1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך עזרה בניטור המצב הנוכחי של צמח אוטומטי קטנטן.

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י theone89, ‏19/11/15.

1. theone89

theone89 חבר חדש

לייקים:
    3
    אז ככה, כמו בכותרת, מדובר באוטומט מסוג OG KUSH, הבאתי 5 נקבות ורק 2 בקעו, אחת מתה והשניה גדלה בקושי,
    אותה נקבה שניה בקעה רק אחרי 3 שבעות וגדלה בערך חודש וקצת, וכמובן היו לי הרבה בעיות כי לא נתתי 20\4 אלה כמו הרגילים, וגם נתתי קצת יותר מידי דשן כשבפועל רק לפני כמה זמן הבנתי שאסור, ובקיצור יצא לי גידול נורא קטן, אני לא יודע אם זה בגלל הטעויות או הזן עצמו, אבל אני לא נוגע יותר בOG KUSH אוטומטי.

מבחינת התוארה אני משתמש בלד 300W סיני וב3 מנורות פלורסנט של 90W סה"כ לשלושתם, ובדשנים של ביו ביז חבילה מלאה חוץ מROOT JUICE.

מבחינת המצע בדובר באדמה ממשתלה, בוירמיקולייט עם פרלייט, ובקומפוסט, מבחינת העציץ מדובר ב3 ליטר.

מבחינת התמונות, אני מעלה 2, אחת מהתחלת הפריחה בזמן שהצמח היה חולה, ואחת מלפני שבוע אחרי שהוא הבריא ופורח.

1

2

השאלה שלי היא כזאת, אני לא יודע באיזה שלב הוא כרגע כי אני לא זוכר בת כמה היא מבחינת הפריחה, לכן אני צריך את העזרה של המומחים כאן כדי לדעת מתי צריך לקצור ?

כמו כן אני מתכנן לעשות לו שטיפה בשבוע הבא, וגם כאן יש לי שאלה, עד עכשיו לא כיביתי את האורות ל48 שעות כדי להוציא שרף, השאלה האם עושים את זה לפני השטיפה או אחריה ?

2. ניסן

ניסן חבר חדש

לייקים:
    1
    חבר, הסינים שקרנים- הנורת לד 300W שלהם נותנת אולי 100W במקרה הטוב

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    נראה לא משהו. הורדת יותר מידי עלים.

אפשר בבקשה תמונה מקרוב של הפרחים.

#3 אגרונום, ‏20/11/15
    נערך לאחרונה ב: ‏20/11/15
  4. theone89

theone89 חבר חדש

לייקים:
    3
    הלד שלי לוקח מהשקע 140W, כמו המארס בדיוק, ולבנתיים זה מספיק.

עוד מלכתחילה לא היו הרבה עלים, בתמונה זה נראה גדול, במציאות מדובר על אולי 10 גרם יבש אם לא פחות.

אני ינסה לעלות בהמשך תמונה טובה יותר, המצלמה שלי לא משהו.

כמו כן אולי תוכל לענות על השאלה השניה, אתה בטוח יודע מה מבצעים קודם.

וגם לגבי השאלה הראשונה, כמו שכבר אמרתי, הצמח קיבל חודש וקצת של גדילה בחוץ במקום לא משהו, לכן הוא כזה קטן, ומתחילת הפריחה כבר עברו חודשיים וקצת, אני פשוט לא יודע כמה קצת, ומפחד שכבר צריך להוריד.

ומבחינת הפרחים, הם כבר נורא מסריחים ומאוד דביקים, לא יודע אם זה יכול לעזור, אני רק אומר.

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא צריך שטיפה ולא צריך כיבוי אורות ל 48 שעות.
    אם אתה חודשיים בפריחה, סביר להניח שאתה צריך לקטוף.

6. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    תבדוק עם מיקרוסקופ השיערות נראות לבנות מאוד ככה שנראה שיש עוד זמן
    אבל הכי טוב מיקרוסקופ לבדוק את הטריכומות

7. theone89

theone89 חבר חדש

לייקים:
    3
    אין לי מיקרוסקופ, ואין לי מאיפה להביא.

הבעיה גם שאני לא רואה שיערות, בדקתי עם זום של טלפון, ורואים רק קריסטלים שמנים שמכסים הכל, והם מתחילים להפוך לחומים כאלה.

מה שבטוח שהצמח בפריחה של לפחות חודשיים, ואני מפחד שאני יקטוף מאוחר מידי.

וגם התפתחות חדשה שהתחילה לפני יומיים, מהפרחים יוצאות שיערות לבנות חדשות, מישהו יודע מה זה אומר ?

והאם עדיף לקטוף את הצמח אחרי השקיה של דשן או של מים ?, אני מתכוון מבחינת הטעם והקושי בעישון ?

8. theone89

theone89 חבר חדש

לייקים:
    3
    אפשר לסגור את הנושא, הקשבתי לאגרונום והורדתי אותו, תודה לכל המגיבים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!