1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לחץ וחרדה מאסיד

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י da_vinci, ‏15/9/15.

1. da_vinci

da_vinci חבר חדש

לייקים:
    1
    (הפוסט הזה הוא נטו לשיתוף אני לא מחפש תשובות או פתרונות אבל אני כן רוצה לשמוע מה יש לכם להגיד ולהרחיב)

הרבה זמן שרציתי להתנסות באסיד ולפני שבועיים בערך אכלתי פעם ראשונה טיפה
    מהפעם הראשונה לא נהנתי כלכך השעות הראשונות היו ממש טובות הייתה לי הרגשה טובה בגוף
    והתקפי צחוק ובעקרון הכל טוב .(עשנתי גם ירק במהלך הדלקה)
    אחרי איזה שעתיים שלוש יצאתי מהבית שהייתי בוא יצאנו החוצה ובאותו שלב התחלתי להכנס לתוך טריפ כאילו לתוך הראש שלי
    למחשבות לרגשות לחושים הכל היה מעורבב וחזק והייתי גם ממש פגיע מבחינת מה אחרים חושבים עליי איך מסתקלים עליי
    אפילו שזה היה אם חברים שאני יושב איתם ביום יום ובחיים לא הרגשתי ככה.
    באותו שלב גם הייתי במין מטריקס כזה לא יודע איך להסביר כלכך פשוט העולם היה מוזר כאילו אני הולך בתוך חלום אבל עירני לגמרי.
    בקיצור הלכתי מהם והמשכתי לבד זה היו 4-6 שעות ממש קשות שכל שנייה עברתי מעצב לשמחה ופרנויה כל מיני.
    וכאילו דברתי אם עצמי בראש כל המחשבות וזה הייתי בלופ כזה של איזה 6 שעות וזה כבר התחיל לשגע אותי כי לא הצלחתי להתרכז בשום דבר אחר חוץ מהמחשבות שלי.
    הגעתי הבייתה נכנסתי למיטה ופשוט התחלתי להאבק בזה אם עצמי להבין מאיפה זה בא ולהצליח כאילו להשתחרר מהראש שלי אחרי איזה שעתיים שאני בבית לבד נלחם בזה.
    אחרי זה פשוט החלפתי בגדים שמתי משקי שמש ויצאתי החוצה הרגשתי ממש טוב כאילו אני יכוול לעשות ההכל הלכתי מלא ברגל והיה לי סתם כיף זה כבר היה בסוף הדלקה וככה זה נגמר בערך.

פעם שנייה הייתי ביום שבת הזה קניתי טיפה בתוך בקבוק מים ממישהו אחר
    ורציתי לקחת את זה בצהריים ביום בסוף לא יצא אז פני שהלכתי לישיבה אם חברים בערב שתיתי חצי מהבקבוק .
    מהשנייה ששתיתי אפילו לפני התחלתי להיות לחוץ בלי סיבה מיוחדת פשוט לחץ כזה שאתה מנסה להעסיק את עצמך אם דברים אחרים בשביל לצאת מזה .
    אז אני זוכר הגעתי לחברים שמתי מוזיקה וזה ובעך הצלחתי להרגע זה היה יותר מתון אחרי משהו כמו שעה האסיד התחיל להשפיע ושזה התחיל זה בעצם העצים לי את החרדה שכבר הייתה קיימת לפני מהקצת לחץ שהיה לי זה פשוט התעצם לרמה
    שלא יכולתי להתרכרז בשום דבר אחר גם לא אנשים שמדברים איתי לא יכולתי לשבת לעמוד ללכת כלום פשוט הרגשתי לחוץ בטירוף .
    זזה ירד בהדרגתיות תוך איזה שעה וכל שאר הדלקה הייתה מעולה אפילו שהיא הייתה ממש חלשה כי שתיתי חצי רק
    היו לי קצת מריחות של דברים ודברים שזזו מהר כזה בעין בצורה יפה וקצת הזיות בשמיעה הרגשתי קצת באסה כי זה לא היה מספיק חזק אבל היה לי כיף כל הפנים שלי העיניים היו בהרגשה הכי כיפית שהייתי לי בחיים וחיוך ענק על הפנים
    יצאתי לעשות סיבוב ואני זוכר שפשוט הלכתי והסתקלי על דברים רגילים עצים מכוניות מדרכה הכל לא עניין אותי כלום פשוט הלכתי ויכולתי להמשיך ללך כמה שבא לי.
    אחרי כמה שעות גבר הגעתי הבייתה ושנשארתי לבד בחדר שלי פתאום התחלתי עוד פעם להכנס לתסביכים של הדלקה הראשונה שלי כל המחשבות והגזירות נסתי ללכת לישון ולא הצלחתי אחרי איזה שעתיים בסופו של דבר נרדמתי.

עכשיו הקטע זה שאני לא מצליח להנות מספיק מהאסיד בפעם השנייה שנדקתי הייתה לי מין הרגשה בסוף הטריפ
    חלק מהדלקות שלי אני בכלל לא חווה את האסיד וזה בכל התקפי חחרדה ופרנויות ולחץ וכל המערבולות שבבטן והמחשבות שבראש נובעות מזה וזה לא הטריפ עצמו האסיד רק גורם לזה להרגיש יותר חזק.
    כי כשלא הייתי לחוץ הרגשתי שאני באמת חווה את ההשפעה של האסיד וזה נתן לי כאפה כאילו שבכלל אולי יש לי איזה בעיה שאני לא מודע אלייה .
    כי גם הלחץ עצמו לא מגיע מכיוון של פחד מהטיפ \ או ממה יקרה לי והכל כי אני קראתי ע אסיד משהו כמו שנתיים ואני יודע מה אני עושה
    אני כאילו מרגיש שאני צריך לחפור יותר עמוק בתוך הראש שלי ולהכנס קצת לעבר בשביל להבין מאיפה החרדה מגיעה,
    האסיד ממש עוזר בקטע הזה אני באמת מצליח להבין דברים ויש לי תאוריות מבריקות אבל אני לא זוכר כמעט כלום יום למחרת זוכר אבל לא ברמה שאני רוצה .

GanjaFarmer אוהב/ת את זה.
  2. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    מה שאני מבין מהתנסויות עם סמים פסיכדלים שרוב האנשים שעושים אותם בסופו שלדבר בכלל לא נהנים מההרגשה. ובאמת מה כיף בלהרגיש את כל המחשבות האלה.. סתם מעמיס על המוח שלך.

אם אתה טיפוס של איזה סטלן גזור שחיי בהודו כמה שנים.. ונקי מכל מיני מחשבות מהעבר, או מסתם מחשבות מטרידות ביום יום... אז אין לי ספק שמאוד תסתדר עם אסיד, אבל אם אתה טיפוס של מסגרות ועם עבודה רצינית.. אז כדיי כנראה לוותר על דלקות.

ואם זה לא עושה לך טוב, אז למה בכלל לגעת בזה?
    עזוב אותך תשאר עם ירוק!

#2 LarryOG, ‏16/9/15
    נערך לאחרונה ב: ‏16/9/15
  3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    LSD זה לא בשביל כולם.
    הסם הזה נותן לך זכוכית מגדל על הנפש שלך, מקצין כל רגש קטן, ותוקע אותך על מחשבות מסויימות.
    ללמוד לשלוט בזה זה עניין של ניסיון, אבל המלחמות האלה עם עצמך זה משהו שאתה להיות מוכן עליו כשאתה עושה LSD.
    רוב האנשים בעולם לא שלמים עם עצמם ב100% וה"גזירות" האלה נובעות מהתנגשויות של הרצון של הנפש שלנו והמציאות.
    בשבילי זה בא להראות לי מה אני רוצה, מה גורם לי להרגיש בנוח ומה לא ואיפה אני צריך לשנות ולשפר כדי שהמציאות תתאים לנפש שלי יותר.
    בין סתם להידלק ולראות הזיות וזה לבין להבין את התהליך שLSD יכול לעשות עם הנפש שלך יש הבדל עצום.
    הכל שאלה של באיזה מוד אתה בא לפני הטריפ ואיזה מחשבות אתה מחדיר לעצמך.

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לא יודע מה איתך אבל הפסיכדלים שעשיתי היו ממש מהנים בעיקר מסקלין

לפותח האשכול כנראה אתה עדיין לא מוכן נפשית לקחת פסיכדלים, אסיד זה לא פסיכדלי למתחילים ואם כן אז לקחת בהתחלה בכמויות קטנות, אסיד נותן לך נקודת מבט שונה על החיים וכמו שאמרת גם הרבה מחשבות וצריך לדעת להתמודד עם זה.. זה לא מתאים לכל אחד

ועכשיו נחזור להתחלה.. אם יש ספק אין ספק! תיקח רק אם אתה בטוח ב100% שאתה מוכן פיזית ונפשית. אם אתה מתלבט/חושש/מפחד אל תיקח! אתה כנראה עדיין לא מוכן וזה רק יעשה גרוע יותר.
    עוד משהו חשוב, תמיד תזכור אתה בהשפעת סם. זה יעבור, זה לא ישאר ככה לכל החיים. אתה לא הולך למות. אל תנסה להילחם בזה במקרה הטוב לא יועיל ובמקרה הפחות טוב רק יזיק, תנסה לזרום עם הסטלה. תשמע שירים.. מקלחת קרה.. חברים יכול להיות אחלה פיתרון להעביר איתו את הזמן כשאתה מסטול וגם יש מי שירגיע אותך..
    וכמעט שכחתי הכי חשוב ת ה נ ה !

אוכלדלקות אוהב/ת את זה.
  5. אוכלדלקות

אוכלדלקות חבר חדש

לייקים:
    3
    מה?!?! אוקיי,דבר ראשון אין לי שמץ של מושג מאיפה הבאת את הנתונים הלא נכונים בעליל הללו,אני מוכן לספר לך שרוב האנשים שעושים פסיכדלים איכותיים ועוד איך יוצאים מסופקים מההרגשה שלהם,דבר שני אני לדוגמא בחיים לא הייתי בהודו ויש לי עבודה מאוד רצינית שממש לא קל להגיע אליה ורוב האנשים מתפללים לעבוד בסגרת שלי, ואם היתי מספר לאנשים שעשיתי/עושה כל סוג של ''סמים'' כמו ירוק או פסיכודליים הם בחיים לא יאמינו לי לא משנה כמה אנסה להסביר להם,ושלא נדבר על בסיס שבועי או יומי... אז לגבי הסטיגמות בתור בנאדם שמעשן ירוק אני מופתע ממך,אתה אמור להיות הרבה יותר פתוח מזה כי אתה לא שונה מכל שאר האנשים שבטוחים שמי שמעשן ירוק הוא בטלן שלא זז מהכורסא ומעשן כל היום כל יום,לגבי הנושא המשפט האחרון שלך האמת שנכון ,אם לא עושה לך טוב אז אין לך בשביל מה להמשיך לנסות,מה שכן אתה יכול להחליף לפסיכודלים פחות חזקים מאסיד ואולי יסתדר לך בהמשך

6. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    "מה שכן אתה יכול להחליף לפסיכודלים פחות חזקים מאסיד" הייתי שמח אם תציין פסיכודל פחות חזק מאסיד שקל יותר לעמוד בו?

7. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אסיד משפיע בקמויות ממש קטנות וקשה יותר לשלוט על המינון שלו
    אבל דברים כמו מסקלין ופסילוסיבין הרבה יותר קל לשלוט על המינון ואז אתה יכול בקלות לפי כמה שאתה אוכל לקבוע את חוזק הסטלה שתהיה לך

אוכלדלקות אוהב/ת את זה.
  8. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    זה ידוע לי אחי, פשוט בכמויות קטנות גם מסקלין וגם פסילוסיבין זה לא ממש חווה פסיכדלית קלאסית, ולפעמים יותר מרגיז להיות רגל פה ורגל שם ואתה תישאר עם הרגשת מתח מעצבנת שלפני העליה. וזה גם יכול לעורר חרדה למי שלא רגיל, אני אומר בכמויות כאלה תישאר עם ירק בעישון או מי שרוצה יותר שיאכל. הבעיה בפטריות וקטטוסים היא שפיזור החומרים הפעילים לא תמיד אחיד וזה למעשה כמו לאכול פלפל חריף אחד יקרע אותך, והשני בקושי ידגדג... כך שיש לך קושי לדעת כמה בדיוק אתה צריך לאכול.

9. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    אם אפשר לשאול - תגיד יש במשפחה (אמא אבא סבא סבתא רבא וכו..) בעיות חרדה כאלה ? אם כן באיזה צד ? ועם איזה צד גדלתה ואתה יותר בקשר לעומת השני אם בכלל ? כולל דודים

ווידמאן אוהב/ת את זה.
  10. Psyched

Psyched חבר חדש

לייקים:
    3
    מזל שפרויד פה לפענח את המצב

ווידמאן ו-GanjaFarmer אוהבים את זה.
  11. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13

ווידמאן אוהב/ת את זה.