1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סיקור - 10 זני קנאביס ישראליים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Sankoren, ‏27/11/15.

1. Sankoren

Sankoren חבר חדש

לייקים:
    8
    אהלן, אז היום אני הולך לפרסם לכם סיקור של 10 זני קנאביס ישראלים או כאהל שנגישים לפחות בארץ .. כי ראיתי שבאתר אין כתבה על זה , הדבר הכי קרוב שראיתי זה סיקור על 10 זני קנאביס ממומלצים אבל כאלה שלצערנו אין בארץ .. כמו purple haze .
    בסיקור הזה אני יעסוק ב 4 חברות ישראליות .
    אני יודע שיש הרבה אבל אני יעסוק ב"תיקון עולם" , "שיח" , "better" ו "שאיפה לחיים".

אז שנתחיל ?

1. חתונה בלבן

הזן הזה הוא של חברת שיח , 68% סאטיבה 32% אינדיקה , הורים ישירים Indica Blitz ו PowerPlant , החברה טוענת כי זהו אחד הזנים הטובים שיש שלהם הם אומרים שחלק מהמטופלים שלהם קוראים לו "התרופה שלי" .
    השפעה - מחדד חושים ויכולת חשיבה,מרגיע, משכך כאבים ומרפה שרירים ללא השפעה פסיכואקטיבית, מאפשר למטופל להישאר ערני ופעיל ללא תחושת כאב או לחץ ולהמשיך בחיי שיגרה יומיומיים. הרגשה של ליטוף הכאב ושחרור הגוף. מומלץ ומתאים במיוחד למטופלים העובדים ושאינם רוצים לשנות את שיגרת חייהם., (בעלי מקצוע, סטודנטים וכו').
    זמני שימוש מומלצים - לשימוש יום יומי.

דעה אישית - זן ממריץ ביותר , מסוג סטלות שאתה פשוט לא יכול לשבת .. מרומם מצב רוח ובעיקר הרבה צחוקים .

THC : 18%
    CBD : 0.6%

2. ערן אלמוג

הזן הזה מגיע מחברת תיקון עולם המפורסמת , נקרא על שמו של ערן אלמוג ז''ל , ידוע כאחד הזנים החזקים שלה , אינדיקה כבדה עם 80% אינדיקה 20% סאטיבה .
    השפעה - זהו זן בעל השפעה חזקה נורא על הגוף משחרר ומרגיע ובעיקר מטפל בכאבים חזקים .
    מטפל בעיקר בבעיות של : פוסט תראומה , טורט , כאב חרוני , רעד וחוסר תיאבון.
    זמני שימוש מומלצים - לילה .

THC : 24- 28%
    CBD : 0%

3. כוש פרסי

כוש פרסי אומנם אינו זן ישראלי אבל הוא נגיש כאן בארץ כשמגיע אלינו מחברת "better" , אינדיקה חזקה מאוד .
    השפעה - זן בעל השפעה חזקה וארוכת טווח, מסייע בהקלה על כאבים חזקים, מרפה את הגוף, מעודד מצב רוח, מרגיע מתחים ומעודד תיאבון. בעל טעם חמוץ חריף דומיננטי עם ניחוח פירותי.
    זמני שימוש מומלצים - יום, ערב, לילה.

THC : 22 - 24%
    CBD : 0.01%

צהוב זהב -

צהוב זהב הוא זן של חברת שיח , סאטיבה דומיננטית , 77% סאטיבה ורק 23% אינדיקה , הורים ישירים :
    AK-47 ו Sour Diesel.
    השפעה - אפקט ההשפעה הוא מיידי וארוך ומחזיק לאורך זמן, גורם לערנות ותחושה מוחית עדינה. לזן אחוז חומר פעיל גבוהה ביותר, דבר הגורם להשפעה מיידית עם השאיפה הראשונה, עבור משתמשים רבים. זן זה גורם לתחושת ריחוף. זן בעל השפעה פסיכואקטיבית חזקה, מרפה שרירים ומעלים כאב תוך דקות ספורות, מעלה תיאבון, מאפשר תנועה חופשית כמעט ללא מגבלות. למרות היותו סאטיבה מנמנם ברוגע. זן מחייך בהחלט .
    זמני שימוש מומלצים - ניתן להשתמש בזן זה בשעות הערב / הלילה.

THC : 28%
    CBD : 0.2%

דעה אישית - זן מרומם ממש , מרגישים שזה סאטיבה , ההיי הוא יותר על ה"ראש" "head high" , והצחוק .. רמה אחרת של צחוק , מתאים לישיבות עם חברים או יציאות .

5. לשם

לשם מגיע אלינו מחברת שאיפה לחיים , סאטיבה דומיננטית עם 90% סאטיבה ורק 10% אינדיקה.
    השפעה - זן בעל פרחים מאורכים ודחוסים, המתאפיין בריחות של מוסקט ואדמה.
    מרומם מצב רוח, מאלחש כאבים. מאפשר תפקוד מלא, וכן להתרכז בלימודים וקריאה.
    זמני שימוש מומלצים - יום .

THC : 16-18%
    CBD : 1-3%

דעה אישית - וואו , באמת שמילים לא מספיקות בשביל לתאר את ההרגשה שהזן הזה עושה , בקצרה זה כמו חתונה בלבן על סטרואידים , הצחוק הכי חזק שהיה לי בחיים ומה שהכי טוב שבקושי היה לי מאנצ' , בשבילי זה הזן הכי טוב שניסיתי .

6. שירה

שירה , זן שיוצר על ידי תיקון עולם , 70% סאטיבה ו 30% אינדיקה .
    השפעה - זן בעל השפעה ישירה ארוכת טווח וחזקה ממש כמו כל הסאטיבות הוא מרומם מצב רוח ומעלה חיוך על הפנים .
    זמני שימוש מומלצים : יום .

THC : 20-22%
    CBD: 0%

7. אודם -

אודם הוא זן שפותח על ידי חברת שאיפה לחיים , 20% סאטיבה ו 80% אינדיקה , זן חזק נורא בעל השפעה גופנית ובו זמנית גם פסיכואקטיבית.
    השפעה - זן בעל ריח בטעם חמוץ מתוק.
    השפעתו נעימה. מטשטש כאבים חזקים ועצביים. מעורר תאבון. נגד בחילות. מרפה שרירים ומרגיע את הגוף.
    התאמה גבוהה לשעות הלילה או לשעות בהן נדרש תפקוד מצומצם.
    זמני שימוש מומלצים - לילה .

%TֵHC : 23-25
    CBD : 0-1%

דעה אישית - את האמת הוא נשמע ממש טוב אבל מניסיון אישי הוא בכלל לא משהו גם כשהוא נלקח בכמויות גדולות ..

8. אדום קרנפים

זן שמגיע מחברת שיח , הייבריד 50% אינדיקה 50% סאטיבה .
    ההייבריד המושלם של שיח , הרבה מטופלים ממליצים על הזן הזה לטיפול בכאבים חזקים , הורים ישירים :
    DoubleGum ו MasterKush .
    השפעה - נוגד חומציות ומאזן פעילות מעיים, מרגיע, משכך כאבים, אנטי דלקתי, נוגד בחילות והקאות, מעורר תיאבון ומעלה מצב רוח. זו שמגיב היטב במהלך ולאחר טיפוליים כימותרפיים. משרה תחושת רוגע וחיוך.
    זמני שימוש מומלצים - לילה בעיקר אך ניתן לשלב גם ביום .

THC : 18%
    CBD : 0.4%

דעה אישית - זן דיי סבבה , היי רגוע וכיף , לא חזק מדי ולא חלש מדי , זן שכיף לעשן לפני השינה אבל לא הייתי ממליץ עליו למסיבות או ישיבות עם חברים.

9. ארז

ארז .. אולי הזן המפורסם ביותר של תיקון עולם, נקרא על שמו של ארז פטקביץ' ז''ל , אינדיקה דומיננטית עם 70% אינדיקה ו 30% סאטיבה .
    השפעה - השפעה של זן זה היא חזקה ביותר , משפיעה גם על הגוף וקצת על המחשבה , מסדרת מחשבות ומרגיעה מאוד.
    השפעה נמשכת לזמן רב וידועה כמעוררת תיאבון בצורה חזקה .
    זמני שימוש מומלצים - לילה.

THC : 22-24%
    CBD : 0%

דעה אישית - אחד הטובים שניסיתי , בהחלט מעורר תיאבון , ההיי מדהים מרגיש כמו בחלום ונותן תחושת ריחוף , ממליץ בחום .

10. אלמנה לבנה WW

זן של חברת better אינו זן ישראלי אך נגיש כאן בארץ , אינדיקה עם נגיעות של סאטיבה .
    השפעה - זן בעל השפעה חזקה, מרפה ומרגיע את הנפש, מעודד מצב רוח, מרגיע מתחים, מעודד תיאבון ומסייע לשינה.
    בעל טעם וריח אורנים חזק וייחודי.
    זמני שימוש מומלצים - לילה / יום.

THC : 16-18%
    CBD : 0.2%

אז זהו חברים .. אלו 10 הזנים הישראליים או הנגישים בישראל שאני ממליץ עליהם בחום מקווה שנהנתם לקרוא או שחידשתי משהו .

boli ו-מרקו פולו אוהבים את זה.
  2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אהבת את לשם? רציני?

3. Sankoren

Sankoren חבר חדש

לייקים:
    8
    תאמת ממש אחי , הוא כמו סילברדו של חברת שיח אם אתה מכיר .. שתי הזנים האלה , כשמעשנים אותם ב7 דקות הראשונות אתה בטוח שזה חרא אבל אז מגיע בום שאתה לא מתאר , אלו זנים שצורכים סבלנות .
    בפעם הראשונה שעישנתי סילברדו חשבתי שהוא לא עושה כלום אז סיימתי גויינט שהוא ירוק כולו לבד , ואז אכלתי בום כזה שרעדתי במשך שעה וההיי היה אולי 3 שעות .
    הכל תלוי ביחס של הירוק לפרש אני שם קצת פחות מסיגריה אחת על גרם , גם לא שורף גם יותר טעים גם יותר בריא וגם אחלה היי שבעולם .

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תודה רבה על הסקירה.

5. מרקו פולו

מרקו פולו חבר חדש

לייקים:
    6
    כל הכבוד על הסיקור
    תודה חבר

6. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    תגיד יש מצב שלארז יש ריח מאוד חזק של גבינה..? אני משום מה בטוח שהוא שילוב של blue cheese עם עוד משהו.

אני זוכר שעישנתי משהו של תיקון עולם עם ריח חזק מאוד של גבינה, וגם בסטלה הוא הרגיש לי ממש Cheese.

ולדעתי הזן הכי טוב של שיח זה טיל תכלת! אין לתאר מה שהזן הזה עשה לי!!! ניסיתי אותו לפני שנתיים עוד שהייתי מעשן מתחיל.. הוא גרם לי לראייה מרצדת עם הרבה פריימים שלא מפסיקים להבהב, כולל קיר שהבהב והחליף צבעים מלבן לוורוד, כל החדר של חבר שלי הרגיש רוטט!! התחושת ריחוף שהוא נתן לי הייתה עצומה ואוליי אפילו קצת מפחידה.. יענו הרגשתי פשוט באוויר וממש לא על הקרקע כמו שאומרים :)
    לדעתי הוא יכול להיות חזק מידיי , ויכול קצת להכניס לפאניקה משתמשים לא מנוסים... אבל עדיין הוא כיף מאוד.

את חתונה בלבן לא ניסיתי אבל אני בטוח שהוא גם כן זן מפציץ שמרומם אותך ונותן הרגשה של צחוקים.
    יש לשיח עוד זן חדש שנקרא בלאק לייבל, שזה גם סאטיבה דומיננטית עם גנטיקה של OG KUSH ו Sour Diesel.
    צריך להיות גם משהו טוב שמתקרב לתכלת.

#6 LarryOG, ‏30/11/15
    נערך לאחרונה ב: ‏30/11/15
  7. Sankoren

Sankoren חבר חדש

לייקים:
    8
    בחרתי בחתונה כי אני יודע שטיל תכלת יותר חזק אבל לחתונה בלבן יש יותר CBD וזה הוכח שככל שיש ממנו יותר הסטלה מהנה יותר הצחוקים שהיו לי פשוט הרגו אותי .. הטיל פשוט יפוצץ אותך .

8. בן דגן

בן דגן חבר חדש

לייקים:
    1
    אלמנה לבנה מאד חלש...
    אתמול עישנתי את זה מאד חלש..

9. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אכן שוב נפגשתי עם הטיל תכלת וחטפתי ממנו כאפה של החיים!

זאת סטלה שמעיפה אותך לתוך המיינד כל כך חזק!! היה לי כל מיני פלאשבקים ותמונות צצו לי מול העיניים פתאום... השיפור צבעים שזה נתן לי היה מטורף! הכול זוהר וחד כזה..

אני אישית אוהב כמות שווה של THC וCBD.
    כתוב שלחתונה בלבן יש 0.6 CBD, וזה נראה לי מעט מאוד יחסית...

מה אתה אומר על הזן הוורוד שלהם שזה בעצם G13 HAZE ?

גם ניסיתי לא מזמן את הארגמן של "שיח" שיש לו כמות שווה של THC וCBD והסטלה שלו אחת המצחיקות שהיו לי, הכול מצחיק ומפגר ברמות, ואין בכלל תחושה שזה מפוצץ אותך.

#9 LarryOG, ‏7/12/15
    נערך לאחרונה ב: ‏7/12/15
  10. redbong

redbong חבר חדש

לייקים:
    2
    אחח... ארז ארז... איזה זן חזק זה..
    ללא ספק מהזנים הטובים שקיימים בחברות הרפואיות
    תודה רבה על הסיקור.

11. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אם אתם יכולים תתארגנו כמה שיותר על זנים כמו ארז, אלסקה, טיל תכלת.. ותנסו להביא מהם כמות של יותר מגרם כי עוד מעט כבר לא יהיה את הזנים האלה יותר.

משרד הבריאות בחר לפסול אותם כי הם לא עומדים בתקן של רמת אחוזים מסוימת בין ה- THC ל- CBD.

ד"א אפחד פה לא יודע להגיד איזה ריח יש לארז?

#11 LarryOG, ‏7/12/15
    נערך לאחרונה ב: ‏8/12/15
  12. Spike

Spike חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו מכיר ג׳רוזליים של פארמוקן?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!