1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י da_vinci, ‏6/9/15.

1. da_vinci

da_vinci חבר חדש

לייקים:
    1
    לפני כמה ימים אכלתי פעם ראשונה טיפה והיה איזה 4 שעות בערך באמצע של הטריפ שפשוט
    הראש שלי היה מפוצץ מחשבות ולא הצלחתי להתמקד בשום דבר אחר חוץ מהמחשבות רק דיברתי אם עצמי ואכלתי תסביכים בראש אם עצמי , כל פעם שניסו לדבר איתי הייתי מצליח לדבר דקה והייתי מתנתק פשוט לתוך הראש עוד פעם
    גם כל שנייה השתנו לי התחושות בגוף והרגשות פתאום היה לי פרפרים בבטן פתאום הייתי לחוץ התחלתי להזיעה והיה לי חם ולפעמים הייתי שמח ככה זה היה משתנה כל כמה שניות פשוט במשך 4 שעות ,
    בסך הכל זה היה מפחיד אבל אחרי זה הצלחתי להבין מה עובר בראש שלי וזה פשוט הפסיק והתחלתי להנות מהאסיד פתאום הרגשתי שאני יכול לעשות הכל היתה לי הרגשה חמה כזאת כיפית בכל הגוף ויכלתי ללכת בלי הפסקה פשוט לא הרגשתי שאני הולך הרגליים לקחו אותי לבד .
    תאמת שלא היו לי בכלל הזיות ויזוואליות אולי בגלל שזה היה בלילה והייתי רק במקומות בלי אור לא ראיתי כלום כל ההזיות היו בעיקר בראש ובגוף , מה שכן היה מגניב זה שכאילו ראיתי מוזר כזה אבל ברגע שהייתי מתמקד על משהו שנייה אחת כאילו העיינים שלי עושות פוקוס כמו של מצלמה ואני רואה רק את מה שאני מתמקד בוא בHD וכל השאר מטושטש.
    אני חושב אבל שלא ניצלתי בכלל את הטריפ השעתיים הראשונות היו ממש טובות הרגשתי פשוט מאושר עישנתי אם זה גם ירוק ,
    אבל אחרי זה במשך איזה4-5 שעות הייתי פשט לחוץ והיו לי מין התקפי פניקה זיעה קרה וזה אין לי מושג אפילו למה או ממה הייתי לחוץ אבל זה היה פשוט מפחיד והרגשתי כמו מטורף לאיזה 5 שעות כאילו אני הולך להשאר ככה וזה לא הולך להגמר.

בסופו של דבר האסיד פתח לי תודעה מטורפת מאז אני פשוט במין הרגשה מוזרה כזאת כאילו אני לא מעקל את כל מה שראיתי והרגשתי ,כאילו הייתי כמה שעות בעולם אחר והרבה יותר טוב וחכם אבל בעצם זה העולם האמיתי .
    אני הולך לעשות חוויה מתקנת עוד איזה שבועיים מתי שאני ירגיש מוכן כי בתכלס מה שהרס לי את הדלקה זה הסביבה שהייתי בא
    נכנסתי גם להרים בחושך ומתי שעלתה השמש הרגשתי פשוט הרבה יותר טוב והתחלתי לראות דברים אפילו שכבר כבר היה בסוף ההשפעה

2. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    לעניות דעתי, עדיף בפעם הראשונה בלי ירוק שידוע כמוערר פאניקה וחרדה... וגם לא ממולץ בלילה גם בקטע של הויזואלים וגם לפעם הראשונה שצריך להרגיש נינוח ומשוחרר. בכלל לא מבין את אלו שדוחפים ירוק עם אסיד זה רק יוצר יותר חרדה ותאמין לי שמנסיון ירוק עושה חרדות והתמודדות מנטלית לא פחות מאסיד, וכך גם טוענים הרבה אנשים שהתנסו בשניהם.

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    מניסיון לקחתי ירק עם אסיד ובלילה והיה לי ממש סבבה,
    לקחתי חצי קרטון 220 מיקרון אחרי שעה לא הרגשתי כלום עשיתי ראש נפתחה לי הדלקה עד 7 בבוקר הייתי ער

4. da_vinci

da_vinci חבר חדש

לייקים:
    1
    תאמת שלא חשבתי על זה אפילו אני מעשן ירוק פשוט כל יום כבר הרבה זמן ואני הכי מבין את הצמח הזה בחיים לא הייתי לי סטלה רעה בכל הזמן שאני מעשן ובכללי אני מתמודד ממש טוב אם ירוק באותו יום פשוט עשנתי אפילו לא קשור לאסיד או לא לא חשבתי על זה .
    יכול להיות שזה באמת עורר פאניקה אבל אני חושב שהפניקה האמיתית באה מחוסר מודעות למה שקורה לי השעתיים הראשונות של הדלקה היו ממש כיפיות פשט הכל זז והייתי מאושר ואחרי זה פתאום כל העולם נהיה שקט ונכנסתי למין מטריקס כזה בתוך הראש שלי לא הבנתי מה קורה ולא הצלחתי לתקשר אם כל מי שהיה איתי אפילו שידעתי מה אני רוצה להגיד בראש הרגשתי כמו משוגע והגוף נכנס ללחץ מטורף.
    גם אפחד לא הסביר לי מה קורה איך נפתח האסיד הרגשתי שאם היה מישהו שגם נדלק שהייתי יכול לדבר איתו הכל היה יותר טוב (תאמת שאכלתי אם עוד חבר אבל שתינו לא הצלחנו לתקשר אחד אם השני).
    אכלתי את האסיד ב12 בלילה וב3 בערך עד 7 בבוקר הייתי בשלב הזה של הפניקה והלחץ ד שהתחלתי להתעמק במחשבות שלי ולהבין מאיפה כל זה מגיע ולהבין שאני לא משתגע וזה אסיד פשוט , ברגע שהבנתי את זה הצלחתי ''להשתלט'' על האסיד
    הוא גם היה כבר יותר חלש בשלב הזה והצלחתי להנות מכל הזמן שנשאר לי פתאום הרגשתי כאילו אני יכול לעשות הכל מרוב שנהנתי לא רציתי שיגמר והלכתי לישון באיזה 2 בצהריים רק.

אני חושב שבסה''כ אני ידע למה לצפות בפעם הבא אפילו שכל טריפ שונה לגמרי מהשני לפי מה ששמעתי
    אבל קראתי מלא מאז על האסיד ודרכי התמודדות אם טריפ רע
    בפעם הבא אני כבר רוצה לנצל את האסיד אני יקח את זה באיזה יום שישי\שבת בוקר כזה וידאג לset and settings

5. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    flox נכון יש כאלה שאין להם בעיה לערבב אבל כמו שאמרת מעשנים בעליה קצת לפתוח את הדלקה ובירידה מעשנים עוד זה עוזר לנחיתה רכה.

vvasili אוהב/ת את זה.
  6. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    היי,

כל הכבוד לך, אני עשיתי מספר פעמים וזה פשוט כל פעם חלום חדש.

אתה מודע למה שקורה עם הזמן ומצליח פחות או יותר להבין את זה, ככה שזה פחות מפחיד מפעם לפעם.

הבעיה היא שקשה למצוא טיפות טובות, זה גם לא נגיש.

7. da_vinci

da_vinci חבר חדש

לייקים:
    1
    תאמת שבקטע הזה פחות בעיה יש אחלה טיפות בעיר שלי ויש גם מלא כיוונים אני יודע למי יש באמת אסיד ולא חרא
    כי גם נפלתי על חרא ,,

יש פה הכל חוץ מירוק :(

8. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    כן, אני למשל רוצה לעשות עם חברים באווירת יער או מדבר משהו כזה.
    הבעיה היא שטיפות אני מוצא רק במסיבות ולא ניתן להעביר את זה איתי.
    אני יכול להשיג קרטון אבל הבנתי שההשפעה היא פחות טובה כי זה מאבד טיפה מהערך \ מתאדה

9. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    ודרך אגב ירוק קשה בכל מקום
    למרות שאני במרכז, תמיד מוצא פעם ב יוצא שאני נתקע

10. אוכלדלקות

אוכלדלקות חבר חדש

לייקים:
    3
    שמח לשמוע על החוויה פעם הבאה שאתה מתנסה אל תרוץ על מינון גבוהה יותר מדי,תגדיל כל פעם בטיפה עד שתמצא את האיזור שמתאים לך. בנוגע לויזואליות,לסד לא אמור לגרום לך לראות פיל ורוד המקסימום זה עיוותים בראיה בכל מני סגנונות כמו פתאום לראות עיניים בחושך שזה די נפוץ או כל מני דברים מתעוותים אבל זה כל הקטע פה אם אתה מחפש ויזואליות אז תחפש דברים קצת אחרים לדוגמא פטריות :)

11. da_vinci

da_vinci חבר חדש

לייקים:
    1
    כן לא הסברתי את עצמי טוב התכוונתי לעיוותי ראיה צבעים חזקים וזה היה לי ממש בקטנה
    בשביל לראות פיל ורוד אני יקח פטריות חח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!