1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות | Auto Feminized Northern Lights

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י ChinaWhite, ‏29/11/15.

1. ChinaWhite

ChinaWhite חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חבר׳ה,
    אז החלטתי לנסות את הזן האוטומטי להלן ויש לי כמה שאלות:

תאורה:
    1)כדאי לקנות מנורת HPS (נתרן לחץ גבוה) לגידול זרע אחד? (אני קונה שישה, אבל בתור מתלמד נאיבי אני לא אקריב את כולן בבת אחת)
    2)מהו מאזן האור/חושך בצמח אוטומטי? זה קריטי או שחייב בשלבי הזריעה 24/7 או 18/6?
    3)תהליך הנביטה מצריך התחשבות באור? (כנ"ל גם לגבי הזריעה והצמיחה, הם יוכלו לשרוד על אדן החלון לדוגמא?)

איוורור:
    1)מאוורר תעשייתי זה טו מאצ'? או שעדיף מאוורר קטנטן וזעיר (כזה שאפשר להניח על שולחן) שלמזלי נמצא אצלי במחסן?

קצירה, ייבוש ושימור:
    1)לכמה זמן רצוי לייבש את התפרחת מסוג זה במהופך?
    2)אמרו לי שכדאי לשמר את הפרחים בצנצנת זכוכית למשך 5 ימים, וכאלה אמרו לי לשבועיים - אז מה בעצם?

לחות:
    1)אין לי מכסה אוטם לעציץ, ואני מפחד שהאוויר הפתוח יפתח עובש על הצמח - יש פתרון אלטרנטיבי אחר? נייר נצמד? ואם כן, באיזה אופן לאטום ולערוך את ה"עאלק" בית גידול שלי?

תודה רבה רבה לעונים (;

2. Barni

Barni חבר חדש

לייקים:
    1
    1. כדי לקנות את המנורה שתתאים לך מה גודל החלל ? תחשוב גם מה תרצה בעתיד לגדל ומה הכמויות שאתה רוצה להוציא ? ואז נבחר לך מנורה
    2. בצמח אוטומטי הולכים על 20/4 לכל אורך המחזור בלי שינויים מתחילים שהתאורה יחסית רחוקה כדי למתוח אותו מהר לפני שהוא מתחיל להפריח ואז שבוע שבועיים אחרי תחילת הפריחה מקרבים את האור דרסטית
    3.רצוי לשים את הזרעים כמה ימים במים אחרי שהם שוקעים אתה יכול להעביר אותם לנייר סופג על צלחת ולשמור במקום לח וקריר
    4.מאוורר תעשייתי זה סבבה רק בהתחלה תכוון אותו לעוצמה נמוכה אבל זה גם קשור לעוצמת המנורה שלך והסוג אז חכה עם זה
    5. יומיים בתלייה בחושך מוחלט ועוד שבוע עד שבועיים בתליה בלי צורך בחושך אני הולך על שבועיים בדר"כ לפני שהן בצנצנת
    6.כדי לשמור את הפרחים למשך כל הזמן בצנצנת מהרגע שהכנסת אותם לשם יש אופציה לעשות להם CURING אבל שתגיע לשם נדבר על זה
    7.מאוויר פתוח לא יהיה עובש רק דברים טובים אבל לא ממש הבנתי את השאלה תספר קצת יותר על חלל הגידול ומה אתה רוצה מעצמך ?

3. ChinaWhite

ChinaWhite חבר חדש

לייקים:
    0
    חלל של קרוון, אני אגדל כנראה בחדר קטן יחסית עם עציץ וכל הציוד (המנורה, המאוורר, חלל איחסון)
    ושכחתי גם לשאול על סוגי דשנים או דברים שאפשר להכין בצורה ביתית.
    אם אני אראה הצלחה עם השתיל הראשון, אני אשאף ליותר ואפילו כמה במקביל.
    ואני מעוניין בכמויות גדולות, כזה שהצמח הזה יכול להפיק (קראתי בערך כמה הוא מפיק)

ועוד שאלה, בקשר ל 20/4 - 20 שעות אור למשך 4 ימים? חייב 4 ימים רצופים עם השעות אור האלה? ומה עם שאר 3 ימים, חושך מוחלט?

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הכוונה למחזור תאורה של 20 שעות אור ו 4 שעות חושך. וחוזר חלילה.

5. Barni

Barni חבר חדש

לייקים:
    1
    שמע אחי אתה מתפזר ואין לך ידע לגבי דשנים אין מה להכין בבית יותר מידי עבודה וזה במילא לא עולה יקר
    לא משנה של איזה חברה אתה קונה תקנה רק את הדשנים שלה לא את התוספים

6. ChinaWhite

ChinaWhite חבר חדש

לייקים:
    0
    אין לי מושג לאיזה שמות של דשנים לכוון, אני ממש לא יכול לומר בחנות הידרו דשנים לוויד...

7. Grow with love

Grow with love חבר חדש

לייקים:
    8

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!