1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

משהו הורס לי את העלים בפריחה עזרה דחוף

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י hardwell, ‏18/11/15.

1. hardwell

hardwell חבר חדש

לייקים:
    3
    כמו שכבר אמרתי פה הצמח שלי בן 40 יום, אוטומט בגידול חוץ. מדשן ביוביז בחבילה של ה3 ב100 לפי האתר שלהם.
    יום ראשון הכל היה בסדר נתתי לו דשן והיום בדקתי אותו ומשהו תוקף לי אותו ואני לא יודע מה.. בהתחלה העלים למטה הצהיבו ועכשיו זה נהיה ממש שרוף ועולה לכיוון למעלה.. שאלתי איפשהו בחול חלק אמרו לי שזה חלזונות(אין בדקתי) והרוב אמרו לי שזה חרק Leaf Miner ושאני צריך להוריד את העלים הנגועים.. הבעיה היא שהוא אוטומט והוא בשלב מתקדם ונשאר שבועיים-שלוש.. אני מפחד להכניס אותו לסטרס ולדעתי בכלל זה דישון יתר ולא חרקים. מישהו יכול להגיד לי מה זה? ומה לעשות?

קבצים מצורפים:

#1 hardwell, ‏18/11/15
    נערך לאחרונה ב: ‏18/11/15
  2. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    נראה כמו עש המנהרות.

3. hardwell

hardwell חבר חדש

לייקים:
    3
    יש טעם לטפל בזה או שאפשר כבר לתת לו להמשיך ככה? ואם לא אז מה לעשות?

4. theone89

theone89 חבר חדש

לייקים:
    3
    קרה לי משהו דומה, עם OG KUSH אוטומטי, אגב הזן הכי לא מוצלח שלי עד עכשיו.

עוד מההתחלה הבנתי שמשהו לא בסדר עם הגרעין הזה, לקח לו 3 שבועות לנבוט, והוא בקושי צמח מהשמש בחוץ, והעציץ שנבחר היה קטן מידי, בקיצור כישלון אחד גדול.

אצלי בעיה דומה התחילה לפני 3 שבועות, העלים פתאום התחילו להצהיב ולהתייבש ותוך כמה ימים כמעט כל העלים התייבשו, בפורמים בחו"ל אמרו לי שהוא חולה והציעו לי לזרוק אותו לפח.

לא הקשבתי ופשוט עשיתי משהו שלא עושים, הורדתי את כל העלים לגמרי, הצמח קיבל סטרס זה בטוח ובהתחלת הפריחה, וגם הגזמתי קצת עם הדשנים אפילו שאוטומטיים יכולים כמעט בכלל בלי דשנים.

אבל בדיוק תוך שבועיים הצמח הבריא לחלוטין והתחיל להצמיח עלים חדשים, וכמובן התחיל להפריח בצורה מסיבית, ועכשיו הוא נראה כמו מקל מצופה קריסטלים, אין במה להתגאות כעיקרון כי הוא נורא קטן, אבל הוא הבריא וזה מה שחשוב לפי דעתי.

תוכל לנסות גם כן, אם כי המצב שלך נראה מאוד סביר, ולפי דעתי אין צורך לטפל בו, מה שכן בפעם הבאה ממליץ לקנות בנוסף לסט את הLEAFCOAT, זה ספרי מיוחד לעלים ואפשר גם לרסס על הפרחים אם כי לא מומלץ, הוא נגד מזיקים וחום קיצוני למשל אוגוסט, והוא לא כל כך יקר, 80 שקל.

5. hardwell

hardwell חבר חדש

לייקים:
    3
    אז פשוט להשאיר אותו ככה הכי טוב?

6. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    עש המנהרות, הייתי מוריד את האזורים הנגועים כדי למנוע התפשטות.. לרסס נימגארד בצורה אפקטיבית מתחת ומעל לשאר העלים להשתדל לא לפגוע בפרחים בכלל.. להתרכז בעלי מניפה הנמוכים וחתוך עלים שנוגעים באדמה

7. hardwell

hardwell חבר חדש

לייקים:
    3
    וזה לא יכניס אותו לסטרס?

8. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    סביר להניח שבעיית המזיק כבר פוגעת בצמח באיזשהי צורה ולא תורמת להתפתחות נורמלית של הפריחה, רצוי להתייחס בהתאם

9. hardwell

hardwell חבר חדש

לייקים:
    3
    אוקיי איך מורידים את העלים הנגועים? מאיפה לחתוך? זה פעם ראשונה ואני דיי מפחד להזיק לו

10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    זבוב המנהרות. אתה חייב להוריד עלים נגועים מהבסיס, אחרת המזיק יפלוש לכל העלים וישמיד לך את כל הצמח.
    כדאי להמשיך ולעקוב אחר הצמח ולהוריד עלים עם תחילת הופעת המזיק.

11. hardwell

hardwell חבר חדש

לייקים:
    3
    אבל איך אחי?? בבקשה תפרט. מאיפה לחתוך כמה לחתוך...
    והבנתי שאסור להוריד הכל במכה לחכות כמה ימים בין עלה לעלה?

#11 hardwell, ‏19/11/15
    נערך לאחרונה ב: ‏19/11/15
  12. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לתלוש מהבסיס את כל העלים הנגועים באותו יום.

13. theone89

theone89 חבר חדש

לייקים:
    3
    בקיצור צריך לעשות בערך מה שאני עשיתי, ולא צריך לזה מדריך מיוחד, פשוט תחפש ביוטיוב משהו דומה, ותעשה אותו הדבר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!