1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם מריחואנה גורמת להתמכרות לסיגריות?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אנירקשאלה, ‏9/9/15.

1. אנירקשאלה

אנירקשאלה חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום.
    לא עישנתי מעולם נרגילה, סיגריות וקנאביס, אפילו לא שאכטה. שום דבר.
    רציתי לדעת אם אדם כמוני, שלא עישן דבר מעולם, יכול להיגרר מקנאביס לסיגריות, הרי מערבבים את זה עם טבק במעט, לא? קרו מקרים שאנשים שלא עישנו דבר מעולם התמכרו לסיגריות, נרגילות וכו' לאחר התנסות בקנאביס?

2. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    אם אתה תערבב עם טבק פתאום תשים לב שאתה מקבל דודות לעשן אתה תחשוב שזה דודות לקנאביס אבל זה בעצם הטבק שעושה את זה וככה הרבה אנשים מתבלבלים אז וואלה כן אתה יכול להתמכר לסיגריות אם תעלה על זה שהדודות באות מהטבק ותרגיע תדודה עם סיגריה

3. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    ואני רק שאלה אחרת, למה לך להתחיל אם בחיים לא נגעת?

4. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    תעשן נקי, בלי טבק

5. אנירקשאלה

אנירקשאלה חבר חדש

לייקים:
    0
    איך אפשר? אמרו לי שחייבים פארש כדי שזה יישרף ביותר קלות, וגם לעשן נקי הרבה יותר "כבד" אני מחפש משהו קליל בעיקר להתחלה.

בגדול אני רוצה לנסות, הבנתי שזה סאטלה אחרת והרבה יותר כיפית מאלכוהול, ועכשיו גם הבנתי שזה לא השטן בהתגלמותו וליהפך זה גם לגיטימי בתקופה הזאת.

6. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    לגיטימי בכל תקופה, נפוץ יותר בתקופה הזו

7. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אז תעשן כמות ממש קטנה

8. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    אל תעשה את הפייסל דחוס מידי תעשה לעצמך משהו דק רזה להתחלה אפילו אל תעשן את כולו

9. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    תקנה גרינגו
    זה טבק ללא טעם וללא ניקוטין 100% אחוז טבעי עשוי מאקליפטוס פפאיה ועוד כמה צמחים וזה תחליף לטבק בג׳וינט 40 עד 40 ו שקלים ל50 גרם טבק בקשר להם אפשר לעשן נקי בוודאי אני מעשן בלי פארש שמחתי לעזור :)

10. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    זה תירוצים זה נשרף מצויין גם בלי פארש וזה אפילו הרבה פחות מחניק נקי

11. אוכלדלקות

אוכלדלקות חבר חדש

לייקים:
    3
    שמע אחי כעיקרון מומלץ לעשן נקי,שזה אומר רק מריחואנה בלי שום תוספת כי זה הכי טוב והכי בריא אבל זה רק אחרי חודש מינימום שאתה כבר מסתדר יפה ויודע שאתה אוהב את ההרגשה,מה שאני ממליץ לך לעשות זה לקנות גרינגו ולערבב ביחד ,אם אתה לא אוהב את הגרינגו מבחינת הריח,כסף,או כל סיבה אז לא חסר לך תחליפים טבעיים כמו מרווה שאני אישית אוהב לערבב מדי פעם עם חום,זה נותן טעם וריח טוב ואפשר לקטוף את זה כמעט מכל מקום או לקנות זה עולה גרושים

עכשיו בקשר לשאלה שלך,כן אתה יכול להתמכר לטבק אבל זה תלוי בבנאדם,לדוגמא אני מעשן לעיתים ג'וינט חום עם טבק למקרה שאין תחליף טבעי ואני לא מתמכר לחרא הזה ולא מעוניין לעשן את זה יותר מפעם בשבוע פעמיים בתור ברירת מחדל כי זה רעל ומסריח אבל זה לא עובד ככה עם כל אחד לכן אף אחד לא יכול לומר לך אם תתמכר או לא אתה מבין? אבל בכל מקרה ממליץ לך להתרחק מזה ותקרא את מה שכתבתי לך למעלה לגבי תחליפים או שפשוט תעשן נקי גבר

12. newwithcannabis

newwithcannabis חבר חדש

לייקים:
    1
    מעשן יותר משנה עם טבק, בחיים לא נגעתי בסיגריה ולא הרגשתי שום צורך עליה

13. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    תעשן בלי טבק! אני גם מעשן בלי טבק זה הכי כיף והכי טעים.
    פשוט תתחיל אים כמות קטנה תגלגל משהו דק מעוד ותהנה! ואים כבר לערבב עז אים תחליף לטבק כמו שכבר נאמר פה יש הרבה תחליפים. טבק זה חרא.

14. באנג

באנג חבר חדש

לייקים:
    3
    אתה יכול לעשן בלי טבק אבל זה יקר
    אתה יכול לעשן עם תחליפי טבק/ טבק ללא ניקוטין שלדעתי זה מגעיל אבל בתור אדם שלא מעשן סיגריות סיגריה כנראה מגעילה לך באותה מידה..יש הרבה סוגים ודברים נחמדים.
    ובגדול אני מכיר הרבה אנשים שלא מעשנים סיגריות ומעשנים רק עציצים וזה לא גורם להם לרצות טבק, זה עניין של הסתכלות לא רק של ניקוטין

15. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    זה ממש לא דומה לאכוהול מבחינת ההשפעה ולכן כמו שכבר אמרו לך תתחיל בקטנה. ואתה יכול לעשן נקי ולא משנה הגודל של הג'וינט וזה בתנאי שאתה לא לוקח יותר מ3 שאיפות רגילות ולא גדולות מידי ומחזיק 4 שניות בריאות ורואה מה קורה אחרי כמה דקות עשר דקות רבע שעה אם אין השפעה תיקח עוד אחת ותמתין עוד 5 דקות ככה ותכין לידך כוס מיץ ואיזה חטיף מלוח כי יכולה להיות ירידה קלה בסוכר ובלחץ דם, פשוט תזרום... בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!