1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות על חשיש

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י good_stuff, ‏19/9/15.

1. good_stuff

good_stuff חבר חדש

לייקים:
    2
    קניתי לפני איזה שלושה שבועות אצבע של 2 גרם וניסיתי אותה פעמיים

פעם ראשונה היה ממש טוב
    פעם שנייה היה פחות טוב והייתה קססה עם דמיאנה והיה לי כאב ראש חלש אחרי שההשפעה עברה

עכשיו השאלה שלי אם אני יכול לדעת איכשהו אם החומר מדולל או לא איכותי (הוא לא מבעבע בכלל כשהוא נשרף) ואם יש מצב שהכאב ראש היה מהדמיאנה עישנתי גוינט וחצי כל אחד M של ocb.

ועוד משהו, כשאני מעשן מבאנג אני נכנס לזה הרבה יותר כשאני מעשן גוינט אני בקושי מרגיש משהו, למישהו יש רעיון?

תודה וגמר חתימה טובה

2. אוכלדלקות

אוכלדלקות חבר חדש

לייקים:
    3
    דבר ראשון עזוב את הדמיאנה, בשביל מה לך?,בקשר לחום,מה שהולך בארץ זה חום מתחת לממוצע (גם בד''כ מדולל) אלא אם כן אתה מכין בעצמך או מביא מדילר טוב,לפי מה שאמרת שחום לא מבעבע זה מראה על איכות נמוכה ומדולל אז כן,אתה עלול להרגיש כאב ראש וגם בחילות ,בקשר לבאנג,תמיד באנג יתן לך סטלה יותר חזקה ואם אתה לא מרגיש כלום בג'וינט אז תעלה כמות/תחליף דילר/תפסיק לעשן לשבוע ותתחיל שוב אני בטוח שיסדר אותך, בהצלחה

3. good_stuff

good_stuff חבר חדש

לייקים:
    2
    יש למישהו מושג אם הוא מדולל עם כימיקלים/חומרים שפוגעים בגוף או עם חומרים שלא מזיקים רק כדי להעלות את המשקל? והדמיאנה בשביל הקססה אבל נראלי נעבור לגרינגו ואני ממש לא מעשן הרבה, אני אנסה לשים יותר חומר בגוינט למרות שאני שם די הרבה

4. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    לאף אחד אין מושג מה יש בתוך החתיכה, כל מי שאומר לך שיש שם אדולן\חרא של גמלים\חינה וכ'ו מזיין בשכל ו\או רוצה להשימע חכם ומבין.

אף אחד לא הכין או היה מעורב בתהליך הייצור שלו לכן אף אחד לא יודע מה יש שם.
    מה שבטוח שזה לא חשיש אבקנים נקי 100%

5. good_stuff

good_stuff חבר חדש

לייקים:
    2
    סבבה תודה
    רק חייב לציין עוד משהו יש לו ריח ממש חזק של קנאביס..
    ביום שישי אני אבדוק אם הוא מדולל ואנסה להוציא את הדילולים שמסיסים במים ונראה כמה המים משנים צבע
    אם למישהו יש עוד דברים להגיד אשמח לשמוע

6. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    שים חצי גרם חשיש ב 5 גרם פארש תן בבאנג כמה ראשים עד שתרגיש סטלה מספקת בטוח שישאר לך לאחרי זה או שתמיס בכפית עם שמן זית או חמאה עדיף חמאה ותוסיף לקפה או יוגורט או גלידה או מילקשייק

ONE-DROP-TO-THE-TOP אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!