1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה בבאנג

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Stav, ‏12/2/14.

1. Stav

Stav חבר חדש

לייקים:
    0
    קניתי באנג מחברת GRACE GLASS וכשקיבלתי אותו החור של המבחנה ממש ענק כאילו ברמה של אין אפשרות לשים את הקססה הכל נופל, הינה תמונה :
    מה לעשות? שמתי אלומניום לבנתיים אבל אני לא חושב שבאנג ב 350 שקל צריך להוסיף לו אלומניום ביתית זה נראה מכוער ולא מקצועי, ובטח שלא מתאים לחברה גדולה כמוהם לעשות את זה.

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני חושב שהכוונה של הבאנגים האלה זה שתשים בפנים חתיכת פרח שלם ולא קסוס ותעשן אותו ככה.

אתה יכול לקחת קצת טבק, רצוי מהסוג שמשמש לגילגול,
    לעשות ממנו כדור קטן ביד ולתקוע בחור
    שים לב רק שאתה לא דוחס את הכדור יותר מידי אחרת לא תוכל לשאוף

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    מה הבעיה, שאל אותם איך משתמשים בבאנג מהסוג הזה/אם היה טעות בייצור (אפשרות לא סבירה)

4. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    לא, הבאנגים האלה דורשים רשת, אתה יכול לקנות אפילו של מקטרת נראה לי יעבוד, וכה זה באסה להפיל ככה כאילו נראה לי אתה לא אמור להפיל אלה למשוך את המבחנה ונראה לי זה באסה בארץ בגלל פארש וזה אלא אם כן אתה מעשן ללא פארש

5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    זה לא טעות ביצור כפרה, זה ראש צ'ילום.
    אתה אמור או לעשן בו נאגים שלמים בכמה שאיפות, או לשים רשת.
    במיוחד המכשירים של grace שהם בנויים לעישון רצוף בכמה שאיפות ולא להפלת ראשים.
    בכל אופן, אם אתה רוצה להוריד ראשים, זה לא המכשיר הנכון..
    אבל אתה תמיד יכול להזמין גם ראש שיש לו חור קטן, ואז תוכל להפיל כמו גדול.

6. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    יש רשתות מיוחדות ששמים שם
    תבדוק כמו שסטלהבטלה אמר אם רשת של מקטרת תתאים לך או שתצתרך לקנות רשתות מיוחדות לגודל של המבחנה שלך

7. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    חבר למכשיר. :d
    יש לי אחד בדיוק כזה רק ששלי בן שנה וחצי ובצבע ירוק.(הדגם הרגיל לא עם הסינון ספירלה באמצע).
    את האמת? זה הראש הסטנדרטי שמגיע עם הבאנג הזה של גרייס גלאס.
    גם אצלי קצת נסחפו עם החור אבל אצלך זה ממש ג'ורה הייתי אומר . .
    בכל אופן, כמו שציינו פה הראש הספציפי הזה מתאים יותר לעישון ראשים גדולים מאוד ודחוסים בכמה הפלות(משיכות) .
    תזמין 4-5 ראשים חדשים ומגוונים ותראה ספציפית את החור והגודל הרצוי -
    אתה תבין עם הזמן שכל ראש נותן חוויית עישון אחרת ובעיקר - סאטלה קצת אחרת. כמו שההודים מאמינים שכל כלי עישון נותן חוויה וסאטלה שונה לגמרי.

#7 Pandora's Box, ‏13/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏13/2/14
  8. אביפרו

אביפרו חבר חדש

לייקים:
    0
    גבר

תעורר חסר לך מבחנה¡,,,,,,,!!!!!

החור הזה הוא למבחנה שנכנסת בפנים ארוכה כזאת לא צריך שום רשת וזה אחלה מכשיר רק שים מבחנה!!!
    אתה יכול אולי אפילו רגילה

בהצלחה

9. Stav

Stav חבר חדש

לייקים:
    0

אחלה אז לפי התגובות שלכם אני מבין שאם אני רוצה להפיל בפעם אחת כמו שהתרגלתי מהמכשיר הישן שלי אני צריך להזמין ראש חדש, אז יש לכם מושג איפה אני יכול להזמין ראש חדש עם משלוח לארץ ותשלום paypal?

10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
  11. Stav

Stav חבר חדש

לייקים:
    0
    ואללה אחי בדקתי הרגע ואין באתר הזה אפשרות לשלם דרך paypal וזה קצת בעייתי לי כי הכרטיס אשראי שלי תקף רק לקניות בישראל.. יש לך אולי פתרון בשבילי?

12. Stav

Stav חבר חדש

לייקים:
    0
    ואללה יודע מה אחי אני יכול להסתדר בסופו של דבר עם כרטיס ויזה נטען של דואר ישראל אז אתר בלי paypal יכול לתפוס אבל האתר הספציפי ששלחת לי לוקח 17 יורו על משלוח לארץ שזה פי 3 כמעט מהמחיר של הראש עצמו.. יש לך אולי אתר אחר שאתה מכיר שהוא אמין ולא שוחט במחיר?

13. Dr marley

Dr marley חבר חדש

לייקים:
    0
    חבר׳ה יש לי
    שאלה לי לך חבר יקר יש לי גם את אותו המכשיר ואני לא יודע כמה מים למלא בו

14. RNS

RNS חבר חדש

לייקים:
    0
    כמו בנרגילה , אתה לא צריך למלא את כל הבאנג במים , פשוט תמלא במים עד שקו המים עובר מעל לחורים של הצינור זכוכית , ככה עשיתי בקופישופ

אגב לגבי החלקים , גם אני נאלצתי לקנות את הצ'ילום של הבאנג לאחר שכשהוצאתי את הכל מהמזוודה הוא נפל ונשבר , נאלצתי להזמין את החלק מחדש וגם לי הוא עלה בערך כמו רבע מהמחיר שעלה לי המכשיר עצמו , אבל לא היו לי הרבה ברירות , על כל אופן אני הזמנתי ישירות מהאתר של גרייס-גלאס , לצערי אין את האפשרות לקנות אצלם דרך פייפאל אבל מהניסיון החד פעמי שהיה לי איתם , מסתבר שהם אמינים מאוד כי הם שולחים לך קבלה למייל ומספר הזמנה והכל ואפילו קיבלתי את ה"צינור" זכוכית הזה דרך UPS בצורה מאוד אמינה ובטוחה מפני שבירה, אפילו התפלאתי שבתוך 3-4 ימים קיבלתי את המוצר.
    בד"כ דברים שאני מזמין מאיביי לוקחים נצח עד שהם מגיעים אלי.

החיסרון , המחיר שיקר , אבל אין הרבה מה לעשות , עדיף לשלם יקר אבל לדעת שהכל מגיע עליך כמו שצריך ולא עובדים עליך והמוצר מגיע שלם ולא שבור , חברות כמו UPS לא ילכלכו את השם שלהם וישברו את המוצרים בדרך. זו גם כנראה הסיבה שחברת גרייס גלאס לא מוכנים לעבוד עם חברות הדוארר הרגילות אלא רק דרך UPS.

מבחינת חשש שלא להזמין דרך פייפאל אני יכול להעיד שאין מה לחשוש , קיבלתי את הסחורה שהזמנתי מהאתר הרשמי של גרייס גלאס מבלי להזמין דרך פייפאל, פשוט מזמינים מהאתר ומזינים פרטי אשראי , והם שולחים לך קבלת קנייה במייל עם אישור רכישה ומס' הזמנה.

#14 RNS, ‏5/12/15
    נערך לאחרונה ב: ‏5/12/15
  15. Brother

Brother חבר חדש

לייקים:
    0
    רק שאלה.
    אפשר להזמין ככה מכשיר מחול בדואר ? זה לא מסוכן מבחינה חוקית? כל הפרטים שלי על ההזמנה הזו

תודה

16. RNS

RNS חבר חדש

לייקים:
    0
    לגבי כל המכשיר אני לא יודע , את שלי פשוט סחבתי איתי במזוודה והכל עבר חלק , או שהתמזל מזלי (מה שקשה לי להאמין כי בד"כ אני חסר מזל) או שפשוט לא עושים מזה עניין בביקורת גבולות כי הם מעוניינים בסם עצמו ולא באבזור שמסביב , נראה לי שהם פשוט לא מעוניינים באבזור שמסביב , כל עוד לא הבאת את הסם עצמו אתה מסודר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!