1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אמאלה. הצילו.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י קנאביo, ‏19/9/15.

1. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אפשר לשאול בן כמה אתה אחי?

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    סתם עצה לחיים: אם אתה חווה חרדות אפילו קלות, תפסיק לחלוטין לצרוך קפאין מכל סוג, קפה, קולה, משקאות אנרגיה וכו'. מחקרים מצאו שצריכת קפאין גורמת חרדות והפסקה בצריכת קפאין גורמת לחרדות להיעלם ואנשים אפילו הפסיקו לקחת תרופות נגד חרדה.
    https://he.wikipedia.org/wiki/השפעו....9B.D7.95.D7.9C.D7.95.D7.92.D7.99.D7.95.D7.AA
    אני אישית הייתי חרדתי מאוד (לפני שעישנתי אי פעם) והפסקתי קפאין ואני מרגיש שזה מאוד עזר לי, בשילוב עם עבודה קוגנטיבית.

3. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    18

4. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה שאמרת לי, למרות שמאוחר מדי ושתיתי הרבה קולה היום חח..

5. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    אם אפשר לשאול - תגיד יש במשפחה (אמא אבא סבא סבתא רבא וכו..) בעיות חרדה כאלה ? אם כן באיזה צד ? ועם איזה צד גדלתה ואתה יותר בקשר לעומת השני אם בכלל ? כולל דודים

6. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    מה שאתה מתאר נקרא התקף פאניקה. לרוב מה שנוצר אחרי התקף פאניקה זה שמתפתחת חרדת ציפיה, כלומר, הפחד מפני החזרה של ההתקף המפחיד. כתבתי פה לחבר אחר תחת הכותרת "טראומה מוויד" בנושא הזה.
    אל תיגע בקסנאקס או תרופות נוגדות חרדה בלי הכוונה של פסיכיאטר. אלו תרופות סופר ממכרות.

7. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    כשאני אומר "קסנאקס או תרופות נוגדות חרדה" אני מתכוון למשפחת הבנזודיאזפינים: קסנאקס, קלונקס, לוריויאן ודומיהם. ממליץ לך לעשות ספורט ולזכור שהתקף חרדה אמנם מפחיד מאד אבל כל עוד אתה אדם בריא בדרך כלל זו לא תופעה מסוכנת לכשעצמה. כנס לויקיפדיה ותקרא תחת הערך "הפרעת פאניקה", זה ייתן לך מושג עם מה אתה מתמודד, וברוב המקרים להבין שזה לא מסוכן יעזור לך להרגע. אם אתה רואה שזה ממשיך לאורך זמן פנה להתייעצות עם איש מקצוע, זו תופעה ברת טיפול בטיפול מקצועי מתאים

8. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    חרדות זה זמני וזה התקפים לא תדירים זה בקטנה אחי קצת פארניות וזה שמישהו יהרוג אותך ואתה מסתכל הרבה אחורה כנראה זה בגלל האקמול פעם בלעתי אחד והייתי סטלהחזק קצת לפני שתיתי רבע כוס יין בגלל זה כי עם מערבבי ם גראס או חשיש או אלכוהל עם תרופות נוצרת סטלה מטריפה

9. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    לידע כללי תהיה רגוע מתי שאתה עושה אל תפחד שיתפסו אותך תוציא תמחשבות ואז תעשן היה סטלה טובה ויום ללמחרת תרגיש בנאדם חדש רגוע

10. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    נייס גאי זה זרם מחשמל באזור המוח וריעידות בגוף חרה מחשמל אגב הוא נראלי אכל דלקה יש מצב זה חשיש עם טיפות אסיד שד יודע אולי זה נמכר עדיין פעם היה כזה כי סוחר שהחשיש היה חלש היהי דופק טיפה או 2 לאצבע

11. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אתה ממליץ לבאנדם שאכל דלקה מחשיש מעורבב טיפול בסמים אחרים ?

12. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    משכחי כאבים מבטלים את רוב ההשפעות..

13. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    אין שום בעיה לקחת וואליום בשביל להפיג חרדה ופאניקה מי שרוצה לבדוק התאמות שינסה בקטנה ויבדוק..על כל אחד זה עלול להשפיע אחרת. בתור אחד שלקח כמה פעמים ווליום עם קנאביס זה שילוב נהדר עבורי מידי פעם. ותראה בכל רחבי הרשת שאנשים לוקחים כדורי הרגעה לפעמים עם צמחים וחומרים פסיכודלים או ששמים כמה בכיס למקרה הצורך (עוזר גם מנטלית) אם מאיזה סיבה שלא תהיה העניינים יוצאים משליטה זה מונע הרבה סבל וחבל שלא ידעתי בפעמים הראשונות שאכלתי סרטים רעים או פרנויות. על משככי כאבים אני לא ממליץ כי לא ניסתי וזה נשמע יותר מסוכן וחסר תועלת מאשר כדור שגם מרגיע וגם מוריד את הסאטלה הפאניקה בחצי ויותר תוך זמן קצר. ולא אני ממליץ אני רק מדבר מנסיון וידע שצברתי ,לא יודע בן כמה אתה... אבל קצת ריספקט אחי. ואיך קבעת שזה חשיש מדולל? ועוד באסיד חח מה הפואנטה? תאמין לישיש עוגות קנאביס שאתה תתחיל לאכול סרטים האם זה מדולל או מורעל מרוב עוצמה וקראתי הרבה דיווחים כאלו א אל תבלבל. הבן אדם עישן יותר מידי זה הכל. מי שחושב שלעולם לא יהיו לו פראנויות או תחושות של חרדה חי באשליות! תאמין לי שגם פסיכונאוטים מנוסים נתקלים בטריפים רעים וחוויות מפחידות אבל מתומדדים איתם ככה גדלים ולומדים לעתיד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!