1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

G-13 - הפרח הכי חזק שיצא לי לטעום

הנושא בפורום 'זני קנאביס' פורסם ע"י cannaStudent, ‏1/12/13.

1. cannaStudent

cannaStudent חבר חדש

לייקים:
    0
    לפני כמה שעות חזרתי מאמסטרדם (שוב..)
    ביום האחרון מצאתי באחד הקופישופס ירק שעולה 20 יורו לגרם (זה המון!)
    קוראים לו g-13
    מקריאה באינטרנט הבנתי (בדיעבאד) שמדובר בפרח עם בערך 28% thc, תקנו אותי אם אני טועה.

קשה לתאר במילים את הפרח הזה, אבל במילה אחת - וואו!!
    אני פשוט שמתי על עצמי אזניות והתחלתי להסתובב באמסטרדם עם מוזיקה פול ווליום
    בתור אחד שזאת הפעם הרביעית שלו שם, אני יכול להגיד בוודאות שהפרח הקטן הזה גרם לי לראות את אמסטרדם באורות וצבעים שלא ראיתי עד היום..

למי שטיפה מכיר את אמסטרדם, מצאתי את הזן הזה בקופישופ קטן שנמצא באחת הסמטאות בין הרמברנדט לבין פלאפל מעוז (יותר קרוב לפלאפל)

מי שמכיר \ ניסה מוזמן לשתף חוויות

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    יש כאלה שיטענו כי G13 הוא זן פיקטיבי, בעיקר כי אף אחד (מלבדך) לא עישן אותו. ישנם סיפורים סביבו, אך העיקרי הוא שגודל על ידי גוף ממשלתי (לכן השם, שכן *כנראה* היו גם G12, G14 וכו') בארה"ב ואחד העובדים באותו מתקן גנב זכר. העובדה הזו חשובה מכוון ויש זנים שטוענים להיות הכלאות של אותו זכר, כגון G13-Haze, אך פרחי G13 נקביים אינם קיימים. ישנם כאלו שטענו להינדוס הפוך של הזן, אך הרוב, אם לא הכל, שקרים שנועדו ליצור התלהבות.

העיקר שנהנית.

3. cannaStudent

cannaStudent חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא יודע אם זה "אמיתי" או לא, אני רק יודע מה זה עשה לי
    ומה שזה לא יהיה, זה היה הדבר הכי חזק שניסיתי..

ואם גנבו זכר מאותו גוף ממשלתי, עם גידול נכון אפשר להפוך אותו לנקבה.. ככה שאני לא בטוח שזה באמת מיתוס
    מה גם שבקופישופס הכל תחת פיקוח, ואני בספק אם מישהו ימכור משהו שהוא לא באמת
    הם סתם מסתכנים על פארש

4. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    מגניב :) תודה על המידע

5. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    העניין הוא שאין באמת צמח אשר מאומת כ-G13, גם לא זכר. לאורך השנים יצרני זרעים כאלו ואחרים דיווחו כי השיגו ייחור של G13, וכך למעשה יצרו את הזנים שברשותם ולטענתם תוצר של הכלאה עם G13. בין השמות הללו ישנם שמות מפורסמים רבים, כגון ה-G13 Haze שציינתי מוקדם יותר, Tangarine Dream וזנים רבים נוספים. מכוון ועל פי האגדות G13 הוא זן מהמין C. indica אשר למרות ומכיל כמות משמעותית של THC (על פי השמועות מאוד משמעותית, אך אין ראיות לתמוך בכך), בעל השפעה מאוד כבדה ומרדימה. ישנם זנים מסוימים אשר כיום נוהגים לייחס את השפעתן לגנטיקה שמקורה ב-G13. מכוון והשם כיום פשוט משמש כדרך ליצור התלהבות שווא, אפילו זני C. sativa מובהקים לעתים מסווגים כ-G13 או הכלאה שלו. זו הטעיה ברורה. אין פנוטיפ C. sativa של G13 מכוון ולפי הסיפורים המוקדמים, מדובר ב-C. indica אפגנית. להתעקש כי מדובר ב-G13 לא שונה בהרבה מלהתעקש שהמוכר הוא אלביס פרסלי. מאוד, מאוד לא סביר, על גבול הבלתי אפשרי. לכן אמרתי שהעיקר ונהנית. משמע הפרח מוצלח.

במידה ומעוניין ב-C. sativa עם 28% THC, ישנה לפחות אחת גם בישראל:
    http://seach.co.il/TheSpecies/term/4

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    עשני צודק עד מאוד! g13 אגדה או לא, לא קיים בתצורתו המקורית.
    קנאסטודנט, לא תשתף אותנו בשם הקופישופ או לפחות בתשובה האם הזן נמכר רק תחת השם " g13" ?? הדלקת..
    כוון אותנו לפעם הבאה שננחת בעיר החטאים.(יש כמה קופישופים בין הרמברנדט לבין פלאפל מעוז) .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!