1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה עם שינה בזמן האחרון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אבי742, ‏4/11/15.

1. אבי742

אבי742 חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי בעיה בחודש האחרון שאני לא מצליח להירדם ולפעמים נכנס ללחץ מזה שאני לא נרדם ואז אני עוד יותר נלחץ.
    בקיצור, מתי שאני מעשן - אני מצליח לישון טוב.
    עכשיו השאלה שלי - האם יכול להיות שסוג של התמכרתי רגשית לקנאביס ובעצם מתי שאני לא מעשן אני לא מצליח להירדם ואז גם נלחץ מזה או שמצד שני בלי קשר לקנאביס היה לי בעיית לחץ ושינה והקנאביס רק עוזר?
    ואני גם לא רוצה לעשן כל יום ובגלל זה זה בעיה.

חשבתי להפסיק לעשן לאיזה שבוע-שבועיים ולראות איך זה משפיע אבל הבעיה שאני כל יום קם מוקדם בשבוע האחרון לעבודה ואני מצליח לישון בקושי 4 שעות בלילה וקשה לי לתפקד ביום שאחרי.

ועוד שאלה, מותר לקחת כדור כמו רגיעון או רלקסין אם עישנתי נגיד לפני יומיים שלוש?

#1 אבי742, ‏4/11/15
    נערך לאחרונה ב: ‏4/11/15
  2. אבי742

אבי742 חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו יודע או יכול לעזור? זה דחוף להיום.

3. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    אל תילחץ זה נורמלי, דבר ראשון בטוח התמכרת רגשית לקנאביס אין מה לעשות עם זה אז אל תילחץ מזה, אתה לא לבד ואפשר לתפקד ואפשר אפילו להיגמל לגמרי, אבל ההרגשה הזאת שבא לך קנאביס תמיד תהיה שם זה כמו לצאת למסיבה בלי לשתות אלכוהול ברגע שאתה עושה את זה זה לא אותו דבר בלי.

אתה לא צריך לקחת רגיעון או משהו כזה אתה יכול לקחת כדור שינה, כנס לסופר פארם אפשר לקנות אותו בלי מרשם וזה לא ממכר, ואפשר לקחת עם קנאביס כמעט הכל זה לא רעיל בעליל.
    אז תקנה כדור שינה קח אותו שעה לפני שאתה רוצה להירדם, ועדיף לא לשתות לפני השינה במיוחד לא קולה או קפה.

חוץ מזה אם אתה ער כל היום לא צריך להיות סיבה שלא תירדם, הכי חשוב לזכור זה לא להילחץ קח את זה צעד צעד הכל בסדר איתך ויהיה בסדר.

ואם אתה מרגיש שהלחץ הופך להיות יותר מידי לך לטיפול זה רק יכול לעזור.

4. אבי742

אבי742 חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל תודה רבה על התשובה.
    כמה זמן לוקח עד שאצליח להירדם לבד? עד שנגמלים רגשית? אני כרגע כבר חמישה ימים ללא שום שאכטה.
    הרגיעון דווקא כן עזר לי כי הייתי בסוג של לחץ מזה שאני לא מצליח להירדם למרות שעדיין לקח לי זמן להירדם איתו ישנתי הרבה יותר טוב משאר השבוע.

5. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אל תתן לחומר
    אני חושב שאחרי שבועיים תרגיש הרבה יותר טוב, וללא כל תלות.

6. אבי742

אבי742 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה, אחרי "תקופת הגמילה" נקרא לה ככה, אני אוכל לחזור לעשן פעם-פעמיים בשבוע ללא חשש או שמומלץ להפסיק לתמיד?

7. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    לא כדאי לתת לשום דבר בחיים להשתלט עליך, אם אתה מרגיש בשליטה - אין בעיה.

8. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    לי מה שעוזר זה פשוט משהו חיצוני שיעייף אותי. כי שאתה באמת עייף אתה תירדם
    תנסה להתאמן,ריצות,כושר... התחלתי לא מזמן בחדר כושר וזמן מה אני גם רץ, וכל התקופה הזאת אני לא זוכר לילה שלא הצלחתי להירדם, בין אם אני מעשן ובין אם לא (רוב הימים אני מעשן)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!