1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סטלה רעה מחשיש

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Wfhashish, ‏26/11/15.

1. Wfhashish

Wfhashish חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים.
    זה מתחיל בסיפור מלפני כחודשיים, נפגשנו כמה חברים ועישנו ג'וינט חשיש. אני לא יודע מה מקור החשיש אבל הבנאדם אמין וזה לא פעם ראשונה שלנו עם החשיש הזה.
    חבר ביקש שתי שאכטות למרות שלרוב הוא לא מעשן, בנוסף הוא שתה קצת בירה לפני חצי שעה-שעה.
    כעבור חצי שעה תכננו להתקפל ולפתע הוא זרק לנו "שמעו יש לי סחרחורת". שנייה אחר כך הגוף שלו התקשה כמו אבן והוא צנח אחורה על הגב, התחיל לפרכס ולהקשיח את כל השרירים. ההתקף נמשך כחצי דקה שבסופה איבד לגמרי את ההכרה לכמה שניות, כמובן שפעלנו כמקובל מנענו צניחת לשון ודאגנו שהראש לא יפגע. כמה שניות אחר כך הוא התעורר וטען שהכל בסדר, הוא זוכר הכל ומפוקס יחסית.
    גילוי נאות: הוא לוקח תרופות מרגיעות מסיבות פסיכיאטריות.
    מיד הסקנו שזה שילוב רע מאוד ומאז הוא לא נוגע בחשיש. הלוואי שהסיפור היה נגמר כאן.

לאחרונה יצאתי לטייל עם חברים, טיול רגלי שאותו סיימנו בארוחה במסעדה בקיבוץ קרוב. לפני בוא האוכל החלטנו להדליק ג'וינט, שבתוכו חשיש ממקור אחר, גם איתו יש לי ניסיון. חבר אחר, הפעם בריא ב100% לקח כמה שאכטות, ממש לא הרבה. אני עישנתי ועוד אחת עישנה. בשלב מסויים אחרי כמה זמן הוא פונה אליי ואומר "יש לי סטלה רעה". שניה אחר כך מתחיל לפרכס במושב שלו, לפזול ולרעוד ממש, מזכיר התקף אפילפסיה. אחרי כמה שניות מפסיק ומאבד את ההכרה, הכל בישיבה, ובזמן שהוא מחוסר הכרה גם משתין על עצמו. כעבור 10 שניות מתעורר מפוקס יחסית ומבין מה קרה, כולל שברח לו, ורק מסטול קצת.
    גילוי נאות נוסף: אנחנו אחרי יום של מאמץ פיזי רב, הוא לא עישן בזמן האחרון כמעט בכלל והג'וינט היה דיי חזק"

לאמיצים שקראו הכל: אני ממש פוחד. אם את הראשון שיש לו תרופות פסיכיאטריות הצלחתי להחליק ב"לי זה לא יקרה" אז הנה חומר אחר, אדם בריא לגמרי שמאבד את ההכרה באמצע החיים בגלל שתי שאכטות מסכנות.

מישהו מכם איי פעם נתקל בתופעה שתיארתי? יודע ממה היא נגרמת או איך מתמודדים איתה? איך בודקים שהחשיש שבידיי לא יביא אותי לאיבוד הכרה?

מתריע מראש, אני דיי אוהב חשיש ובנוסף ירוק בא בגלים ולא תמיד יש, פתרונות כמו "תשתדל לעשן ירוק" אמנם מובנות גם לי, אבל לא מועילות ברגע זה.

מתנצל על החפירה ותודה לעוזרים

2. שמוליקיפוד

שמוליקיפוד חבר חדש

לייקים:
    0
    לדעתי שילוב של קנאביס ותרופת לא מומלץ בעליל.
    לדעתי זה החומר או שיש להם רגישות ממש קשה, גם לי יש חברה שקרה לה משהו כזה, עדיף להפסיק אחרי כזה דבר או לנסות לצרוך במאכלים.
    לא אמור להיות השפעה של פעילות גופנית לפני העישון

3. yomtov

yomtov חבר חדש

לייקים:
    12
    חשיש לא קונים בארץ אני למדתי מנסיון אישי מאוד. חשיש בארץ שווה לרעל. יש כאלה ששמים בפנים נייס גאי, יש כאלה דוחפים לזה חימר. ויש כאלה שיש בזה גללים. ככה שיש להם 4 קילו חשיש מתוכם 2 קילו חשיש אמיתי. השאר זה זבל לנפח את הסחורה ואת הארנק...
    רק שתהיה לגליזציה או אי הפללה, יהיה נורמאלי

4. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    המקסימום שראיתי כתופעת לוואי רעה של עודף חשיש זה סחרחורת, זעה קרה ועילפון קל. זה לא נעים, אבל אם יש מוזיקה ברקע ואתה לא במצב מלחיץ, זה דווקא יכול להיות טוב.
    משום מה לי נראה שלהרבה אנשים יש בעיה בהתמודדות חברתית תחת השפעה חריגה. אנשים מנוסים לא יודעים איך להתנהג. בגלל זה עדיף לקחת כמויות גדולות רק במקומות נינוחים ובטוחים. ובכל מקרה לא לערבב אלכוהול.

5. Wfhashish

Wfhashish חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה לעונים. איך מסבירים את זה שכל פעם כשכמה אנשים עישנו רק אחד נפל ככה? בנוסף, נאמר שיש בארץ בעיקר חשיש גרוע, איך אדע עם מה אני מתעסק?

6. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    תיזהרו עם החשיש הזה הכל נייסגאי
    זה חשיש מזוייף ואני אסביר לך עכשיו איך בדיוק אתה יכול לדעת אם זה חשיש אמיתי או לא
    קודם כל אין חשיש גמיש ורך בישראל !! כל מי שמוכר לך חשיש גמיש שאתה יכול לשחק איתו מוכר לך נייסגאי
    כשאתה מקסס אותו נשאר לך הרבה לכלוך על האצבעות אז אפשר לבדוק את החשיש על ידי שפשוף על דף נייר,אם אתה רואה שהוא ממש "צובע" את הדף זה זיוף
    יש לו גם ריח של מבשם אוויר הרבה פעמים או ריח מגעיל של כימיקלים
    הייתי מעשן את החרא הזה הרבה זמן עד שעליתי על זה,היה לי חבר שהלך לגמילה בגלל זה ואפילו לא ידע שזה נייסגאי עד עכשיו הוא חושב שמה שהוא מכור אליו היה חשיש

7. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    אתה בטוח בזה ?
    מאיפה הבאתה את זה

8. DarkWing

DarkWing קנאביסט

לייקים:
    16
    חחחחחחחחחח פשוט שטויות
    אני מעשן חשיש עוד שאתם הייתם בששים ובחיים לא שמעתי על דברים כמו שלכם הכי גרוע שקרה לנו מסטלה של חשיש זה שהבאנו 50 שקל טיפ לשליח של הפיצה ואחרי רבע שעה אכלנו על זה סרט
    חשיש עושים בבנגים לא גוינטים ילדים

9. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    אני כבר לא נוטה לגעת בחשיש, אבל הייתה תקופה ארוכה שהשתמשתי בו, ומעולם לא נתקלתי בתופעה הזו.
    באמת מוזר.. לא נשמע כמו חשיש (ובכלל, כשזה קרה לחבר הבריא שלך)

10. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    דווקא חשיש אמור להיות יותר עדין מירוק.
    אולי שמו לכם סיליקון/רעל עכברים/חינה מקולקלת בתוך השוקולד...

11. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    איך חשיש יותר עדין? יש בו ריכוז יותר גדול שלthc בגלל המיצוי שלו קיצור תהליך ההפקה שלו .

12. Wfhashish

Wfhashish חבר חדש

לייקים:
    0
    חשיש הוא בעצם הרבה גזם וחלקים שהם לא הפרחים יחד עם פרחים.
    לכן יש בו כמות thc נמוכה יחסית לירוק.
    לעומת זאת יש בו כמות גבוהה יחסית של cbd שהוא החומר שמספק תחושת רוגע. לצורך הפשטה ירוק=היי וצחקוקים (כמובן שסאטיבה ואינדיקה גם משפיעים, אבל באותה סקאלה) וחום = להימרח עם מוזיקה טובה. מזכיר גרסא חזקה של סאטיבה.
    אני שואל פשוט כי החום בארץ לעומת חום נורמאלי זה שמיים וארץ. רציתי לדעת עם מישהו חווה את האירועים שבהם נתקלתי בחודשיים האחרונים ואני מבין שאני דיי לבד בנושא.
    • בכל מקרה תודה לכל העוזרים והמגיבים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!