שיחים ככה אין שמש על הדלי וואלה חזרתי למחורת על הפנים אמרו לי לחתוך אין העלים השרופים

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תמונה.

6. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!