1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יעוץ לגבי ניסוי באסיד

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י daniel1122, ‏2/10/15.

1. daniel1122

daniel1122 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בחור בן 24 אוהב לעשן כמו כולם ירק כמעט באופן יום יומי הניסיון הרע שלי מירק זה לפני שנתיים ישבתי עם חבר לפני מסיבת טבע ועישנו באוטו.. והרגשתי סטלה ממש חזקה שלא הרגשתי פתאום הרגשתי שאני מפוצל ורצו לי המון מחשבות בלופים אחד אחרי השני בראש באותו רגע באמת זה היה סטלה רעה...היום שאני מעשן ירק ואני צרכן די חזק אני לא אוכל ממנו כאפות לעיתים רחקות רק כמו כל אחד ( : אבל אני באמת מרגיש שאני נהנה מכל רגע...לאחרונה נפשי נרחצת לניסוי באסיד..אבל בגלל הטראומה של אותו יום עם הסטלה הרעה אני מאוד מפחד לנסות..יש בי פחד כזה שבגלל שאני לא מכיר את סוג הסטלה.אז ברגע שאני אקח אני אכנס ללחץ ולסרטים רעים בגלל זה גם עושה הזיות...אני מאוד הייתי רוצה לנסות ולהרגיש מה זה בקטנה כדי לדעת מה החוויה הזאת תעשה לי...קראתי קצת יחסית על אסיד והבנתי שזה יכול לפתוח תיבות פנדורה מהעבר ויכול להכניס אותך למצבים קשים..מצד שני זה אומר שגם זה יכול להכווין אותנו מבחינת מחשבות ודעות...אשמח לטיפים ויעוץ תודה מראש

2. Psyched

Psyched חבר חדש

לייקים:
    3
    תשמע, כל מי שיש לו ניסיון עשיר עם קנאביס יאמר לך שהיה לו לפחות "טריפ רע" אחד, זו לא צריכה להיות סיבה לא לקחת אסיד. גם לא מה שחברים שלך אומרים. הסטטיסטיקה היא שאחד ל200 איש לקחו אסיד בחייהם. זה ממש מעט אנשים, לכן חברים שלך כנראה לא יודעים על מה הם מדברים. אם אין לך בעיות נפשיות (ששימוש בקנאביס היה כבר מגלה אותם), לא אמורה להיות לך בעיה.
    ההצעה שלי היא שלא תשלול אסיד. מה שכן אל תקנה לפני שאתה בטוח למה אתה הולך להיכנס. כלומר כנס לאינטרנט, קרא מאמרים, קרא את ההשפעות (רק לא מהאתר של האגודה למלחמה בסמים חח). הכל יהיה בסדר
    גם אם אתה מתחיל ממינון של חצי קרטון/קרטון שלם ההשפעות לא יהיו כמו ההשפעות שאתה חושב עליהם אלא רק טעימה מזערית מטריפ של אסיד (כמעט בלי הזיות).
    זה יפה מאוד שאתה רוצה להתנסות בזה בשביל להכווין את עצמך מבחינת מחשבות ודעות, האסיד ללא ספק עושה את זה ולא הרבה אנשים בוחרים להתנסות בו מהסיבה הזאת.
    הPiece of wisdom שלי היא שתעשה את זה או לגמרי לבד עם עצמך בבית, או (יותר מומלץ-) עם חבר/ה טוב, מישהו שאתה סומך עליו בחוץ. העדיפות היא בטבע.
    מוזמן לשלוח הודעה אם עדיין יש לך ספקות, בהצלחה :)

3. daniel1122

daniel1122 חבר חדש

לייקים:
    0
    תראה אומרים שזה מגלה מחלות נפשיות האסיד ואני מפחד מזה באיזה שהוא קטע כי שקיבלתי בפעמים הראשונות שלי מהשימוש בירק כמו שתיארתי הרגתי שאני הולך להתחרפן..ועלה לי בראש איזה חבר שהיה לוקח הרבה גז מזגנים וכתוצאה מזה נדפק בכל הקטע של הסטלה הרעה הוא היה לי בראש...עכשיו אומרים שאסיד פותח תיבת פנדורה בראש גם ויד לפעמים שאני מסטול חזק הרבה מזכיר לי דברים מהעבר במחשבות שלי..האם אסיד יכול לדפוק את השכל בשימוש ראשוני שהוא לא מוגזם כמובן טיפה אחת ולא איזה 2 ??..ביום יום אין לי בעיות נפשיות חחח הכל בסדר אצלי אדם נורמטיבי חיכן עובד ובעיקר אוהב לצחוק...אני מאוד מפחד מהקטע של השינוי כתוצה מהאסיד שזה יתסבך אותי כי זה משהו אחר לגמרי ולא דומה לסטלה של ירק

4. short rider

short rider חבר חדש

לייקים:
    7
    אני הייתי יותר מפחד מהHPPD שאסיד יכול לגרום אפילו שזה די נדיר

5. Psyched

Psyched חבר חדש

לייקים:
    3
    אתה דואג הרבה יותר מדי. עשו את זה הרבה לפנייך ומקרי 'התפלפות' הם ממש נדירים. כן יש סיכוי שתשתגע. אבל יש סיכוי שזה יקרה גם מקנאביס או אפילו מקפה. האסיד לא עובר אנשים ברנדומאליות ומדי פעם גורם למישהו להשתגע. הוא לוקח משהו שכבר קיים, אופי שכבר קיים, ומקצין אותו, שם עלייך זכוכית מגדלת. הסיבה היחידה שאולי תרצה לא לקחת אותו היא אם אתה רשמית לא בריא בנפשך, או אם אתה בתקופה רעה בחייך (שגם אז זה יכול לתת לך תובנה שתוציא אותך ממנה, אבל לא מומלץ לפעם הראשונה).
    אם אתה כל כך מפחד מזה אז אל תקח, אבל כל דבר ששווה את זה בחיים מגיע עם סיכון מסויים. קח איתך מישהו שאתה סומך עליו שירגיע אותך במקרה ותרגיש שאתה נלחץ, מה שאני בספק שיקרה מכמות של קרטון אחד.
    IT'S JUST ACID BRUH

HPPD הוכח כמיתוס.

6. short rider

short rider חבר חדש

לייקים:
    7
    אפשר הוכחה?(לגבי הHPPD)

7. Psyched

Psyched חבר חדש

לייקים:
    3
  8. daniel1122

daniel1122 חבר חדש

לייקים:
    0
    תראה אין לדעת מה יקרה או אם קיים בנו איזה שהיא מחלת נפש.לכל אדם יש את הפחדים והחששות שלו. גם קנאביס משנה תודעה.וגם יכול לדפוק 'התפלפות' .אז מה הזכוכית מגדלת בדיוק שאתה מדבר עליה במידה ואני תחת השפעת אסיד ?

9. Psyched

Psyched חבר חדש

לייקים:
    3
    זה מעצים רגשות שכבר קיימות (אם אתה סקרן/פחדן/הרפתקן/ביישן/בדחן בטבעך אז אתה תראה את זה בא לידי ביטוי), ומחבר את המודע עם התת-מודע. לכל אדם הטריפ הוא שונה, אבל אני יכול להעיד על עצמי שהייתי כמוך ופחדתי להתנסות מאותם החששות, אחרי הרבה מחקר באינטרנט החלטתי שזה משהו שאני חייב לנסות, ארגנתי חבר שיהיה איתי ב6-8 שעות, והטריפ הראשון שלי היה עם 2 קרטונים של לפחות 100מג והרגשתי שאני בשליטה למשך כל הטריפ ולקראת הסוף קצת התאכזבתי כי זה היה פחות ממה שציפיתי (לאחר מכן המשכתי גם לכמויות גדולות יותר). בגלל זה אני אומר תתחיל עם אחד ותראה איך אתה מגיב. כמובן תקרא על ההשפעות ותכין את עצמך נפשית, קח בחשבון שהשפעות שכתובות בסתם דוגמא ויקיפדיה זה השפעות שתקבל בכמות מזערית כשאתה רק על קרטון אחד.
    אבל שוב, אם זה עושה לך כאלה יסורי מצפון ואתה כל כך מפחד מזה אז אל תענה את עצמך.
    :)

10. IBO

IBO חבר חדש

לייקים:
    6
    לדעתי לתת ייעוץ ממשי לאסיד זה בעייתי - כי זה פשוט סם מאוד מאוד אינדיבידואלי בחוויה שלו (כל אחד חווה את זה אחרת). אם זה מושך אותך אז כנראה אתה תעשה את זה במוקדם או במאוחר כי תהייה חייב לספק את הסקרנות, ובמקרה הזה אני ממליץ לך לנסות לקחת כי כמו שסטיב ג'ובס אמר "לקחת LSD הייתה חוויה עמוקה, אחד הדברים הכי החשובים בחיים שלי. LSD מראה לך שיש צד שני למטבע, ואתה לא יכול לזכור את זה כשהוא פג, אבל אתה יודע את זה. זה חיזק את התחושה של מה שהיה חשוב - ליצור דברים גדולים במקום להרוויח כסף, להחזיר את הדברים לתוך הזרם של ההיסטוריה ושל התודעה האנושית ככל שיכולתי."
    העניין הוא שאתה באמת לא יכול לצפות סרט רע שיגיע, בין אם אתה בן אדם חלש עם בעיות מנטליות שיכול להיות שתיקח 10 פעמים אסיד וזה רק יעשה לך טוב וישחרר לך את הבעיות האלה, או לחילופין יעשה לך טראומה וישנה אותך לכל החיים ותתחיל לפחד מהרבה דברים, או שאולי אתה בנאדם חזק ופשוט תעוף על זה, או לחילופין שזה יפתיע אותך ובגלל שאתה רגיל להיות חזק בחיי היום יום אתה דווקא תיכנס לסרט רע! או שזה פשוט יאכזב אותך, כמו שקרה למי שכתב פה לפני, וגם לי בפעם הראשונה, כי לא לקחתי מספיק. בקיצור אתה לא יכול לדעת. לדעתי, סרט רע נובע בגלל שנתקעת על מחשבה. מחשבות באות והולכות כל הזמן וכשאתה על אסיד הם יכולות לעוף ולטוס במהירות האור ויותר מהר, ולכן חשוב לדעתי להבין מראש שכל מחשבה היא רק מחשבה, ולא להילחץ כשאתה נלחץ, כי בדרך כלל הלחץ רק מלחיץ יותר. אני ממליץ לתרגל קצת מדיטציה וטכניקות של נשימה מראש אם אתה חושש להיכנס למצב לא נעים. לי זה מאוד עזר ולא רק באסיד אלא בכללי בחיים.
    ולבסוף, מה שהרבה טריפיונרים לפני ואחרי כבר הבינו שהכי חשוב לפני שאתה עף לחלל שזה Set & Setting שאם לא שמעת על זה אז זה פשוט מושג שאומר לדאוג להיות במצב רוח טוב לפני שאתה נדלק, ולדאוג שתהיה לך סביבה טובה. מצב רוח טוב = לא כדאי להידלק אם בדיוק פיטרו אותך מהעבודה/אתה בתקופה רעה בחיים/חברה שלך זרקה אותך/אתה מרגיש בודד. סביבה טובה = מקום בלי יותר מידיי אנשים/ להיות עם אנשים שאתה מכיר וסומך עליהם מומלץ בטבע, עם מוזיקה, באור יום, ליד מקור מים, ושיהיה לך איזה ספוט שאתה יודע שאתה יכול להיכנס אליו במקרה שהדברים נהיים קצת מבלבלים.......
    וואלה מתנצל על החפירה אחי, מקווה שלא בילבלתי יותר ממה שסידרתי.. בכל מקרה אם אתה כן מחליט לעשות אז אל תתחרט באמצע עוף על זה ותן לזה לסחוף אותך לאן שזה יסחוף. ואני משאיר כאן קישור ליוטיוב, זה איזה בחור אמריקאי שדי אהבתי את ההסבר שלו - למרות שהוא יותר מכוון לקהל האמריקאי מאשר הישראלי, אבל אם יש לך אנגלית אז שווה להציץ גם.... בהצלחה@!!!

cannabisnaut ו-Psyched אוהבים את זה.
  11. Psyched

Psyched חבר חדש

לייקים:
    3
    עצות מצויינות, כתיבה נפלאה, סרטון בין הטובים בנושא, ובכלל ערוץ מאסט.
    כל הכבוד!
    (אם כי הבחור הוא קנדי :) )

12. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    אם זה היה באמת 2 קרטונים של 100 לפחות, היית מרוצה. גם מאחד.
    הבעיה היחידה שבאמת אין הרבה אסיד איכותי בארץ ביחס למדינות אחרות.
    מוכרים קרטונים של 10-20 מייקרו מדוללים בתור קרטונים של 100, ובתאכלס אתה לא יודע מה אתה אוכל.
    100 מייקרו שולחים לטיול של כ-8 שעות, או שהם לא 100 מייקרו. ואתה מדבר על שתיים כאלו..
    העצה שלי תדבוק בטריפים טבעיים, עד שתמצא אסיד לעניין.

#12 ptyahoo, ‏9/10/15
    נערך לאחרונה ב: ‏9/10/15
    cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  13. Psyched

Psyched חבר חדש

לייקים:
    3
    העצה שלי היא אל תדבר על מה שאתה לא יודע.
    זה היה אסיד של *מינימום* 100 מג, *בוודאות*. היו לי כמה דילרים של אסיד וכולם מוכרים Top shelf. כמעט הכל מיובא. יצא לי לראות המון אסיד מהמון מקורות, ואני יכול להגיד שאני מכיר את החומר שאני משתמש בו,
    והתגובה המתנשאת שלך לא עוזרת לאף אחד.

14. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    news flash.. גם הספק שלך לא יודע בדיוק מה יש בפנים וספק אם גם הספק שלו.
    אין שום התנשאות, רק אמת. ה-Top של הארץ זה ה-Mid במקום אחר.
    אבל סחטיין עליך אחי.. הלוואי בכל הארץ המצב היה דומה.

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  15. Psyched

Psyched חבר חדש

לייקים:
    3
    אתה צודק שבארץ האסיד באיכות ממוצעת גרועה ביחס למקומות אחרים בעולם ושקשה מאוד לדעת.
    :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!