1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך לעשן ג'וינט

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מכבי תל אביב, ‏20/11/15.

1. מכבי תל אביב

מכבי תל אביב חבר חדש

לייקים:
    0
    אתמול עישנתי ג'וינט פעם ראשונה, עישנתי עם חבר שלי והוא הסביר לי איך לעשן כי לא ידעתי, לקחתי שאכטות קטנות וניסיתי להכניס אוויר מהפה אחרי השאכטה אבל אז זה כאב לי בריאות, היו פעמים שלא יכלתי לסבול את הכאב ואז פשוט הוצאתי הכל והשתעלתי, אבל כשהכנסתי מהאף זה לא כאב בכלל, השאלה שלי היא איך לעשן נכון?

2. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    כמובן שאם אתה לא מעשן סיגריות ביום יום אתה תשתעל עד שתתרגל לזה בעיקרון מעשנים את זה כמו סיגריה יש כאלה שיגידו שצריך לקחת שלושה שכטות מהירות ברצף ואז לשמור את העשן בריאות תכלס פשוט קח תעשן לריאות תשתעל טיפה זה נורמטיבי וזהו שמחתי לעזור

3. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    כאן יש לך מדריך נחמד שגם עוסק בהכנה מנטלית והסביבתית טרם עישון הגוינט, ובנוסף
    הוא נוגע גם בעישון עצמו: http://canna.bi/1hBsB6E

4. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    קח שאכטה, תן לעשן איזה רבע שנייה לשבת בפה ואז תשאף חזק לריאות, אפילו תפתח בקטנה את הפה ותעשה כאילו אתה סובל כזה ואז העשן ייכנס ביחד עם עוד אוויר ויהיה לך סבבה

5. מכבי תל אביב

מכבי תל אביב חבר חדש

לייקים:
    0
    זה נורמלי אבל שכשאני לוקחת (חח אני בת) לריאות זה שורף בריאות ואני מתאפקת כזה לא להוציא החוצה ואז להשתעל?

6. Grow with love

Grow with love חבר חדש

לייקים:
    8
    את צריכה לעשן בצורה שיהיה לך הכי נוח עם הכי פחות סבל. את אמורה להנות מזה. לא לסבול.

בפעמים הראשונות הגרון לא רגיל לזה.
    תשתדלי להכין ג׳וינטים דקים בלי הרבה וויד.
    תקחי שאחטות רגילות, רגועות. אל תדאגי - הקסם יעשה את שלו.

זהו, בהצלחה. והכי חשוב - רק באהבה (-:

7. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    זה הכל עניין של נסיון, בהתחלה משתעלים וכואב אבל אחרי זמן מה כבר יודעים לעשן כמו שצריך.

8. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    מניסיון של קרובים קחי שאכטה קטנה, תשמרי בחלל הפה ואז תשאפי לאט לאט בעזרת אוויר שתקחי מהפה עד שתרגישי את העשן עושה את דרכו מהפה לריאות (ותשמרי כמה שניות).

נ.ב. למיטב ידיעתי השיעול תורם כי הוא מרחיב את כלי הדם ומאפשר ליותר חומרים לזרום

9. DarkWing

DarkWing קנאביסט

לייקים:
    16
    ואללה אני מעשן כאן בנגים במשקל של ילדים ולא שורף ויכול להפיל 30 ראשים ביום גם ואין לי עם זה שום בעיות של שיעול לחה בכמויות אין שיעול או משו שמפריע אבל אני יכול לקחת 3 שאכטות מגוינט ולהיחנק תחיים שלי אין כזה אני... כל אחד ומה שמתאים לו לא לכולם מתאים הכל

10. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    פעם ראשונה פשוט הכל יצא לי מהאף לפני שהגיע בריאות בכלל חחח מתרגלים לאט לאט... שכטות קטנות ולאט לאט תעשני כמו בן ( בת ) אדם...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!