1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הצמח נהיה סגול לקראת הסוף

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י hardwell, ‏6/12/15.

1. hardwell

hardwell חבר חדש

לייקים:
    3
    גידול חוץ זרע אוטומט בן 60 יום בדיוק, התחיל להיות בצבע סגול.. זה לא הגנטיקה כי הזמנתי בכלל Cheese Auto..
    הבנתי שזה יכול לקרות בגלל הקור הקיצוני שיש בכמה ימים האחרונים, ולדעת האם זה טוב או רע? ומתי לקצור בהנחה שהוא בן 60 יום והוא כבר מראה על שלבי סיום.. עדיין גם לא שטפתי וכנראה שאעשה את זה מחר.
    אשמח אם תפתרו לי פה התעלומה כי אין לי אם להתבאס או לשמוח חחחח

תודה

קבצים מצורפים:

2. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    זה יכול באמת לקרות בגלל הקור אבל אין מה להילחץ , זה שום דבר רע . לגבי שטיפה אין צורך לבצע שטיפה זה מיותר

3. hardwell

hardwell חבר חדש

לייקים:
    3
    אתה בטוח?? שלא יהיה לי טעם רע אחרי זה

4. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    לא יהיה לך טעם רע אם אתה מגדל כמו שצריך וגם תייבש כמו שצריך וממליץ גם ליישן.זה גם יכול להיות חוסר במינרל מסוים , זרחן ,חנקן. ואם אתה רוצה לדעת בוודאות מתי לקצור, תסתכל עם מקרוסקופ על הטריכומות,רובם אמורות להיות מטושטשות. יש מלא מדריכים באינטרנט

5. זרע ישראל

זרע ישראל חבר חדש

לייקים:
    17
    יכול להיות מהקור (הבדלי טמפ' גבוהים בין יום ללילה) וקורה גם לצמחים בוגרים בסוף הפריחה לפעמים כשמת להם הכלורופיל והם נשארים רק עם הזאנאפיל. הצמח בסדר אבל אובדן הכלורופיל יכול לגרום לאיבוד של עד 20% מכמות הTHC ולהחליש את ההשפעה של הצמח.

6. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    תשטוף תשטוף.
    אל תדאג בקשר לצבע הסגול הכל טוב

7. hardwell

hardwell חבר חדש

לייקים:
    3
    הזמנתי אותו ממכם.. לפי איך שזה נראה כמה זמן לדעתך? כי רשום באתר שלכם 55-65 זמן פריחה ולא הבנתי אם כולל הגדילה כלומר מהנבטה לקציר.. כרגע הוא בן 60 ימים והוא נראה לי די מוכן היום אני יקנה מיקרוסקופ.. ומה אפשר לעשות למנוע את איבוד הthc? והאם אני אמור לשטוף במידה ואני משתמש בדשנים אורגניים ביו-ביז?

8. זרע ישראל

זרע ישראל חבר חדש

לייקים:
    17
    הנתונים שמופיעים אצלנו אלו נתונים שקיבלנו מהמגדלים ותרגמנו לעברית. בדרך כלל שהמגדלים כותבים זמן פריחה הכוונה מתחילת הפריחה ועד זמן קציר, יכול מאד להיות שהוא כבר מוכן, הנתונים האלה הם לא נתונים קבועים והם משמשים רק כקווי מתאר כלליים.
    לגבי השטיפה אני אתן לאחרים פה לענות שבודאי יודעים יותר ממני.
    אם איבד קצת מהTHC אין מה הרבה מה לעשות, אבל לא נראה לי שזה יהיה מאד משמעותי. על פי מה שאני יודע, איבוד הכלורופיל גורם לצמח ליצר פחות אנרגיה וככה גם כמות הTHC המיוצרת מופחתת. אומרים למשל שזנים סגולים כמו פרפל הייז היו יכולים להיות 20% יותר חזקים אם היה להם כלורופיל כמו לזנים אחרים.

#8 זרע ישראל, ‏7/12/15
    נערך לאחרונה ב: ‏7/12/15
  9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    עושה רושם שאין לך מושג במטאבוליטים שניוניים.
    אני מעריך שהתכוונת לקסנטופיל (Xanthophylls). דבר ראשון הוא לא סגול, אלה צהוב. דבר שני קור לא גורם ל"איבוד" של THC. להפך, THC יותר יציב בקור.

לגבי הצמח,
    עושה רושם שבמקרה שלך יש הזנה לא נכונה יותר מאשר פגיעת קור.
    אני הייתי מציע לך להוסיף מעט קומפוסט למצע בפעם הבאה.

10. זרע ישראל

זרע ישראל חבר חדש

לייקים:
    17

התכוונתי ל- zanaphyll
    אין לי מושג במטאבוליטים שניוניים :) קראתי על הנושא ביותר ממאמר ברחבי האינטרנט.

לדוגמה:
    http://www.theweedblog.com/how-to-grow-purple-marijuana/

http://www.marijuana.com/blog/news/2012/02/how-to-make-your-bud-purple/

11. hardwell

hardwell חבר חדש

לייקים:
    3
    אגרונום עבר עוד כמה ימים והצמח נהיה ממש סגול.. לא צהוב

12. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מה קורה? עכשיו מגדלי קנאביס ממציאים שמות חדשים לחומרים? השם הוא קסנטופיל כמו שציינתי מקודם ולא זנטופיל. והצבע הוא צהוב (קרוטנואיד) ולא סגול (איזו-פרופנואיד).
    הצבע הסגול בצמחים כמעט תמיד (ללא מחלקת הציפורנאיים) קשור לפרחים כלומר מיוצר ע"י קבלת סיגנל ולא בצורה קונסיסיטנטית כמו החומרים הצהובים שמגינים על הכלורופיל.

אני מציע לזרוק את שני ה"מאמרים" הללו לפח. שם מקומם.

זרע ישראל אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!