1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בדיקות שתן

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מישהומישהו, ‏1/11/15.

1. מישהומישהו

מישהומישהו חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב ניתקלתי בבעיה כלשהי ואני צריך לתת בדיקות שתן...
    עכשיו הבעיה היא שאני צריך לתת את הבדיקות אחת לשבוע וזה לא נותן לי זמן להתנקות...
    אני צריך דרך לנקות את השתן דרך שעובדת בדוק אין לי בעיה של להשקיע גם אם אותו הדבר יעלה לי הרבה כסף העיקר למצוא פתרון אני כותב פה מייאוש כבר ואסור לי בטעות שהבדיקה תיצא לא נקייה תודה רבה לכל מי שיכול לעזור לי!!!

2. אחלה

אחלה חבר חדש

לייקים:
    0
  3. מישהומישהו

מישהומישהו חבר חדש

לייקים:
    0
    אי אפשר לתת שתן מזוייף הבודק מיסתכל עלייך כל הבדיקה

4. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אל תעשן.

hydrotony אוהב/ת את זה.
  5. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    יש לך במקרה אח תאום סאחי???

6. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    אם אתה צריך להיבדק כל שבוע, מה הבדיקה? סמים? אחי, יש סיבה שהם רוצים בדיקות שתן, כי מאוד קשה לזייף. אין לזה קשר לכסף או קסמים אחרים. אם אתה מעשן, יהיו לך שרידים בשתן.
    יש לך כסף לבזבז? קח עורך דין יקר וטוב שיוציא אותך מזה, היום זה כבר יותר אפשרי לסגור עיסקת טיעון/אי תביעה לפני בית משפט.

7. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    פי מכה, התשובה שלך זה להפסיק לעשן לתקופה הזאת, זה אולי נראה לך קשה ובלתי אפשרי אבל זה אפשרי בהתחלה זה קשה אבל אתה יכול, תעשה לך לוח שנה ותמחוק כל יום עד שיגמר, ושנגמר טוס לאמסטרדם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!