1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי שירות מבחן למבוגרים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ששון ג'ובה, ‏26/8/15.

1. ששון ג'ובה

ששון ג'ובה חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,אני בן 23 וכרגע מתנהל מולי הליך משפטי על שימוש עצמי.
    בעבר נפתחו לי כמה תיקים,עשו לי צירוף של שלושה תיקים ונתנו לי שלושה חודשים על תנאי לוס קנס כסי על תנאי למשך שלוש שנים
    לאחר שנה נעצרתי שוב עם כמות מינימלית,נערך לי משפט ובו סיכמו על תסקיר מקצינת מבחן שאם יהיה חיובי אמור להגזר עלי עונש מאסר על תנאי גדול יותר פלוס מימוש של הקנס הכספי.

הייתי מעשן שמונה שנים והפסקתי למשך שלושה חודשים מרגע המשפט ,מאחר שראיתי שקצינת המחבן עדין לא יצרה קשר חזרתי לעשן למשך חודש,בדיוק לפני שנגמר החודש הזה קיבלתי זימון לקצינת מבחן.

עכשיו השאלה שלי היא כזאת,האם יש לי סיכוי להתנקות במהלך 10 ימים,(לא נאמר לי שיעשו לי בדיקות שתן אבל אני מאמין שזה מה שיההיה)
    החלטתי שפשוט לא אגיע לפגישה בעוד עשרה ימים למרות שהיום התקשרו ואמרתי שאגיע כי אין סיבה שלא,ואם אני עושה בדיקה של הסופרארם ורואה שאני מלוכלך,פשוט להתקשר אליהם בבוקר של אותו יום ולהודיע שאני חולה ולא יכול להגיע.
    האם זה יתקבל וידחו את הפגישה? האם זה יגרום נזק לתסקיר? האם זה אפשרי בכלל,וכל זה שתאריך המשפט נקבע לעוד חודש וחצי.

ממש אשמח לעזרה שלכם חברים,זה ממש משהו משנה חיים,תודה מראש לכולם

2. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    קח בוקר וערב ויטמין בי 3 שתה כמה בקבוקי לימון משומר והרבה מים ואתה מסודר ליתר ביטחון קנה ארגה לבדיקת סמים לבדוק את עצמך כל כמה ימים אם אתה כבר נקי שמחתי לעזור

Mishka420 אוהב/ת את זה.
  3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    תגיע גם אם אתה לא נקי הם לא באמת מצפים שבפעמים הראשונות תהיה נקי
    או שתקח שתן מחבר

4. ששון ג'ובה

ששון ג'ובה חבר חדש

לייקים:
    0
    אמרו לי מלח לימון גם עוזר אמת? אני נקי היום 4 יום ,יש סיכוי שבשבוע זה מתנקה?

מזה לא מצפים ,עבר כמהחודשים מאז תחילת המשפט,איך היא תראה את זה אם אני אבוא לה מלוכלך שהיה לי כל כך הרבה זמן להפסיק...מוזר לי קצת,שתן מחבר זה אופציה אבל אין לי מושג איך להשחיל את זה

אשמח לעוד דעות אם יש ,קצת לדעת כיוונים למה שיהיה

5. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אתה יכול לקחת קצת מלח לימון בכיס וכאשר אתה נותן שתן אתה צריך לזרוק בתוך הכוס קמצוץ קטן אבל זה תמיד סיכון אים הבודק יקלוט או לא! וגם זה חייב להיות קמצוץ קטן אים אתה מגזים עז הבדיקה תראה זיוף.
    על תסתמך על זה שלא יקחו בדיקת שתן בטוח יקחו כי נתנו לך מספיק זמן להינתקות וגם יש לך עבר בנושה.
    לך לסופר פארם תשלם 80-100 שקל עבור שתי סטים של בדיקת שתן ותעסה בבית ניסוי בדיוק כמה מלח לימון צריך לשים.
    אתה מעוד תלוי בקצינת מבחן באמת חבל שאתה לא נקי אים נתפסים עז צריך גם לדעת להתאפק ולא לעשן.

6. ששון ג'ובה

ששון ג'ובה חבר חדש

לייקים:
    0
    רגע ואם הוא קולט שזייפתי מה קורה בדיקה חוזרת או בלאגן? בנוסף לשאלתי הראשונה,אם אני לא מגי כי אני חולה מה קורה?

7. אישאיש

אישאיש חבר חדש

לייקים:
    0
    תלוי כמה עישנת לפני ובחילוף חומרים שלך, בעיקרון אפשרי
    בכיף להתנקות בזמן הזה ואני מציע לך להתאמץ ולעשות מה שאתה
    יכול אחי.
    תשתה ותאכל כמה שיותר לימון, תעשה כמה שיותר ריצות וספורט ובכללי
    תשתה ותשתין כמה שיותר בדוק את עצמך לפני, ותקווה לטוב.
    ראיתי אנשים מתנקים בפחות זמן ועוברים, בהצלחה אחי

8. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אים אתה לא תגיע לא יאמינו לך עוד פעם יש לך עבר זה בעיה, ועל תשכח לקצינת מבחן יש מספיק נסיון אים אנשים עולי הי לא תגיד לך כלום אבל אין לדעת מה הי תרשום לשופט בחוות דעת אליך וגם אים אתה עוסה צעד כזה עז אישור מהרופה חייב אבל גם עז אני מאמין שהי לא תאמין לך.
    בקשר לבדיקה אותו סיפור לבודק יש מספיק נסיון בתחום אים הבדיקה תראה זיוף עז זה מה שהו יגיד לקצינת מבחן ולא יאמינו לך או שיגידו לך לשתות הרבה מים ולתת עוד בדיקה ואתה בבעיה כי עז כבר הבודק יעקוב אחרי כל תנועה שלך.
    כמו שאמרו פה מעליי עדיף להגיע נקי זה הכי טוב!
    לשתות כל היום המון מים אים לימון בריכוז הכי גבוה שאתה יכול כמה שיותר תשתה ככה תשתין יותר כל יום וככה תתנקה יותר מהר.
    אים תצליח להתנקות בזמן תלוי רק עד כמה אתה מלוכלך בעצם כמה אתה מעשן כל יום.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!