1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנתי זרעים ולא הגיע פרטים בפנים .

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י NAD, ‏26/8/15.

1. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    למחוק

#1 NAD, ‏26/8/15
    נערך לאחרונה ב: ‏15/9/15
  2. Shiran

Shiran חבר חדש

לייקים:
    1
    באופן כללי עדיף להזמין מחברות מוכרות וידועות - נירוונה, סידסמן וכאלה. אם לא אז מזרע ישראל שהבנתי שגם לא רעים בכלל ואפילו טובים מאוד עם שירות אישי בעברית. ככה או ככה לא הייתי מזמינה מהאתר הזה שהזמנת ממנו, הוא לא מספיק מוכר.
    באתר יש רשימה של חנויות מומלצות: http://www.קנאביס.com/2012/06/רכישת-זרעים/

3. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    משהו מאוד מסריח קורה עם החבילה שלי . התקשרתי לדואר בארץ הוא נכנס לאתר באנגליה ואמר לי שהחבילה עוד לא הגיע לארץ ואין מידע אליה .
    באנגליה נאמר לי מהדואר שפניתי אליהם אישית שהחבילה בישראל ונמסרה לשליח .
    יש מצב שהחבילה נתפסה במשטרה והם העבירו לדואר לא לתת שום פרטים על החבילה? וכמה זמן עד שהם באים כבר עבר מלא זמן חודשיים

4. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    קח בחשבון שדואר ישראל היא אחת החברות הכושלות יותר.

5. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    טוב עסיתה שהשטח נקי ואני חושב שהחבילה שלך הלכה אים יבואו או לא זה 50/50 כי כבר עבר קצת זמן.
    אים תשאל אותי עז לא לוקחים סיכונים בדברים כאלו בחיים שלך על תזמין למקום שיש לך משהו שם כמו שקרא לך כרגע שהאיתה צריך לנקות! החבילה כניראה נתפסה ויש שתי אופציות 1.החליתו לא לבוא למה אני לא יודע עולי נתתה פרטים לא נכונים למזלך או יש עוד סיבות למניהם 2. כן החליטו לבוא ויושבים לך על הבית יקפצו כשה ירגישו נכון לעסות את זה. בקיצור שמור על עצמך גבר ועל תעסה טעיות! פעם הבעה תזמין למקום בטוח למה להסתכן ככה חבל!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!